Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 maja 2008, 19:51

cześć dziewczynki
no na szczeście juz po przerwie, bo zwariowac można było :-D
Mój synio chory, i jestem na zwolnieniu....kurcze dopiero co zaczełam pracę a juz jestem na zwolnieniu...myślałam że będzie jakiś problem...(myślenie po polsku :ico_haha_01: ) ale nie było...szef powiedział mi że to oczywiste że zostaje z dzieckiem jak jest chore .
W sumie to musieli się liczyć z tym , zatrudniając mnie , wiedzieli że mam maluitkie dziecko....

Także się kurujemy.

Aniu Patryczek jest słodziutkie, sliczny chłopczyk.
Kochana TY nie dzwigaj, jest eszcze za wcześnie...choć wiem że to łatwo się mówi ... :ico_noniewiem: a TY przecież samiusienka z dziecmi, bo męzu w szpitalu, trzymaj się jesteś dzielna. Uważaj na siebie.
A jak Kingusia zareagiowała na braciszka???

Kristi fajowo śię nicolka bawiła na placu .

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

19 maja 2008, 22:19

I ja tez nareszcie dotarlam do was ;) Witajcie wieczorkiem :ico_haha_02:
U nas ok,dalej sobie chodzimy na spacerki i jest fajnie chociaz pogoda sie troche psuje.. zaczyna coraz bardziej padac deszcz ale i tak spacerujemy ;)

Mama_Emi to wcale nie jest zludzenie na tych Nicole foteczkach to naprawde widac ze mala jest duza naprawde jak na swoj wiek to jest troche az za duza.. :ico_haha_02: :ico_noniewiem: ale zdrowiutka i kochaniutka i uwielbiam ja :ico_oczko:

Maggie oj tak Nicolinka sie wybawila na placu zabaw jak tralalalala dobrze ze masz tak fajna prace i normalnego szefa ze nie widzi w tym problemu ze jak dziecko chore to musisz byc z nim w domu :ico_oczko: szefa masz bardzo w porzadku :ico_brawa_01:

Milej nocki wam zycze i ja uciekam juz do lozeczka bo moje dzieci kochaniutkie juz spia od godziny wiec i ja sie poloze wczesniej zeby sie wyspac papapatki :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

20 maja 2008, 07:54

I ja tez szybko sie z wami witam :) Moje dzieci spia,Marcusek juz sie obudzil o 6 30 i dostal jedzonko a i niedawno go uspalam,i spi a Nicolinka to spi jeszcze od wczoraj.. najlepsze ze znowu przyszla do nas do lozka w nocy i chciala spac ze mna.. a jak ja uspalam w swoim pokoju to wydawalo mi sie ze spi.. i po 10minutach znowu byla u nas w lozku.. :-D No i tak mamy troche z przygodami z ta nasza Nicole :ico_oczko:
U nas tez pogoda jakas brzydka i zimno jest,ale dzisiaj ubieram dzieci cieplo i parasole biore i idziemy na spacer tzn musze cos w naszej parafii odebrac i czy chce czy nie musimy isc ;)

Mama_Emi masz racje ten czas tak niesamowicie szybko leci.. i dzieci nasze nam tak szybko rosna ze to szok.. :ico_szoking: Naprawde az mi czasami sie zachciewa 3 dziecka :ico_haha_02: ... ale to tylko czasami .. :ico_noniewiem: Widze ze pogode to mamy podobna :ico_oczko:

Milego dnia wam zycze i do pozniej papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

20 maja 2008, 09:41

hej hej babeczki.
My nadal w domciu, bo antolek nadal chory najgorszy ten kaszel :ico_noniewiem:
Na szczeście jak narazie nie ma gorączki.
U nas pogoda nawet nawet...ale wieje wiatr :ico_olaboga:
niewiem , ale raczej nie pójdziemy jeszcze dzisiaj.
Kristi pisze:Naprawde az mi czasami sie zachciewa 3 dziecka ...

ulala, kochana wspaniale :one:
ja tez zawsze marzyłam o trójce, ale jak narazie marzę chociaż o dwójeczce...nie mogę się doczekać kiedy zaczniemy staranka....ale narazie nadal to nie możliwe :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 maja 2008, 11:33

witam :ico_haha_01:
TT w końcu działa :ico_sorki: :ico_brawa_01:
Ja na chwilke się przywitać bo zaraz na zakupy idizemy a po południu jedziemy do Brodnicy do piątku.
Buziaki dla wszystkich :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

20 maja 2008, 12:39

No więc oto chodzi Gabi :ico_oczko:
Justynka miłego wypoczynku.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

20 maja 2008, 13:50

I jestem na chwilke ;)
Moja Nicolinka przed chwilka usnela tzn uspalam ja a maly moj Marcusek to jeszcze spi po spacerku ale juz niedlugo i sie obudzi u nas pogoda pod psem,bylam juz w tej naszej parafii odebrac stammbuch czyli taka nasza rodzinna ksiazeczke ;-)
I zaraz sie powoli biore za obiadek i tak sobie milusio mija dzien :ico_haha_02:

Maggie mnie takie mysli o 3 dziecku tylko czasami tak nalatuja.. ale wiem ze mam wspaniala pareczke i tez mi ona wystarczy do mojego pelnego szczescia.. tylko jak sobie pomysle jak ten czas leci to az niemozliwe.. :ico_oczko:

Mama_Emi tak samo mysle o finansach i o mieszkaniu.. w sumie bysmy dali rade jak chodzi o 3 dziecko ale bym musiala juz do pracy pojsc.. bo wozek i ciuszki wszystlko by bylo ;) Oh narazie nie mysle o tym.. ciesze sie tym co mam a co bedzie to ma byc narazie sie zabezpieczam i nie planuje narazie nastepnego dzidziusia :ico_oczko:

A teraz moj Marcusek sie kochany obudzil i zaraz dam mu mleczka buziaki papa

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

20 maja 2008, 21:40

witajcie kochane!!!!

Aniu cudowny jest Patryczek.....wiem ze nie masz kiedy odpocywac ale prosze..nie forsuj sie.....powiedz druga cc jest lepsza?? w sensie czy lepiej sie po niej czujesz?? tak slyszalam ze ponoc latwiej sie znosi ten ból......a ja strasznie przezylam cesarke i okropnie sie boje..

Maggie naprawde..bez porównania....realia Anglia a Pl to niebo i ziemia..tam nie ma problemu ze zwolnieniami....kazdy rozumie ze jestes matka i te dopasowane godziny pracy...a u nas...szkoda gadac.....
życzę Antosiowi duzo zdrówka :ico_haha_02: :ico_haha_02: ach..i piękne zdjecie w podpisie


Krisi ale Nicolka duża...super foteczki....
mama-emilki, a kidy sie zaczniecie sie starac??

ciekawe co u diem

nie wiem czyjutro wpadne...teraz zycze wam mlego weekedziku...my w czwartek wyjezdzamy nad jeziorko.....zostaemy do niedzieli

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

20 maja 2008, 22:22

Hej wam wieczorkiem ;)
Moje dzieci juz sobie spia,Nicole jakos dzisiaj wyjatkowo szybko zasnela a Marcusek tez sobie juz spi..
Moja Nicolinka zaczyna sama jesc.. :ico_szoking: i musze wam powiedziec ze jej to calkiem niezle wychodzi... nie ubrudzi sie az tak i po prostu jestem dumna ze mala chce sama od siebie sie uczyc sama wszystko robic tak samo jest z myciem zabkow albo ubieraniem butow.. nawet zalozyla juz sobie sama buta tylko jej sie pomylily nozki ale ogulnie byl bucik dobrze zalozony ;)
A Marcusek nie uwierzycie sam sie podnosi tak do przodu chocby chcial juz siadac.. a moje dziecko male ma dopiero prawie ze 3 miesiace?? Widze ze Marcusek ma duzo sily i mocny jest ale nie pozwalam mu za duzo tak cwiczyc tak to nazwalam te jego nahylania do przodu jakby chcial juz siedziec :ico_oczko: :-) :ico_noniewiem:

Iza oj tak Nicolinka jest duza dziewczynka a taka madra przy tym i kochana udanego wypadu nad jeziorko wam zycze pozdrawiam :)

Mama_Emilki ja narazie nie mysle o pracy.. jakos mnie nie ciagnie do niej.. nie zeby mi sie niechcialo pracowac ale chce byc jak najdluzej z moimi dziecmi w domu i niechcialabym czegos przegapic... tym bardziej ze czas tak szybko leci..a napracowac sie jeszcze zdaze tak mysle .. :-D :ico_haha_02: :ico_oczko:

Milej nocki wam zycze ja bede powoli uciekac papa ah i chcialam wam pokazac fotke Nicolinki jak sama sobie je ;) :
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

20 maja 2008, 22:43

witajcie dziewczynki, ale napisalyscie :ico_olaboga: , a ja jakos ostanio nie moge czasu na komputer znalesc... :ico_noniewiem:
Dwa dni temu przenioslam Asi lozeczko do jej pokoju, i ona spi juz w swoim a ja w swoim pokoju :-) , niby nic nie nie zmienilo, bo przeciesz spi w tym samym lozeczku, tylko w swoim pokoju ale powiem Wam, ze bardzo sie cieszy i co rano mowi mi: "mamo Basiu, tu Asi pokoju!" :ico_haha_02:

Aniu, Patryczek jest cudowny!!!!

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość