Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

29 lis 2008, 13:37

Evik.kp pisze:no to Lenka goni z tymi ząbkami
taa goni, jak tak dal;ej pojdzie toi na gorze bedzie pelne uzebienie a na dole dalej dwie jedynki :-D zartuje, ale na dole predzej wyjda czworki niz dwojki.
Nic sie nie martw, jakos sobie poradzisz z dwojka, jak sytuacja tego wymaga to czlowiek potrafi sie dostosowac - ja tez nie wiedzialan jak zdam sesje letnia bo Lenka juz mniej spala a jakos tak ulozylam plan swojego dnia ze sie udalo.
kilolek, dlatego ja kupilam turystyczne lozeczko - sama slyszalam historie co ja wyrabialam z lozeczkiem :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

29 lis 2008, 13:44

łóżeczko turystyczne przeraża mnie jeszcze bardziej. Ile ono waży? Kuba jak nie chce spać to tak szaleje po łóżeczku, że na 100% by je przewrócił. Jakoś turystyczne wydają mi się mnie stabilne. Poza tym sówak też opanuje i wylezie, choć fakt nie da się nim grzmocić :ico_noniewiem: wyobraźcie sobie, że ten mały bandzior śpi już 2 godziny, choć normalnie sypia 40 min. Sama nie wiem co o tym myśleć: najpierw nie chce spać, a jak już usnie to na 2 godziny. Popiskuje tylko trochę przez sen, ale się nie dziwię, bo 2 godziny temu normalnie jadłby II śniadanko.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

29 lis 2008, 13:53

to nasze wazy ok 10 kg, suwak jest tak schowany ze go nie widac, bo materacyk jeszcze go zaslania. A ile wazy takie zwykle lozeczko?? I jest stabilne, ma 5 nozek i ciezko byloby je wywalic, bo Lenka tez wojuje jak nie chce usnac. No nie wiem kazdy ma swoje preferencje i mysle ze do kazdego lozeczka mozna sie doczepic. w koncu niektore dzieci spia w lozach malzenskich :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

29 lis 2008, 14:31

Ja Tymka usypiam na noc na naszym łóżku a potem dopiero go przenosimy. A w dzień śpię razem z nim na łóżku. Dziś spał 1,5 godzinki więc ok. JA mu teraz kupuje też turystyczne a to drewniane będzie dla małego. mam nadzieję że o miekkie ściany będzie się mniej obijała, choć ostatnio aż tak nie szaleje jak kilka tygodni temu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

29 lis 2008, 14:32

Pochlastam sie zaraz, w laziience zostaly mi 3 prety dlugosci 1,3m doi wieszania prania, bo pozostale 4 sa zepsute :ico_placzek: no i chyba musimy kupic nowa suszarke bo przeciez nie dam rady suszeyc na tak malej powierzchni i tak wszystko jest na wieszakach no ale recznikow czy przescieradla na wieszaku nie bede suszyc

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

29 lis 2008, 17:20

Janiolek, ja się nie czepiam tylko dopytuję, bo sama się kilka dni temu zastanawiłam nad łóżeczkiem turystycznym.

[ Dodano: 2008-11-29, 16:23 ]
Moi chłopcy próbują właśnie przeprowadzić drugą drzemkę, bo już Kubuś okropnie marudził, ale sądząć po odgłosach idzie im raczej kiepsko :ico_noniewiem:
mam pytanie do tych, których dziciaczki śpią jjuż tylko raz dziennie. Jak wyglądało to przestawianie na jedną drzemkę? Po czym poznałyście, że to czas a nie jakaś kolejna fanaberia (no może Wasze dzieci po prostu nie miewają fanaberii :ico_haha_02: )

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

29 lis 2008, 20:21

kilolek, mój mały sam tak zadecydował. Fakt że już około 17 jest zmęczony i trze oczka ale za cholerę nie chce zasnąć. Za to 19-19.30 już śpi więc tyle dobrego że szybciej pada na noc

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

29 lis 2008, 20:35

Lenka sie przestawia i czasem spi raz, czasem dwa razy, bywa ze w ciagu dnia spi 30 minut ale wtedy pada o 18.30, dzis spala prawie 2 godziny i padla o 19 ale dziadkowie byli.
A co do lozeczka to ja jestem zadowolona z naszego. Nie mowie ze ty konkretnie siie czepiasz kilolek tylko ze kazdy moze sie "doczepic " do czegos. Kazde lozeczko ma wady i zalety - dla mnie najwieksza zaleta jest to ze mozna je spakowac, wrzucic do auta i jechac do babci :-)

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

29 lis 2008, 21:38

Moja Aliusia też śpi w turystycznym :ico_oczko: super jest nie obija się i nie wkłada nóżek między szczebeli, a zamka nie odkryła bo on głęboko się zasuwa i nie widać , musialaby włożyć rączke pod materac.

W dzień śpi jeszcze 2 razy, ja jak mogę to się kładę z nią i śpimy w dużym łóżku.

Dzizaj była u mnie koleżanka i pytała czy będziemy piekły świąteczne pierniki, chyba się skusze na ten piekny zapach w domu, no i w poniedziałek już zaczyna sie grudzień :ico_brawa_01:

kilolek fryzurka Kubusia śliczna, ale mi rownież podobał się w tych loczkach.

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

29 lis 2008, 21:51

CZeść wam dziewczyny jutro wyprawiamy Kindze roczek już całkiem jest zdrowa więc można. Po wszystkim dam relację foto.
Mała usypiana jest na naszym łóżku a później śpi w swoim drewnianym. A śpi do godz.6 później o 8 usypia i śpi około 1.5 godz. Później po 12 znowu koło1.5-2 godz. i dopiero wieczorem około 20.
Kingusia ma kolejnego ząbka i idą następne czyli będzie 10.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość