Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

17 lis 2008, 12:42

Witam
Ale zapisałyście i mimo iz byl wekend każda cos tu poskrobała normalnie fajnie jak taki ruch na wątku :-)
Co do mówienia to Niki coraz więcej stara się wyraźnie mówić ostatnio zaczeła mówic pani bo wczesniej mówiła pan później pania :-D a tu któregoś dnia w sklepie mówi pani :ico_haha_01: , Wczoraj też pierwszy raz użyła słowa gdzie - juz prawie usypiała i nagle zrywa się i pyta - a gdzie tata ? Jak pytam o imie to mówi że jest Niunią :ico_haha_01: a jak pytam jak mama i tata mają na imie to mówi -Dyta i Macin :) R nadal nie wymawia i mówi stala lula :-D Słodkie są te jej wypowiedzi i czasami bardzo zbawne :ico_haha_02:

Maritta, - jak tam Różyczka ? Pisz czy byłaś juz u lekarza ?
Mery - ja ostatnio też juz wychodziłam z siebie jak Niki zaczyna miałczeć to potrafi to naprawde długo ciągnąć, a jak coś chce to jest bardzo konsekwentna w działaniu i długo chodzi i marudzi :ico_olaboga: damy rade :ico_haha_02:
riterka, - powiadasz że Jaś sama - tez słodko :-)

[ Dodano: 2008-11-17, 11:46 ]
Maziu - zdrówka dla dziewczynek :ico_buziaczki_big: no to miałas imprezke szescioro dzieci :ico_szoking: to musiało być wesoło :-)

[ Dodano: 2008-11-17, 11:47 ]
Gwiazdki poleciały :ico_haha_02:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

17 lis 2008, 12:53

Tak tak Edulitko było bardzo wesoło i głośno :-D Moja tez coraz więcej gada, wiecznie słysze "puśśśśśśśś bake"- pusc bajke, albo "mikołoł"- mikołaj, a "kupiśśśśśś"- to jest na okrągło kiedy tylko zobaczy jakąś reklame z zabawkami to jest kupiśśśśśś. A najsmieszniej jest jak siedzi 30min na nocniku niechce z niego zejść a na końcu wylatuje z łazienki golusieńka. Uwielbia paradować na golaska po mieszkaniu :-) Jak tylko nadaży się okazja że mama nie widzi to się rozbiera :-) Niwiem co z niej wyrośnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

17 lis 2008, 12:56

Niki tez się często zachowuje jak nudystka :-D to chyba naturalny odruch :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

17 lis 2008, 13:17

Hahahahahaha no niewiem :-D No mam nadziej że z tego wyrosnie :-D

[ Dodano: 2008-11-17, 12:28 ]
OOOO musze wam napisac co mój kochany mąz wczoraj wymyslił... :-) Ja mam urlop wychowawczy do końca maja, w czerwcu musze wracac do pracy :ico_placzek: Więc zaczęliśmy wczoraj oglądać oferty wakacji na kwiecień, maj i chyba pojedziemy do Egiptu bo tam bedzie wtym czasie najcieplej :-) Ale to jeszcze tylko takie chyba..... . A mój kochany meżuś powiedział ze mnie w czerwcu nie puści do pracy bo niebede się męczyła przez wakacje w robocie i mam sezałatwić jeszcze 3 miesiące urlopu :-D No powinno mi się to tak udac zobaczymy co mi powiedzą :ico_noniewiem: I chyba tak zrobie Matyldzia od wrzesnia do złobka a Maka do szkoły to i mama zacznie nowy rozdział w zyciu :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

17 lis 2008, 14:01

Cześć

Maritko- ja też mu zazdroszcze wyjazdów troche świata pozwiedza, zawsze ma taką robotę, że w delegacje za granice wyjeżdza, szczerze mówiąc to tych Indii troche się boję, zeby jakiegoś paskudztwa nie przywiózł , na pewno go biegunka dopadnie bo wrażliwe ma jelitka :ico_oczko: ale co zobaczy to zobaczy a człowiek siedzi w chacie...
JAk Różuś???

Edytko- mam nadzieję, ze przetrwamy boję się tylko, że potem będzie bunt trzylatka, czterolatka itd. A Niki jak się czuje?

Wyszłam z małym do sklepu i nas deszcz dopadł zmokliśmy bardzo i taka ta pogoda teraz mały się ululał ale chyba go obudzę za godzinę bo jak go znam to przespi trzy godziny a wieczorem nie chce usnąć :-)

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

17 lis 2008, 14:13

to ja was zapewnię,że z "dziecięcego nudyzmu" się napewno wyrasta :-D ja jako maluch uwielbiałam sie rozbierać przy gościach.Nikt nie wiedział dlaczego tak się zachowuję,ale ja poprostu tak miałam.I całe szczęście wyrosłam z tego :-D :-D i wasze golaski też napewno wyrosną.

Mój mały to rozmawia cały czas.Buzia mu się nie zamyka wogóle.Czasem już chciałabym pomilczeć,ale nie da się.On poprostu uwielbia gadać i gadać. :-) Na siebie mówi"Imek" ale na pierwszym miejscu jest zawsze ,że on "Niunik-synek" i tak mam go nazywać.Potrafi chodzić i pytać:"niunik-synek?""niunik-synek?" aż usłyszy potwierdzenie,buziaka i jest ok na jakiś czas. :-)

wzięło mnie dziś na sernik i zapiekankę.Pierwsze już stygnie,drugie zaczyna puszczać zapachy z piekarnika.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

17 lis 2008, 15:30

Biegi na golasa są cool :-D też to przerabiamy, ale w odwrtoną stronę też tj. zakłąda na siebie co się da, ostatnio ją przyłapałąm jak załozyła 3 bluzki na siebie na raz :-) a co tam od przybytku głow anie boli :ico_oczko:

Mery Indie mmmm, marzą mnie się takie podróże, Chiny, Indie, Indonezja, kto wie :-) Ten bunt to chyba taka moda, moja mama twierdzi, że jak ja byłam mała to nie było czegoś takiego, takich pojęć i zachowań. Nie wiem, nie pamiętam

Oj Anetko kusisz tym serniczkiem, aż głodna się zrobiłam, nadrabiam po chorobie bo schudłam chyba ze 4 kg...

A ja czekam na smsa od Kasi, może dziś??? :ico_oczko:

A jak nasze chorowitki????

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

17 lis 2008, 16:13

Witam,


buziaki dla chorowitków-i jak dziś nasze maluszki isię czują???Mam nadzieję,że już lepiej ?!

Ale fajnie,że tak gwarno się zrobiło,wczoraj poczytałam co pisałyście ,ale napisać nie dałam rady ,bo Dominik cały czas grał itp... i tylko z doskoku poczytałam.

Kasiu jak brzunio,Wiktorek dalej cierpliwie w brzuniu siedzi nie spieszy Mu się teraz.Tylko jak się zacznie akcja to pisz Kasiu na bieżąco co się dzieję,to Ci pomożemy urodzić :ico_oczko:

byłam wreszcie dziś na bilansie i nawet nie było tak strasznie.Bartek na początku troszkę popłakał a potem dzielnie wykonywał polecenia lekarki :ico_brawa_01: ,a na koniec pani doktor podziękowała mu za miłą współpracę i Bartuś cały szczęscliwy :-D

Maritko -ty piracie zwolnij troszkę :ico_nienie: ,ja też jeszcze nie maiłam przyjemności z policjantami podagać :ico_oczko: i mam nadzieję,że nie prędko mi się taka trafi :ico_haha_01: .A jak się czuje siostra,bo chyba pomalutku tez się zbliża do terminu :-)

idę bo mi Dominik nie daje pisać,ciągle mi jęczy za uszami :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

17 lis 2008, 16:16

Hej!
Mery, to kadzidełka będziesz miala oryginalne :ico_haha_01:
kasiulka, jak tam?? Rozszerz nogi, czekamy z zapartym tchem
maritta, Maciej tylko raz miał podrażnioną skórę po biegunce, nam pomógł bardzo szybko SUDOKREM
Maciej nie mówi dużo, od soboty "mi", zamiast "ja" i takie proste słowa, ząbków ma na razie 12 i 4 kolejne w natarciu.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

17 lis 2008, 17:12

Ojjjjjjjjjjjjj dziewczyny ale tam zimno udało mi się dziś namowić Matyldzie że idziemy do szkoły po Martynke na nóżkach :-) Ale zmarzłyśmy brrrrrrrr :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość