Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

18 maja 2010, 17:53

madzia0609, mi polozna tlumaczyla ze w ta strone sa ulozone jelitka i zeby powietrze schodzilo do dolu tak masowac i faktycznie ladnie sobie pruta po takim masazu

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

18 maja 2010, 19:02

madzia0609, moja położna mówiła że w powinno sie masować brzuszek w kierunku wskazówek zegara

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

18 maja 2010, 19:06

hejka

Malutki jęczuś taki biedny dzis.
niewiem co jej jest czy sie nie najada czy co??
Odciaglam nad ranem troche mleczka to po cycu zjadla i dopiero zasnela...
czyzby jej moje mleko nie wystarczało??
a tak b chcialam karmic.. :ico_noniewiem:

dlatego mi troszku smutno-a tak ją chwaliłam :ico_oczko: :ico_wstydzioch:

Madziu bardzo mi przykro z powodu tesciowej
Dobrze ze wnuczusia zdarzyla przywitac na swiecie zanim odeszla...
napewno to straszne przezycie dla was :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

18 maja 2010, 19:24

kaczorek, :ico_sorki: wieczorkiem mala zakrzyczala i znow wic sie zaczela, to zastosowalam cala rundke i jak reka odjac :ico_sorki: Ale ona ogolnie jeszcze nie miala powaznych problemow z brzuszkiem, wiec moze na dzieciach ktore maja wieksze problemy z powietrzem tak super nie zadziala , ale polecam :ico_brawa_01:

lidziasc, najlepiej skontroluj ile wazy - to jest najlepsza odpowiedz na to czy sie najada, no i pamietaj ze piersi zawsze pod wieczor sa mniej pelne dlatego i dzidzie beda dluzej siedzialy przy piersi, a te mniej cierpliwe napewno beda bardziej placzliwe jak mleczko powolutku bedzie sie produkowac. Jak ja przestalam nagle uzywac prawej piersi to mala tez sie na koncu denerwowala jak ssala przez poltora godziny a tam tylko kropelki, podalam jej mleczko modyfikowane wtedy i ucichla. Ale na dluzsza mete lepiej podniesc produkcje i swoim dokarmiac. Moze z rana sciagnac resztki.

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

18 maja 2010, 20:07

przyniosl seba zdjecia z nad wisly...
same zobaczcie..
filmik wrzucam na you tube.

http://www.youtube.com/watch?v=qZE3TAOSzCw

tu filmik z netu

http://www.youtube.com/watch?v=sdKDh2Xp ... re=related

Obrazek

Lilo,Kejcia pomyslcie ze rok temu szlismy tam dołem na spacer...

Obrazek

Obrazek

i to jeziorko przed moja kamienicą

na parterze po lewej mieszka moja mama

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

18 maja 2010, 20:20

tki jęczuś taki biedny dzis.
niewiem co jej jest czy sie nie najada czy co??
ja tez mam takie wrażenie ze Bartoszkowi brakuje mleczka bo by wiecznie na cycu wisiał i tak sie na koniec złości
ale ważyliśmy go na naszej wadze wiadomo tak orientacyjnie i wazy juz 4900 wiec chyba sie najada :ico_noniewiem:

:ico_noniewiem:
Poszłabym do ośrodka na ważenie ale leje i leje :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
może ty tez spróbuj na takiej wadze łazienkowej
Jule wykarmiłam więc mam nadzieje ze Bartka tez sie uda bo to i wygodne i najlepsze dla malucha :ico_wstydzioch:
lidziasc, u Nas podobnie rzeka Soła wygląda :ico_olaboga:
madzia0609 nam teza położna kazała masować brzuszek zgodnie ze wskazówkami zegara

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

18 maja 2010, 21:41

MamciaKochana, mały puki co nie płacze cyklicznie tylko tak mocno ulewa i powiem Ci że dzisiaj też zastosowałam masaż i ćwiczonka i mam wrażenie ze mały lepiej i spokojniej śpi a co do ulewania to sie okaże :ico_oczko:
lidziasc,powiem Ci że strasznie to wyglada, jak ogladam w telewizji jak ludzie domy i cały dobytek maja podwodą :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

19 maja 2010, 09:53

lidziasc, :ico_szoking: :ico_olaboga:
kaczorek, no nam tez te cwiczonka pomogly :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Trzymam kciuki za ulewanie :ico_sorki: Lilcia juz tak nie ulewa duzo ale moze to przez to ze katarek jej powoli schodzi??



u nas dzis sloneczka brak niestety i kropi troche, chcialam wystawic mala na dwor, zapakowalam ja do wozeczka cacy, wychodze na dwor bez kurtki a tam brrr i co teraz?? Musialam mala zostawic pierwszy raz i oczywiscie plakala w nieboglosy jak lecialam po kurtke :ico_placzek: myslalam ze mi serce sie wyrwie :ico_placzek: tak mi bylo jej zal :ico_olaboga: a ja oczywiscie glupia nie pomyslalam wczesniej zeby wziasc kurtke na wszelki wypadek :ico_puknij: teraz sobie smacznie spi na dworzu :ico_sorki:

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

19 maja 2010, 10:00

we wrocławiu już są przygotowane worki z piaskiem, w jakiejś wiosce pod wrocławiem straż odpompowała już wodę bo wszystko było zalane

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

19 maja 2010, 13:51

wczoraj doktorowa kazala kupic malej mleko bebilon ar na ulewanie ale ono chyba jest zageszczone bo w ogole nie chce leciec maz pojechal kupic jej wieksze smoczki nie wiem czy ona ie jest na nie zamala bo sa od 3-6 miesiecy. moze cos sie stac?

lidziasc, wspolczuje tej powodzi u nas naszczescie nie ma co wylac

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości