Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

02 lip 2007, 14:27

No mam właśnie taką nadzieję, że skorzystam na tych praktykach i w końcu się zetknę z tym, co być może w przyszłości będzie moją pracą.

Serdeczne gratulacje Pani Magister :ico_brawa_01: :ico_haha_02: Trudno było?

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

03 lip 2007, 08:23

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
melduję sie i jak cos to od razu mówię że prawdopodobnie w piątek lub w sobotę wyjeżdżam na okolo tydzień. Już ostatni dzwonek zeby bezpiecznie gdzieś pojechac...

[ Dodano: 2007-07-05, 07:43 ]
hej a was dla odmiany zalało :ico_haha_01:
pogoda paskudna, ale twadro chcę jechac w sobotę - mała przynajmniej sobie pobiega a tu jestem zależna od teściowej bo jak zajeta to nie moge zejśc do ogródka bo mała będzie przeszkadzać - a tam hulaj dusza :-D tylko pogoda do kąpieli w jeziorze nieodpowiednia :ico_placzek:

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

05 lip 2007, 10:18

Hello :ico_haha_02:

W końcu załatwiłam wszelkie formalności w sprawie praktyk :ico_brawa_01: No i czas zająć się porządnym sprzątaniem mieszkanka. Właściwie tylko na to pozwala dzisiejsza pogoda :ico_oczko: U mnie pochmurno i pada, więc nawet z chęcią zabieram się za sprzątanko :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-07-06, 10:35 ]
No i gdzie się podziewacie? Czyżby wszystkich zalało?

U mnie nadal deszczowo. Mieszkanko trochę czystsze, ale nadal jest, co zrobić, więc może będę dzisiaj kontynuować. Piesek siedzi w oknie i tęsknie patrzy, ledwo się mieszcząc na parapecie, a ja chwilę przed kompem i zaraz zmykam :ico_oczko:

Ale relacja wyszła :ico_haha_01: Miłego dnia mimo deszczu :ico_haha_02:

IwonaM
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:55

07 lip 2007, 14:03

Cześć :-)
Mam na imię Iwona. A mnie egoistycznie cieszy ta pogoda bo jak trochę robi się cieplej to niestety nie czuję się najlepiej i mogę wychdzić z domu tylko rano i wieczorkiem. Mimo to przydałoby się więcej słoneczka!
pozdrawiam wszystkie białostoczanki :ico_oczko:
Iwona

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

08 lip 2007, 11:33

Witaj IwonaM :ico_haha_02:

Fajnie że się pojawiałaś, może ożywisz trochę ten wątek, bo jakoś niemrawo tu ostatnio :ico_oczko: Od razu też się przyznaję, że nie jestem Białostoczanką tylko rodowitą Łapianką :-D

Mnie tam też specjalnie nie przeszkadza taka pogoda, chociaż mogłoby się przejaśnić, bo już trochę za długo tak szaro i ponuro :ico_noniewiem:

Dziewczyny odzywajcie się!!! :ico_haha_02:

IwonaM
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:55

08 lip 2007, 14:21

Biedroneczko od początku ciąży zagladałam na inne forum (którego nazwy taktownie nie podam) i frekwencja Podlasianek była jeszcze mniejsza. Tika taka poleciła mi koleżanka z GaduGadu którą też poznałam na innym forum. Pozdrawiam Cię Julitko jesli to czytasz :ico_oczko:
Będę tu częściej
Pozdrówka
Iwona

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

09 lip 2007, 09:36

Iwona Witam!!!
Byłaś juz w szkole?

IwonaM
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:55

09 lip 2007, 12:16

Cześć Ula! :-)
Byłam w piątek. Wykłady mam od 30.07 a na gimnastykę pójdę jutro, bo dziś leniuch mi się włączył. Jestem jescze w szlafrooku niestety ale zaraz się ubieram i idę na spacerek do parku z pieskiem bo szkoda tego słoneczka. Podoba mi się ta szkoła rodzenia- miła pani rejestratorka i przytulny wystrój.
Jak już byłaś na gimnastyce to napisz jak było
Pozdrawiam serdecznie
Iwona

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

09 lip 2007, 14:30

Hej :ico_haha_02:

To fajnie, że jest nas trochę tutaj i mam nadzieję, że się nam wątek rogada :ico_oczko:

Dzisiaj pięknie się pogoda odmieniła i jest po prostu gorąco. Byłam na poczcie, gdzie oczywiście trzeba trochę czasu spędzić, i myślałam, że się rozpłynę. Jeszcze się pochwalę, że wybrałam się razem z moim czworonogiem i był bardzo grzeczny i dosyć cierpliwy na tej poczcie. Jestem dumna :-D A teraz padł i pewnie mam go z głowy na kilka godzinek :ico_haha_01:

Zmykam jeszcze na zakupki i obiadek trzeba robić.

A czy mogę zapytać o tę szkołę rodzenia, o której rozmawiacie? Chociaż narazie nie jest mi potrzebna, ale kto wie kiedy się takie informacje przydadzę :ico_oczko: Napiszcie trochę jak to wszystko wygląda, czy dużo jest kobitek korzystających z niej i wasze wrażenia. A czy chodzicie tam z mężami, partnerami? Sorki, jeśli jestem zbyt ciekawska :-)

Pozdrawiam :ico_haha_02:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

09 lip 2007, 14:37

Iwona ja też wybieram sie dopiero jutro na gimnatyke.Miałam iśc dzisiaj ale strasznie mnie na spanie wzieło więc spałam do tej pory.
Chyba wkońcu odespałam ostatni tydień bo ostatnio synek dawał mi spać po 3-4 godziny na dobe a dzisiaj chyba też już był takim tępem zmeczony bo siedzi dzis spokojniutko.Zobaczymy na jak długo :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość