Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

11 mar 2007, 21:46

Cześć słonka!!! :ico_buziaczki_big:
U nas też piękny dzionek, słonko świeci stopnie są plusie. :635:
Jeśli chodzi o ten przebierak, to dokładnie na łóżeczko i ja tak zamierzam zrobić, narazie to oglądam i sprawdzam co i jak, bo to trzaba znaleść najlepsze dla naszej dzidzi, wczoraj znalazłam w IKEA obrazeczki kaczuszek, bardzo słodziutkie takie rysunkowe i myśle, aby je zakupić, ale nadal się powstrzymuje. Jak tylko bedzie piekniejsza pogoda na chodzenie po sklepach, bo wczoraj to mężuń, nawet niechciał odwiedzić ze mną drugiego sklepu, aby pooglądać. :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-03-11 ]
Dziewczyny, a to możliwe, że jak mam mały brzuniu to będzie mała dzidzia, bo mój brzunio jest bardzo mały, ja się nie przejmuje tym, ale dzidzia jest ok? :ico_ciezarowka:
Wisienko nie dawaj się przeziębieniu. :597:

Awatar użytkownika
Plastelinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 11 mar 2007, 16:20

12 mar 2007, 10:55

Czesc :ico_ciezarowka:
Chcialam sie przywitac no i chcialam sie pochwalic, ze zaczelam juz odczuwac ruchu fasolki :ico_smiechbig: Jestem taka szczesliwa :ico_buziaczki_big: Tylko moj mezus sie smuci, bo ruchy sa jeszcze bardzo delikatne i przykladajac reke nic nie czuje.
pozdrawiam :-D

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

12 mar 2007, 10:57

zainspirowana przez Anitę weszłam właśnie na wagę i mało nie zeszłam na zawał.. 6 kg do przodu!!! moja ginka chyba mnie zabije!!

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

12 mar 2007, 14:04

Czesc sloneczka !!! :ico_ciezarowka:
Plastelinko witamy :ico_brawa_01: Mężunio jeszczę będzie miał czas się cieszyć, pewnego dnia on bedzie skakał do góry jak poczuje ruchy.
Myszeńko, a kiedy ostatni raz się ważyłaś?? :-)
A ja wczoraj byłam u teścia, wstrentni palacze, kaszle dzisiaj jak gruźlik. Bleeee :ico_puknij:
Dobrze, że często tam nie chodzimy , ale obiadek był dobry rzeberka ryżyk fasolka deser same smakołyki ale w porze oczekiwań musiałam przeknsić, bo nie dała bym rady do obiadu, wsyscy się nabijali ale co można zrobić. Rośniemy :ico_ciezarowka:

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

12 mar 2007, 14:17

kasia3 ostatni raz stawałam na wadze 26 lutego, czyli tda wygodnie temu. Od tamtej pory przybyło mi 2 kg, 6 w sumie przytyłam od początku. Moja mama co prawda przy każdej ciązy tyła po 20 kilo, ale chyba nie chciałabym mieć takich osiągów. Bo jak sie potem tego pozbyć??

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

12 mar 2007, 16:36

Czesc dziewczynki!!! Widze ze humorki Wam dopisuja. Super!!! Plastelinko, gratuluje. To super uczucie czuc dzidzie, a mezus tez sie doczeka swoich kopniakow :)

Jak juz zostal poruszony temat wagi. Do niedawna bylo tylko 2.5 na + , teraz juz jest blisko 4 kg. :ico_wstydzioch:

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

12 mar 2007, 20:01

czesc laski. :ico_haha_01:
ale sie tu pozmienialo. :ico_olaboga:
wszystkim sle pozdrowionka.
:ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-03-12 ]
cos mi nie wychodzi z suwaczkiem

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

12 mar 2007, 20:55

ja tam na wagę nie staję, po co mam się stresować :-D - jedzenia i tak nie ograniczę, ale w środę idę do lekarza i będzie obowiązkowe ważenie :ico_olaboga: sądzę, że już mam 7-8 kg +

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

12 mar 2007, 21:07

Ok, dziewczyny, zmienmy temat bo widze ze temat wagi nas wszystkie ostro przygnebil... Moze podyskutujemy czy macie juz jakies zakupki zrobione dla lokatorow Waszych brzuszkow? ja kupilam juz kilka spioszkow (biale i takie lekko niebieskie z Kubusiem) i sliniaczek tez z Kubusiem. I na razie to wszystko. Teraz czekam na USg. Moze sie dowiem kto we mnie mieszka :-) Chce kupic jakies buteleczki, smoczki itd ale nadal nie wiem ktore sa najlepsze... Moze Avent?

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

12 mar 2007, 21:11

korzystałam z AVENTA i myślę, że są ok, ale wiem że czasem są potrzebne jakieś takie specjalne, po których używaniu ogranicza się występowanie kolek u maluchów, ale nie orientuję się za bardzo bo nie mieliśmy takich problemów :-)

[ Dodano: 2007-03-12 ]
jedna lub dwie buteleczki na pewno takie i tak się przydadzą chociażby do herbatki, więc warto kupić....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość