Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

17 lip 2009, 11:37

Hej dziewczynki,
wczoraj byłam na wizycie u gina, dostałam potwierdzenie widoczności siusiaczka i jajeczek, więc chłopak jak się patrzy, do tego waży 513 g i ma się świetnie. Ja póki co od początku :ico_ciezarowka: jestem 5 kg na +, czyli w ten miesiąc przybrałam najwięcej, bo 3 kg. Gin bardzo zadowolony z przebiegu ciąży :-)

U mnie w Gdyni to jest upał i słońce spogląda z góry :-)
barbapuppa, już też masz sporą dzidzię :-D
mikusia1, świetnie wyglądasz!!
Jeszcze miesiac i jakos bedziemy mialy lato za soba
kiedyś to czekałam na lato z utęsknieniem, a teraz to rzeczywiście oby szybko minęło a nasze kruszyny byłu już z nami i tak do następnego lata ;-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

17 lip 2009, 13:54

Na szczescie lato w tym roku jest dosc kaprysnie i nie ma ciaglych upalow. Damy rade. Od jutra weekndzik wiec rodzice beda w domu i zajma sie Matim a ja poleniuchuje. I zostal nam ostatni tydzien pobytu na wakacja. W nastepny poniedzialek wracamy:)
Na blogu najnowsze fotki.Zapraszam

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

17 lip 2009, 18:20

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 12:31 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

17 lip 2009, 18:49

Witajcie

Dzisiaj bylam u gina i z dzidzia wszystko oki serduszko bije :ico_brawa_01:
przytylam kolejne 3kg :ico_placzek: :ico_placzek: czyli juz 9kg na plusie masakra jak tak dalje pojdzie to bede wygladac jak pulpecik :ico_olaboga: :ico_noniewiem: :ico_haha_01:

no i okazalo sie ze jednak bede brac te zastrzyki tylko ze poki co dal mi na 20dni bo chce sprawdzic czy wszystko oki bedzie i nic sie niebedzie dzialo
tylko ze musze sobie sama je robic :ico_szoking: :ico_szoking:
troche sie boje ale mysle ze dam rade :ico_noniewiem:

procz tego ze sa straszne upaly juz drugi tydzien i niedaje sie wytrzymac to wszystko oki
dostałam potwierdzenie widoczności siusiaczka i jajeczek, więc chłopak jak się patrzy
ogromnie gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U mnie w Gdyni to jest upał i słońce spogląda z góry
hmm widze ze ty tez jestes z Gdyni bo aj tez z Centrum :-D :-D

matikasia, fajnie ze mozesz sobie odpoczac nalezy ci sie
:ico_oczko:
Na blogu najnowsze fotki
super zdjecia :-D :-D :-D
Byłam u lekarza i prawdopodobnie będzie to dziewczynka
to witaj w klubie bo umnie tez na 80% dziewczynka hehe

szkoda tylko ze lekarz nonono :ico_olaboga: :ico_zly:
przykro mi ze jeszcze sa tacy lekarze ktorzy mysla ze sa bogwie kim :ico_placzek: i ze mozna nas traktowac z góry :ico_zly:
na usg 4D i będę miec płytkę dvd i zdjęcie.
to czekamy na relacje i fotki :ico_oczko: :ico_oczko:

ja jutro ide na plaże z Wiki i ze znajoma i jej corka a potem wracamy do mnie na maly poczestunek i gofry mniam mniam hehe :-D :-D

a W niedziele spotykam sie z kolezanka z Forum Emigrantek hehe
juz niemoge sie doczekac :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

17 lip 2009, 22:23

kurde, właśnie skasowało mi posta :ico_zly:

[ Dodano: 2009-07-17, 22:30 ]
uleczko gratuluję sporego syneczka :ico_brawa_01:
kasiu a tobie dziewczynki :ico_brawa_01: , a z lekarzami bywa różnie, nie warto się przejmować
mikusia super, że wszystko Ok z dzidzią, no i nie martw się wagą, jak lekarz nie mówi że za dużo to OK
mam koleżankę co w ciąży tyła po 25kg, a potem wracała do swojej wagi, a chuda jak patyk teraz bez żadnej dietki, więc głowa do gory, po porodzie na pewno wszystko zgubisz

a my dziś pojechaliśmy z dziećmi na "połów dinozaurów" ( http://www.dinozatorland.pl/index.php ), super sprawa, Tadzio to aż piszczał z radości na widok tych zębów i ruszających się ogonów, było super, choć my lekko wykończeni, bo w plecaku głównie picie nosiliśmy, a że takie upały, to hektolitry płynów mieliśmy i nawet brakło, ale warto było się potrudzić

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

18 lip 2009, 08:25

hej ja wczoraj u gina byłam, całe 20 minut miałam usg
na pierwszy rzut okiem powiedział, że dziewczyna, ale za 5 minut jej siusiaczek urósł ...
no cóż rozczarowałam się troszkę, ale ważne żeby było zdrowe :-D
Zresztą jeszcze nie mówię że na 100% chłopak bo nie wiem co mi powie za miesiąc

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

18 lip 2009, 10:37

Kasia90 co za okropny lekarz. Nie ma mozliwosci bys go zmienila na innego? ja z 1 ciazy tez mam tylko fotki z usg 3d, a normalnie z gabinetu nie mam.

Mikusia1 az Ci zazdroszcze tej plazy obok domu:) z zastrzykami na pewno dasz rade. Trzweba jakos temu zaradzic.

Co do wagi to ja juz tez jestem 9 na plusie i przez miesiac widze po bluzkach ze brzuszek sporo podskoczyl. Z Mati zatrzymywala mi sie woda i mialam opuchniecia wiec koncowa waga siegnela 27 kg. Bez problemu wszystko ze mnie zeszlo i w jakies 4 -5 miesiacy z powrotem wazylam swoje 50 kg wiec teraz juz nie jestem taka przerazona waga:)

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

18 lip 2009, 15:38

Kobitki ja chyba zaraz sie rozplyne, na termometrze mam ponad 40 stopni. Poce sie jak swinka :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Juz przesadzilam kwiatuszki i teraz sie bycze. Dzis jedziemy na dzialke do jutra wiec ogrod i gril czekaja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja mam +6kg i czuje sie jak narazie ok.
Leceeee pod zimniutki prysznic :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

18 lip 2009, 21:37

Hej! jestem! melduję się po urlopie.
Na razie wykończona, więc cos kkonkretnego skrobnę jutro i jakies fotki wkleję.

siunia super pokoik
mikusia :ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

18 lip 2009, 22:11

ja na plusie jakieś 4 kilosiki, więc nie jest źle
a dzisiejszy upał też dał mi się we znaki i w końcu zabrałam się za mycie auta, bo zabawa z wodą trochę nas ochłodziła, tyle że dzieci potem i tak musiały iść do wanny
paulina śmieszne z tą płcią u twojego lekarza, oby następnym razem nie okazało się, że będą bliźnięta :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość