Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

05 lut 2009, 16:24

Marcia77 pisze:my tez taka mamy :-D :-D :-D
zrób zdjęcie Kochana :-) i powiedz mi, czy rzeczywiście jeste regulacja głośności melodii :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

05 lut 2009, 16:34

witam!

my już po wizycie, u Oli wszystko dobrze jak narazie, przybrała na wadze od ostatniej wizyty i wazy teraz 3520. zapisaliśmy się na szczepienia i do ortopedy na marzec. wyżaliłam się pani dr o kolkach małej i o tym, że już dwa dni kupki nie robiła i dostałam mądre rady :ico_oczko: super pani pediatra nam się trafiła, anioł nie kobieta :ico_oczko: jak tylko weźmie małą na ręce ta od razu przestaje płakać. ma niesamowite podejście do dzieci, jest ciepła i serdeczna, zawsze dokładnie bada Olę i wszystko cierpliwie tłumaczy.

teraz będziemy jeść obiad bo zgodniellismy w tej przychodni. byliśmy jeszcze w rossmannie i kupilismy pieluchy marki rossmann bo były po 10,99zł, zobaczymy czy się sprawdzą czy może będą przeciekać... na wszelki wypadek wzięłiśmy też pampersy.

co do karuzel to mi się podobają te z drewexu i tez właśnie przymierzam się kupić :-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

05 lut 2009, 16:40

zrób zdjęcie Kochana :-) i powiedz mi, czy rzeczywiście jeste regulacja głośności melodii :ico_sorki:
_________________
jak tylko piotrek wroci z aparatem..a glosnosci ma dwie..ale moja jest chyba troszke inna od tej co mi pokazywałs kiedys

[ Dodano: 2009-02-05, 15:41 ]
aniabella pisze:o do karuzel to mi się podobają te z drewexu i tez właśnie przymierzam się kupić :-)
jak dla mnie maja za mało intensywne kolory a wiadomo ze dzidzia lubi takie mocne teraz :-D :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

05 lut 2009, 16:59

Marcia77 pisze:a glosnosci ma dwie..
oo, suprr

Marcia77 pisze:ale moja jest chyba troszke inna od tej co mi pokazywałs kiedys
oki, to czekam na fotki :-)

aniabella, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Oleńki, suprr, że wszystko w porządku :ico_sorki:

ja właśnie pogadałam z mamą :-) znalazła bilety w czerwcu tanie i chce rezerwować :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

05 lut 2009, 17:12

ananke pisze:ja właśnie pogadałam z mamą :-) znalazła bilety w czerwcu tanie i chce rezerwować :-D
to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
aniabella pisze:yżaliłam się pani dr o kolkach małej i o tym, że już dwa dni kupki nie robiła i dostałam mądre rady :ico_oczko: super pani pediatra nam się trafiła, anioł nie kobieta
to koniecznie podziel sie z nami tymi radami :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

05 lut 2009, 17:53

aniabella, mam z drewexu karuzelke:) dostałam ją mam króliczki :) i rzeczywiscie jest fajna

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

05 lut 2009, 18:39

A ja byłam dwie i pół godziny na spacerze, wdepnęłam do Croppa przy okazji i kupiłam sobie kurtkę wiosenną i sweterek. A małemu Cocodrillo śpioszki i kaftanik na 68. Niestety po parku nie da się jeszcze spacerować, bo straszne błoto na ścieżkach. Bartek oczywiście przespał cały spacer :-D

ananke pisze:a tak zaciskam kciuki, żeby w tej grupie słowiańskiej były jakieś Polki :-D ale Słowaczki Litwinki też mogą być (wiem, że są w mieście, bo pracowały wcześniej, przed porodami w fabryce)...
noo i zapisałam się na baby's massage" :ico_sorki: :ico_brawa_01: będę chodziła przez kilka czwartków na "kurs" masowania dziecka :ico_sorki:
ananke to teraz czasu dla nas nie będziesz miała :ico_placzek:

Marcia77 pisze:jak dla mnie maja za mało intensywne kolory a wiadomo ze dzidzia lubi takie mocne teraz :-D :-D
a jak dla mnie właśnie kolory są rewelacyjne, nie lubię jaskrawych. A zauważyłam, że mały lubi się wpatrywać w kręcące się maskotki, więc nie ma problemu z ich dostrzeżeniem.

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

05 lut 2009, 18:47

a ja nakarmiłam malutką...siebie..i siedze na necie..dzisz poszlałam w ksiegarni inernetowej i nakupilam ksiażek.. :-D :-D :-D

[ Dodano: 2009-02-05, 17:51 ]
A zauważyłam, że mały lubi się wpatrywać w kręcące się maskotki, więc nie ma problemu z ich dostrzeżeniem.
moja niunia jeszcze nie zwraca uwagi ...

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

05 lut 2009, 18:52

Marcia77 pisze:dzisz poszlałam w ksiegarni inernetowej i nakupilam ksiażek.. :-D :-D :-D
no ja też musiałabym się wybrać do takiej księgarni :-D , bo w naszej dziurze ciężko o fajne książki.
Marcia a masz namiary na jakąś fajną księgarnię, jeżeli tak to podrzuć linka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

05 lut 2009, 19:21

aniabella, super, że wszystko w porządku :ico_brawa_01:
a ja pospałam z synusiem od 15.30, on jeszcze śpi, ale nie mógł zasnąć przez ten zatkany nosek, po kąpieli zrobię mu tym aspiratorem co kupiłam,
ja zaraz zejdę zrobić coś do jedzenia, gardło mnie coś rozbolało :ico_olaboga:
ananke, super z tym kursem :ico_brawa_01: , no to będziesz nas szkolić potem :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość