Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: co zabrać do szpitala

29 sty 2014, 15:15

pieluszki to nie, mam sprawdzony system, 10 sztuk na początek, a potem i tak codziennie maż mnie odwiedza to przyniesie kolejną dyszkę :) co do rozmiaru to fakt, mój syn miał 4 kg, zaczynaliśmy od dwójek, teraz pewnie też dwójki kupię na start.

a podkłady canpola to tez już mam, nie używałam jeszcze, ale kupiłam razem z majtkami, wydają się fajne :) przepuszczają powietrze?

Malyna
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2010, 10:30

Re: co zabrać do szpitala

14 maja 2014, 21:17

pieluszki to nie, mam sprawdzony system, 10 sztuk na początek, a potem i tak codziennie maż mnie odwiedza to przyniesie kolejną dyszkę :) co do rozmiaru to fakt, mój syn miał 4 kg, zaczynaliśmy od dwójek, teraz pewnie też dwójki kupię na start.
Pytanie na ile trafnie była oszacowana waga. Jeśli trafi Ci się bąbel mniej niż 3 kg, to przydałyby się i newborny :)
Ale to już pewnie po zawodach, hm ? :)
a podkłady canpola to tez już mam, nie używałam jeszcze, ale kupiłam razem z majtkami, wydają się fajne :) przepuszczają powietrze?
Przepuszczają. Tylko ten paseczek z klejem nie, dlatego jest go tak mało, a żeby jednak była opcja przyklejenia i poczucia komfortu.

Awatar użytkownika
gofia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:45

Re: co zabrać do szpitala

19 maja 2014, 12:59

Będziesz bardzo zadowolona, szczególnie że te profilowane boki podkładów faktycznie sprawiają, że trzymają się one na miejscu. Majtki siateczkowe wysychają w jednym momencie, ja miałam 3 sztuki i spokojnie wystarczyło. A wkładki laktacyjne, kupujesz od razu czy czekasz na to jaka będzie sytuacja z karmieniem?

to_ja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 07 lis 2011, 00:19

Re: co zabrać do szpitala

21 maja 2014, 09:41

Ja uważam, że przynajmniej jedno opakowanie wkładek trzeba kupić żeby było choćby na dłuższe wyjścia, canpol ma fajne duże i pakowane każdy osobno. Ja wrzucałam kilka do torebki i zawsze miałam bez obaw, że się czymś zabrudzą bo wiadomo, że w damskiej torebce są cuda :) Zawsze czyściutkie pachnące i gotowe do włożenia do stanika.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: co zabrać do szpitala

30 maja 2014, 20:20

Warto pamiętać o wkładkach laktacyjnych, bo z oddychającego, przepuszczającego powietrze materiału. No i mają aloes, który koi i działa przeciwzapalnie. Moim zdaniem bardzo przydatne i warto wziąć, jak się ma takie problemy z piersiami jak ja miałam.

fifi32
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2014, 21:38

Re: co zabrać do szpitala

26 cze 2014, 13:18

wkladki laktacyjne przydaja sie zawsze no chyba z enie chcesz karmic piersia


=================
Najlepsze zegarki bisset
Ostatnio zmieniony 20 lip 2014, 17:42 przez fifi32, łącznie zmieniany 1 raz.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: co zabrać do szpitala

16 lip 2014, 09:23

Ja rękoma i nogami podpisałabym się pod podkładami i wkladkami laktacyjnymi. co jak co, ale przydają się niemalże każdej kobiecie. A jak się samemu w nie zaopatrzy to można kupić porządne takie jak własnie Canpol. Jak nie to często potem wysylanie męża na szybko kończy się przyniesieniem czegoś co nijak się ma do naszych potrzeb.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: co zabrać do szpitala

01 sie 2014, 09:47

Jak nie chcesz to też się przydają. ;) Przecież pokarm od razu nie zaniknie. :)

Awatar użytkownika
gofia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:45

Re: co zabrać do szpitala

16 sie 2014, 00:51

A powiedzcie mi, czy te wkładki laktacyjne z Canpola są jakoś pakowane w woreczki? chodzi mi o to czy mozna je jakoś higienicznie przechowywać w torebce?

KarolinaNaObcasach
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 05 lut 2014, 17:18

Re: co zabrać do szpitala

01 wrz 2014, 13:52

Dziewczyny, tu jest świetny artykuł na ten temat - lista niezbędników :)

http://naobcasach.pl/wyprawka-niemowlak ... -szpitala/

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość