Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

07 wrz 2007, 15:27

hej dziewczyny ja do was strasznie daaaaaaawno nie zaglądałam, a kiedy coś pisałam to nawet nie pamiętam :ico_wstydzioch:
Ja do 30 urodzin mam jeszcze niecałe 5 miesięcy :ico_szoking: a mój mąż pod koniec sierpnia skończył 34 i już zaczyna planować jakąś imprezę na swoj 35 urodziny za rok. a jak mu powiedziałam, że może najpierw zaplanuje coś dla mnie to się zdziwił "a po co???" no to mu mówię, że ja będzę mieć niedługo 30 czyli okrągłe urodziny, a on nie dość , że dopiero za cały rok to nie tak okrągłe hihi. No to mi powiedział, że myślał że ja już dawno miałam tą trzydziestkę :ico_placzek: :ico_placzek: :-D taki jest zakręcony :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Irlandia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 31 maja 2007, 12:42

07 wrz 2007, 19:52

Ja też się wcale nie czuję na prawie trzydzieści. Jasne, ze czasem przychodzi olśnienie, ale to bardziej na zasadzie: "Rany, ile juz za mną, niech ten czas tak nie biegnie, bo ja mam tyle do zrobienia, przeczytania, zobaczenia! Kiedy ja z tym zdążę?" A najbardziej to widzę po olku, jak rośnie, codzień coś nowego i mu trochę zazdroszczę... Całe życie przed nim! :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 wrz 2007, 11:10

Łoł, łoł, łoł :ico_olaboga: :-D :-D co tutaj sie dzieje :ico_olaboga: jak sie zaparły i tydzien nic nie pisały to teraz musze dwie strony nadrabiac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
najpierw oczekiwany news - tesciowka dostala @ wiec na dodatkowego szwagra juz nie ma szans... swoja droga to dziwne - menopauza w wieku 45 lat? jak dla mnie za wczesnie.

Ale zaczelyscie o trzydziestce debatowac :ico_olaboga: :ico_olaboga: haha, a ja najmlodsza z was wszystkich wiec do trzydzoiechy jeszcze mi 16 miesiecy zostalo :ico_brawa_01: :-D wiec mam jeszcze czas sie oswajac z ta "straszliwa" liczbą :-D

Irlandia witamy spowrotem WELCOME :ico_brawa_01: :-D :-D

A ja jeszcze raz spytam... co z Edi? widujecie ją na innych watkach?

Pamietacie Kasi.k i jej Vikunie? niestety nie jest u nich zbyt wesoło. Viki ma "dziurawe jelito" co oznacza, ze wszystkie toksyny z pozywienia przechodza jej do krwi a lekarstwa na tę chorobe sa dopoiero od 8 miesiaca zycia dziecka :ico_olaboga:
http://smyki.pl/domeny/naszbobas.pl/vic ... =2007&mn=8

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

10 wrz 2007, 11:58

Jasnie Pani :) pisze:A ja jeszcze raz spytam... co z Edi? widujecie ją na innych watkach?

Widzimy na "Dzieciach" :ico_oczko:

Jasnie Pani :) pisze:Pamietacie Kasi.k i jej Vikunie? niestety nie jest u nich zbyt wesoło. Viki ma "dziurawe jelito" co oznacza, ze wszystkie toksyny z pozywienia przechodza jej do krwi a lekarstwa na tę chorobe sa dopoiero od 8 miesiaca zycia dziecka

:ico_placzek: :ico_olaboga:

lilo

10 wrz 2007, 12:10

Jasnie Pani :) pisze:menopauza w wieku 45 lat? jak dla mnie za wczesnie.

Zdarza się, zdarza :ico_oczko:

Jasnie Pani :) pisze:Pamietacie Kasi.k i jej Vikunie? niestety nie jest u nich zbyt wesoło. Viki ma "dziurawe jelito" co oznacza, ze wszystkie toksyny z pozywienia przechodza jej do krwi a lekarstwa na tę chorobe sa dopoiero od 8 miesiaca zycia dziecka

:ico_placzek: Biedna malutka :ico_placzek: Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze!!!!!

Awatar użytkownika
Irlandia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 31 maja 2007, 12:42

10 wrz 2007, 16:04

No widzę, ze wreszcie trochę ruszyło! :-D

A ja szukam w internecie tej nieszczęsnej skarbonki, bo wyszło na to, ze muszę jąs obie samam kupić. :ico_zly: Tylko, ze ja sobie taką zamykana puszkę wymarzylam i mnie się wydaje, że te co widziałam na allegro to za małe są... :ico_haha_01:

Współczuje koleżance i jej córci... Mimo, ze jej nie znam... :ico_olaboga: :ico_placzek:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

10 wrz 2007, 19:42

witam...coś mi powiadomieni nie przychodziły...cos mnie tknęło i się zasanawiam co Wy nie piszecie tu...a musze nadrobić, lecę czytać

[ Dodano: 2007-09-10 ]
a widze..temat 30..ja juz nie bawem..nie bardzo to do mnie dociera...najb mnie wkurzaja 2 rzeczy: ida fajne chlopaki z sasiedztwa, ja w myslach czy ok wygladam a tu slysze "dzien dobry" zamiast czesc ;) a druga rzecz to jak widze babe stara na placu zabaw a potem w rozmowie wychodzi ze jest o rok starsza...boje sie wtedy ze wygladam podobnie...
co do imprezki - chcialabym zrobic huczne party w lokalu...ale pewnie nie będę miała kaski i zrobię kolacyjkę dla najbliższych w domu...

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 wrz 2007, 22:44

Beatris60 pisze:da fajne chlopaki z sasiedztwa, ja w myslach czy ok wygladam a tu slysze "dzien dobry" zamiast czesc ;)

:-D :-D ja mam mlodszego o 9 lat brata i on ma jeszcze mlodszych kolegow i raz jego kolega co ma 16 lat szedl z mama i mi czesc powiedzial, a ona go opiepszyla, ze chyba by sie "dzien dobry" nalezalo :-D :-D :-D
Beatris60 pisze: a druga rzecz to jak widze babe stara na placu zabaw a potem w rozmowie wychodzi ze jest o rok starsza...boje sie wtedy ze wygladam podobnie...

no co ty! laska z avatarka na nas patrzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a jak edi gdzies widujecie to ja tu przyslijcie, bo juz pasa na nią szykuje, ze nas opuscila :ico_nienie: :ico_nienie:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

10 wrz 2007, 22:48

Beatris60 pisze:ida fajne chlopaki z sasiedztwa, ja w myslach czy ok wygladam a tu slysze "dzien dobry" zamiast czesc ;)

Ja mam sąsiada,mniej więcej 20-letniego (z jego siostrą chodziłam do klasy) i on też do mnie mówi na "pani" :ico_olaboga:
Myślę,że sowje robi też obrączka na palcu i dziecko u boku :ico_oczko:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

11 wrz 2007, 06:58

Jasnie Pani :) pisze: laska z avatarka na nas patrzy

dzięki, miło mi ale nie o to chodzi tylko jak widzę że ktoś ma 32 i wygląda na 40-latkę wg mnie to zaraz se myślę że mi się tylko wydaje że ja taka młodziutka....że może ta baba też się ma za młodą...

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość