lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 mar 2007, 21:14

co do dziewczyni bylismy zgodni Vanessa lub oliwia,a co do chlopca (a bedzie chlopiec)pojawil sie problem...T uparl siena Olivera i nie da sie go przekonac,nawet jego mama probowala,zgodzil sie na jeden dzien,po czym znow jest Oliver he he....ja chcialam

alana lub nataniela....takie imiona bo w uk mieszkamy...wiec chcemy,zeby tutaj tez umieli wymowic...ale w koncu stanelo na oliverze....zobaczymy jak bedzie,ale powoli sie przyzwyczajam,niech sie chlop cieszy :-D

Awatar użytkownika
Carmen81
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 29 mar 2007, 17:35

29 mar 2007, 21:24

Chłopiec to od początku bylo wiadomo, ze będzie Tymoteusz, a co do dziewczynki to zakochalam się w imieniu Tatiana, ale mój mąż powiedzial, że kategorycznie sie na nie nie zgodzi :ico_placzek:
Także metodą kompromisu stanęło na Tymoteuszu lub Julii Zuzannie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
zbora
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:31

29 mar 2007, 21:25

My troszkę też prowadziliśmy boje...A że płci nie znamy, to trzeba było wybrać dla dziewczynki i chłopca... Najpierw zgodnie wybraliśmy LENA, ale jak po jakimś czasie zauważyłam, że odkąd w serialu pojawiła się postać o takim imieniu i wszystkie dzieci wokół to Leny, to daliśmy sobie spokój... I teraz mój m. ma dziwne opcje (maksymilian, mikołaj, hubert :ico_zly: tymoteusz :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ) a dla córci iwa, judyta,matylda :ico_nienie: )...w kilku kwestiach się zgadzamy..., ale :ico_olaboga: Na szczęście mieliśmy wydrukowany spis imion i każdy wybierał swoje typy, a potem porównywaliśmy. I stanęło na tym, że synuś na bank będzie Aleksander (nie Olek :ico_nienie: ), a córcia Hania. No, chyba, ze jak zobaczę już maluszka, to zmienię. A kilka wyjść awaryjnych jest, więc już się nie martwię :ico_haha_02:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

29 mar 2007, 22:37

nasza córka bedzie Lena i nie ze wzgledu na postać pewnej Pani w serialu tylko na cześć mojej prababci :)

NICOLA_1985

29 mar 2007, 22:59

Wybraliśmy wspólnie z moim mężem (prawie mężem, bo w sumie ślub w czerwcu:) hehe ) imiona dla dzidziusia: jesli będzie dziewczynka to : Karolina Adrianna , a jeżeli chłopczyk to będzie Karol Sebastian ( drugie imię oczywiscie po tatusiu!)

ps' wiosna to najpiękniejsza pora roku :)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 mar 2007, 12:33

ewop Olf i Filipek bardzo ladne imionka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Maja i JAgoda tez sliczne.... :ico_brawa_01:

cos mi sie znowu Bianka spodobala.... hihi

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

30 mar 2007, 13:40

A my ciągle nie mamy imienia dla chłopca. Dla dziewczynki jakoś łatwiej poszło. Na szczęście kwestia Egona i Gwidona narazie przycichła. Może to znak, że będzie dziewczynka :-D , bo jakoś łatwiej z imionami? Nie wiem, ale to z wypisywaniem swoich typów na kartce, to dobry pomysł. Niby proste, a na to nie wpadłam :ico_brawa: Jednak zamierzam wykorzystać.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

30 mar 2007, 13:48

Wiecie co? A mi jakos z dnia na dzien ten Hubert coraz mniej sie podoba... Chyba nie bedzie pasowalo to imie do mojego dzieciatka... Nio to musze poszukac jakiegos innego imienia, a potem przekonac do niego mojego Rysia. Ech.

Awatar użytkownika
Reniia1501
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:30

30 mar 2007, 13:52

NICOLA_22 pisze:Wybraliśmy wspólnie z moim mężem (prawie mężem, bo w sumie ślub w czerwcu:) hehe ) imiona dla dzidziusia: jesli będzie dziewczynka to : Karolina Adrianna , a jeżeli chłopczyk to będzie Karol Sebastian ( drugie imię oczywiscie po tatusiu!)

Nikola bardzo fajne imiona podwojne wybraliscie i dla chłopca i dla dziewczynki...pasują do siebie..
u nas jest Aleksandra Magdalena<2 po mnie> i Wojciech Cezary
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

30 mar 2007, 17:47

my mielismy problem z wyborem ale w koncu stanelo an Oskarku, co do dziewcyznki mielibysmy straszny problem bo i Tomkowi i mi podobaja sie inne imiona.... :ico_haha_01: , moze jak juz bede miala miec drugie dziecko i bedzie to miala byc dziewczynka to moze cos wymyslimy :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość