Czy lubicie chodzić bez staników?

TAK
40%
42
NIE
60%
63
 
Liczba głosów: 105
Carmel
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 cze 2008, 23:14

29 cze 2008, 23:21

Hm, chyba juz sie do niego przyzwyczailam, a wiec nie widze problemu w tym czy mam go na sobie czy nie :ico_oczko:
Jednak czasem mam takie dni - szczegolnie przed i w czasie okresu, kiedy piersi sa wieksze i troche pobolewaja, a wiec staram sie nie nosic wtedy stanika i daje im ;odpoczac'.

Ale nie wyszlabym na ulice bez tej czesci garderoby :ico_oczko:

Mimo, ze nie wstydze sie swoich piersi bez stanika - a wrecz przeciwnie, to mimo wszystko czulabym sie niekomfortowo.

marmata
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 10 gru 2007, 00:31

30 cze 2008, 19:56

Jak byłam młoda to nienawidziłam staników, teraz bez niego czuje dyskomfor... coś mi się pod pachami pałęta... eeee tam bez to nie dla mnie. ;)

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

03 lip 2008, 17:38

Ja nie wyobrazam sobie wyjsc na dwor bez stanika, mam rozmiar dobry B, ale bez stanika czuje sie niekomfortowo.

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

07 lip 2008, 13:26

jak byłam troszke młodsza to uwielbialam ten luzzzzz ale teraz kiedy rozmiar już całkiem spory to już nie lubie że mi coś podskakuje jak ide :-D :-D

Awatar użytkownika
Kamyk
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 11 lip 2008, 14:25

14 lip 2008, 16:35

Nie cierpię chodzić bez stanika. Dla mnie to bardzo niewygodne ze względu na duży (D) rozmiar biustu, chociaż rozumiem fakt, że niektóre kobiety z niego rezygnują (być może tak czują się bardziej komfortowo).

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

15 lip 2008, 20:00

Bez stanika tylko po domu i to jak juz jestem totalnie zmeczona i mam ochote sie na maksa odprezyc. Wychodzac gdzies, nie wyobrazam sobie nie zalozyc stanika - kiedys mi sie zdarzylo i mialam wrazenie, ze WSZYSCY sie gapia :ico_wstydzioch: mimo, ze pewnie sie nie gapili, bo biust mam raczej maly..

Isabelle
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:54

15 lip 2008, 21:39

Hej! Ja chodze bez przerwy w staniku, zwlaszcza do pracy i na wyjscia musi byc dobry, usztywniany i obowiazkowo push-up, w domu zmieniam na lzejsze bardziej komfortowe i ciencze, ale zdejmuje tylko na noc, no i podczas sexu oczywiscie, chociaz najchetniej i wtedy bym go nie zdejmowala, bo niestety mam b. b. b. maly biust (70/75 A, choc nawet niektore staniki o tym rozmiarze okazuja sie za luzne, zalezy od firmy)- niestety! Wiec bez stanika a tylko np w bluzeczce lub topie to bym wygladala jakbym prawie w ogole biustu nie miala :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-07-15, 21:40 ]
I co wy na to, dziewczyny? Az plakac sie chce
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

ona .

16 lip 2008, 23:55

bez stanika? to nie dal mnie. mam 70B-70C i moim zdaniem to nie jest rozmiar do noszenia 'luzem' :-D jeśli ktoś ma A to czemu nie, nie mam nic przeciwko, chociaż wtedy pewnie też bym się nie skusiła. dobrze dobrany stanik podkreśla kształt biustu i nie powinno się go czuć, poza tym nie znoszę kiedy spod bluzki sterczy sutek :ico_haha_01:
jestem zdania, że nosząc stanik dbam o formę moich piersi :-)

Awatar użytkownika
Henka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 09 lip 2008, 13:42

23 lip 2008, 01:34

Również nie wyobrażam sobie chodzić bez stanika, w sondzie zaznaczyłam - Nie.

Jako posiadaczka 75C bez biustonosza czuję się źle, jest mi po prostu niewygodnie. Wolę, kiedy biust jest podtrzymywany, i to przez coś ładnego, w koronkach :-D

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

23 lip 2008, 21:56

a ja mimo 75 C uwielbiam chodzic ale przeważnie w domku bez jakoś biust dobrze u mnie na razie wygląda ale szczerze przydałby sie ciut mniejszy rozmiar :ico_oczko:
na wyjścia zakładam oczywiście bo w sumie także lubię koronkowe i inne śliczne staniczki :ico_oczko:
Isabelle, jak i za duzy tak i za mały biust bywa kłopotem mam koleżankę o również malutkim biuściku jak Ty ale ona juz sie przyzwyczaiła ze tak powiem wykarmiła nawet 3 dzieci ,kupuje śliczne staniczki push-up i nie martwi sie tym co ma ..

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość