Awatar użytkownika
anuska96
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 28 kwie 2016, 14:04

Re: Prezent dla mamy.

28 kwie 2016, 14:39

Perfumy, jakieś fajne pachnące kosmetyki, kwiatek w doniczce, antyrama ze zdjęciami, pościel. ;)

Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: Prezent dla mamy.

05 maja 2016, 18:18

moze jakis wspolny wyjazd na weekend by wypalił, np do spa ;) ja lubie jeździć do jaworowego dworu pod warszawe na przyklad, maja tam bardzo dobre spa, a przy okazji duzo zieleni mozna dobrze odpoczac i sie zrelaksowac

Awatar użytkownika
wicky
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 maja 2016, 00:34

Re: Prezent dla mamy.

09 maja 2016, 00:45

Dobry i modny ciuch zawsze będzie ok. Tutaj np. jest super moda damska 2016 :)

mirella911
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 10 maja 2016, 09:47

Re: Prezent dla mamy.

10 maja 2016, 10:35

Ja chyba w tym roku na dzień matki postawię na kosmetyki. Myślę, że będzie zadowolona.

Dina69
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 10 gru 2014, 20:21

Re: Prezent dla mamy.

10 maja 2016, 22:32

Ja dokładnie tak jak mirella, bo moja mama najbardziej lubi dostawać właśnie kosmetyki, dlatego nie mam wątpliwości co jej dam na Dzień Matki. Odkryłam ostatnio naturativ.pl i z każdą wizyta na ich stronie jestem coraz bardziej zauroczona, bo składy tych kosmetyków mi odpowiadają w 100% (mam skórę bardzo wrażliwą). Dla mamy nie wiem jeszcze co konkretnego kupić, ale chyba wybiorę bon prezentowy żeby sobie sama wybrała co jej się spodoba, aja tylko zapłacę, to chyba będzie najlepsze wyjście i dla niej i dla mnie.

Rotlomat
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 05 kwie 2016, 13:37

Re: Prezent dla mamy.

12 maja 2016, 11:52

bon prezentowy to bardzo fajny pomysł. Ja w tym roku zamówiłam taki notes w skórzanej oprawie http://www.kaletnictwo.pl/produkt/notat ... kora-0690/ w Gama Kaletnictwo. Mama jest księgową więc na pewno go wykorzysta :-P . Mają sklep internetowy więc nie musiałam nawet z domu wychodzić. Poza tym wkład w tym notesie jest wymienialny, wiec jak sie skończy wymieni go sobie i znowu będzie jej służył.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Prezent dla mamy.

13 maja 2016, 08:45

Moim zdaniem również kosmetyki są bardzo dobrą opcją i wyborem jeżeli chodzi o prezent dla mamy,po prostu okaże się on być trafny. Z kosmetyków polecam te z wyższej półki w 100% naturalne,oparte na naturalnym kolagenie.

Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: Prezent dla mamy.

13 maja 2016, 14:55

A co sądzicie o zamówieniu tortu? Szukam jakiegoś ciekawego i oryginalnego pomysłu i właśnie trafiłam na tę stronę http://e-torty.pl/do/cat/dzien-matki/Torty-dla-Mamy . Moja mama uwielbia słodycze, więc pewnie byłaby zachwycona niespodzianką. Do tego może jeszcze zamówię kwiaty z dostawą.

beja01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 30 sty 2016, 20:45

Re: Prezent dla mamy.

13 maja 2016, 16:18

Ja to mam jednak dobrze, bo w tym roku nie mam żadnego problemu z kupnem prezentu. Wiem, że mamie bardzo podoba się porcelana Maxwell&Williams trochę poszukałam i znalazłam http://www.prezentbox.pl/pol_n_jadalnia ... s-267.html, gdzie o dziwo można kupować ją na sztuki, to sporo ułatwia, bo mogę zamówić jednorazowo tyle na ile mnie stać a potem dokupić resztę. W ten sposób stworzyłam mój prezent i podaruję jej komplet filiżanek. jestem pewna, ze się ucieszy.

Awatar użytkownika
Monika89
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 03 sty 2014, 14:54

Re: Prezent dla mamy.

24 maja 2016, 08:13

Powiem szczerze, że w tym roku miałam spory dylemat co kupić mojej mamie, ale na szczęście udało się i wszystko już kupiłam ;) Przede wszystkim zdecydowałam się na suplement Doppelherz Vital Tonik na prezent, teraz jest dostępny w zestawie z kieliszkami. O tutaj jest więcej informacji na ten temat - http://www.doppelherz.pl/produkty/doppe ... ent-8.html. To preparat, który wzmacnia układ krwionośny i nerwowy, a także zwiększa siły witalne. Oprócz tego kupiłam mamie jej ulubione czekoladki i nową torebkę - ostatnio wspominała coś o nowej, także myślę, że się ucieszy ;).

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość