rozena
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:19

Re: maluch a komputer

25 lis 2017, 22:22

bez przesady z tym nie wychodzeniem na dwór, takie mamy czasy że mamy rozwój technologiczny i nie da się przed tym uciec, penie to samo mówili nasi rodzice jak my mieliśmy komórki o że teraz to z domu nie wyjdziemy a to nie prawda, warto dziecko uświadamiać jak bezpiecznie korzystać z internetu, ja zaglądam regularnie na klikajbezpiecznie i czuję się trochę bardziej zorientowana na co uważać w sieci a na pewno w wielu przypdkach nie zdajem sobie sprawy że wystawiamy się sami na ataki

Agania
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 cze 2016, 11:15

Re: maluch a komputer

19 kwie 2018, 13:58

Mam dziecko w 1 klasie szkoły podstawowej. Nie widzę problemu aby dzieciak siedział przy komputerze do dwóch godzin dziennie. Kupiłam różne gry edukacyjne, w które lubi grać i sam opowiada jakie poziomy trudności już przeszedł :) Polecam Wam grę Raymana z nauką języka angielskiego.

luiza30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 09 cze 2018, 21:08

Re: maluch a komputer

09 cze 2018, 22:58

Najważniejszy jest chyba umiar, jak to ze wszystkim bywa. U mnie córka nie przesiaduje całymi dniami, nawet jej wybitnie nie ciągnie. Ale raz na jakiś czas przychodzi, bo chciałaby pograć. To ok, mamy swoje sprawdzone strony, gdzie wiem, że są fajne rzeczy i nie znajdzie niczego czego nie powinna, posiedzi godzinkę i sama z własnej woli wraca do zabawek, albo idzie poczytać książkę czy coś innego. Nie rozumiem tego, że rodzice popadają ze skrajności w skrajność. Znam wielu, których rodzice pozwalają nawet 3latkom spędzić cały dzień przed komputerem czy tabletem, ale znam i takich, którzy twierdzą, że trzeba dzieciaka izolować i jak najdłużej chronić przed tym złym światem...

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość