Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

19 kwie 2007, 21:36

Ja ruchy poczułam w pierwszej ciązy cos około 20 tyg a w drugiej tylko czekam, może to być nawet już w 16. A ruchy te pierwsze to faktycznie takie wesołe bąbelki, ja napoczatku myslałam, że mi gazy po flaczkach skaczą. Póżniej zostałam uświadomiona, że to jednak maluszek. Zawsse miałam najintensywniejsze wieczorem jak leżałam w łózku. Dziecko jak mama chodzi i je kołysze to najczęsciej spi a jak huśtawka się skończy to wtedy rozrabia. Juz się nie mogę doczekać jak poczuję to znowu.

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

19 kwie 2007, 21:37

kasiuś81, witaj i pozdrowionka

Awatar użytkownika
Agata80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 101
Rejestracja: 15 mar 2007, 17:31

19 kwie 2007, 22:25

Z tymi ruchami to jest bardzo róznie podobno, u kazdego inaczej. Moja siostra teraz przy 2-giej ciąży poczuła je w 18 tyg. Mała ostro daje jej w kośc ciągle sie wierci. A koleżanka z pracy dopiero pod koniec 20-go tygodnia coś poczuła po raz pierwszy.

No i zapisałam się jednak na to 4D na wtorek. Zobaczymy,może cos więcej będzie widac. To USG robi jakis specjalista od wykrywania wad płodu wiec będę spokojniejsza. No i bedę miała płytke z pierwszym nagraniem dzidzi :-)

[ Dodano: 2007-04-21 ]
kasiuś81 witamy na naszym forum :ico_haha_02: i zapraszamy do pogaduszek.

NICOLA_1985

22 kwie 2007, 10:57

Maja ja miałam takie jakby uczucie, że coś przepływa i ociera sie o ściany wewnetrzne brzucha albo tak jakby ktoś dotknął mnie palcem(to chyba była nóżka albo rączka :-) ) fajne uczucie :ico_brawa_01: ale niestety od jakiś 2 dni juz nic nie czuje. Bożenka mnie uspokoiła, ze to normalne. no a termin tak jak twój 25.04 :-D juz sie nie mogę doczekać! mam dziewczynki nowe wieści z jednej strony skacze z radości a z drugiej strony trochę szkoda.. wyprowadzam się na poczatku maja. znalazłam mieszkanko dość spore bo m4 i z racji tej ze jakiś czas nie bede miała internetu żadko bede odwiedzac forum.. tyle co przyjade do rodziców chyba ze za jakis czas bede miec internet w swoim mieszkanku... w sumie żadne moje mieszkanie.. wynajmowane ale zawsze cos! za rok pewnie kupimy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

22 kwie 2007, 13:21

NICOLA_22, szkoda, ale mam nadzieję, że często będziesz odwiedzała rodziców a co za tym idzie i nas też

[ Dodano: 2007-04-22, 13:23 ]
oczywiscie gratuluję wyprowadzki, zawsze lepiej na swoim niż u rodziców

a jeśli chodzi o kupno to proponuję im szybciej tym lepiej bo ostatnio mieszkania poszły bardzo w górę i mają jeszcze dużo pójść

NICOLA_1985

23 kwie 2007, 19:28

ja dzisiaj czułam dzidzie tylko przez chwilke jak leżałam :ico_oczko: co do mieszkania to owszem idą ceny w górę ale za rok lub dwa juz dość duzo osób bedzie miało domki a mieszkania posprzedawane... mieszkania nie beda juz tak chodliwe i zaczną tanieć! teraz jest nawał sprzedaży bo teraz jeszcze mieszkania są w cenie.. no ale zobaczymy. narazie jestem zadowolona ze wogóle cos znaleźliśmy bo ciężko jest z mieszkaniami nikt nie chce wynajmowac bo wszyscy sprzedają. jutro jade ogladac mieszkanko więc dam znac czy mi sie podoba :-) no i w środe zdam wam relacje z wizyty u gina :ico_brawa_01: no i oczywiscie postaram sie jak najczesciej po wyprowadzce odwiedzac rodziców hehe no i forum TT :-D szkoda że nie mieszkacie bliżej bo robie panieńskie już zapowiedziałam sebastianowi ze go wywale na jeden weekend z mieszkania hehe chociaż ty Maja mieszkasz przeciez w katowicach.. do Żor nie masz daleko :ico_haha_02: to bysmy sie poznały lepiej bo na żywo! co ty o tym myślisz? mogłabyś spać u mnie :-)

Awatar użytkownika
Agata80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 101
Rejestracja: 15 mar 2007, 17:31

24 kwie 2007, 21:22

Cześc dziewczyny,
Byłam dzis na usg 4d. Szok! 1-sza najwaznisza informacja: na 95% siusiaczek!!! :ico_olaboga: Zatkało mnie na maxa bo całyczas byłam pewna ze to dziewczynka. A tu niespodzianka.
To usg jest rewelacyjne,sprzet suuper nie ma porownania z takim zwykłym, wszystko widac jak na dłoni, kazdą czesc ciałka. Widzielismy dokladnie serducho i komory w nim, a nawet zastawki. Naprawde kazdemu polecam chociaz raz sobie takie zrobic. Mam 2 kolorowe zdjecia dzidzi. Nastepne robimy po 20 tyg to juz dokladnie wszystko bedzie wiadomo no i nawet mozna bedzie ocenic do kogo podobne. Musze to wszystko przetrawic bo na razie to jeszcze fo mnie nie dociera. Całuski :ico_oczko:

kati
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 379
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:46

25 kwie 2007, 14:46

czesc dziewczyny !!

a ja sie dowiedzialam dzisiaj po USG ze bede miala chlopaka , jestem taka szczesliwa bo oboje z mezem chcielismy chlopaka !!!

Awatar użytkownika
Agata80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 101
Rejestracja: 15 mar 2007, 17:31

25 kwie 2007, 21:32

No to wyglada na to ze w październiku przewaga chłopaków będzie :ico_brawa_01: Ja teraz mam problem z imieniem bo wymysliłam tylko dla dziewczynki, a dla chłopczyka narazie nie mamy :ico_olaboga: Trzeba cos wymodzic :-)

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

25 kwie 2007, 21:51

no to moze ja bedę miała córeczkę tak dla odmiany
bo ja zawsze byłam indywidualistką i to bardzo przekorną.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość