klarki178klarki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 26 lis 2018, 20:30

Re: Operacje plastyczne

26 lis 2018, 20:51

Ja bala bym się ewentualnego bólu po operacji. Raz miałam zabieg wypełniania botoksem czoła i noo nie należało to do miłych doświadczeń a co dopiero taka ingerencja.

marsjanka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2017, 20:26

Re: Operacje plastyczne

26 lis 2018, 21:20

operacja nigdy w zyciu.. boje sie skalpela :D ale laser juz tak :D depilowalam sie laserowo, wygladzalam zmarszczki tez laserowo i usuwalam przebarwienia rowniez laserowo :D to wszystko w centrum kosmetyczno dermatologicznym dermed w Katowicach :D

kate1989
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 22 cze 2018, 21:44

Re: Operacje plastyczne

27 gru 2018, 13:50

osobiscie nie widze nic zlego w operacjach plastycznych, bo pozwalaja zreperowac nasze niedoskonalosci,ktore czesto sa zrodlem ogromnych kompleksow. moim byly male piersi. teraz, po operacji czuje sie super. biust jest wiekszy, uniesiony, wybralam implanty mentor, wiec o bezpieczenstwo w ogole sie nie martwilam.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Operacje plastyczne

27 mar 2019, 09:43

Proszę tutaj - virtualo.pl/ebook/obsesja-piekna-jak-kultura-popularna-krzywdzi-dziewczynki-i-kobiety-i229466/
Myślę, że to jest najlepszy wyraz tego, w jakim świecie żyjemy i w jakim kierunku to wszystko poszło.
Czy w odpowiednim? Moim zdaniem nie, ale każdy może przecież mieć własne zdanie.
Liczby pokazują, że już małe dzieci widzą problemy w swoim wyglądzie, ale w tej książce macie dużo więcej ciekawych liczb. Poczytajcie.

Domerka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 08 lis 2018, 19:29

Re: Operacje plastyczne

16 kwie 2019, 20:05

Sama powiekszałam sobie usta w Care Medica w Gdyni. Ważne aby nie przesadzić. I równie ważną sprawą jest to aby zabieg wykonywał lekarz. U mnie własnie tak było, więc nie musiałam się obawiać. Wszystko odbyło się bez komplikacji i usta są naprawdę ładne.

njkjtka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 18 paź 2018, 10:59

Re: Operacje plastyczne

21 lis 2019, 12:45

wszystko jest dla ludzi, operacje plastyczne także :) Trzeba tylko podejść do tematu z rozsądkiem :) Ja mam powiększone piersi implantami mentor. Wybrałam je przede wszystkim ze względu na minimalne ryzyko powikłań i świetną jakość co sprawia, ze moje nowe piersi wyglądają niezwykle symetrycznie i naturalnie.

EdytkaN7
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 29 lis 2019, 10:48

Re: Operacje plastyczne

04 gru 2019, 00:21

Ja polecam tą klinikę doktora Chęcińskiego w Warszawie i powiem wam, że robią tam przepiękne biusty. Moja koleżanka powiększała tam biust i jeżeli ktoś nie wie, to myśli, że jej biust jest po prostu bardzo jędrny.

vizzka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2018, 09:15

Re: Operacje plastyczne

09 gru 2019, 06:11

njkjtka otóż to, zgadzam się w całej rozciągłości z tym co napisałaś i o operacjach i o implantach. Też noszę mentory od kilku miesięcy i jestem zadowolona. Szybko doszłam do siebie po zabiegu, nie było żadnych, nawet najmniejszych powikłań a efekt końcowy wyszedł super, bardzo naturalnie.

smillo
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 gru 2019, 21:42

Re: Operacje plastyczne

22 gru 2019, 21:52

Ból nie jest straszny, jeżeli prowadzi do tego, że komfort życia ci się polepszy. Ja miałam operację plastyczną pomniejszenia i liftingu piersi u dr Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdrój. Nachwalić się go nie mogę, wspaniały lekarz, bardzo ludzko podchodzi do pacjenta, wszystko tłumaczy i sam zabieg przeprowadza profesjonalnie i rzetelnie. Blizny są u mnie praktycznie niezauważalne, a kręgosłup mnie nie boli. Mogę w końcu stać i nie cierpieć, polecam bardzo.

Kama1883
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 31 mar 2020, 19:26

Re: Operacje plastyczne

31 mar 2020, 20:10

hmmm, operacje może nie ale sama medycyna estetyczna jak najbardziej. Sama korzystam choćby z zabiegów osoczem bogatopłytkowym i uważam, że w to warto inwestować. Nie są aż tak inwazyjne, a efekty widoczne. Ja byłam tu https://magnopere.pl i polecam jesli ktoś z okolic

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość