Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 maja 2008, 11:17

Wiamy

:ico_olaboga: Mamy tak paskudną pogodę że chce się :ico_placzek: .... wczoraj poł dnia zbierałam z dziećmi kwiatki by Malwinka je sypała na procesji Bożego Ciała .... i siedzimy domu a kwiatki leża w lodówce ..... :ico_zly:

życzymy Wszystkim Bobasom(oj ... to określenie juz chyba nie pasuje do naszych dzieci :ico_wstydzioch: ) i Rodzicom dużo zdrowia i słoneczka....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 maja 2008, 18:27

Hej hej kobitki.
A my mieliśmy dzisiaj super dzień. :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_oczko:
Byliśmy na tej wycieczce na farmie...ale to nie była taka zwykła farma, gdzie wszystko zagodzone i nic nie można dotknąć, było mnóstwo atrakcji dla dzieci, były pokazy, można było pojezdzić na zrebaczku, potrzymać króliczka...i duzo dużo więcej, oprócz tego jechaliśmy traktorem, karmiliśmy zwierzątka. Zwięrzatek było całe mnóstwo.
Do tego MEGA plac zabaw, rózne traktory ciągniki....wszystko co związane z farmą.
A na koniec skakaliśmy na trampolinie.

Mówię WAM ubaw po pachy, tyle energii nabraliśmy ... wspaniale. Zrobiłam 150 fotek :-D
, jak dzisiaj zrzucę na kompa to WAM wkleję.

BOMBA!

:ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

22 maja 2008, 21:03

Dobry wieczor ;)
U nas dzionek minal leniwie.. siedzielismy sobie w domku caly dzien bo taka paskudna pogoda,na szczescie Nicolce jest juz lepiej i katarek jej mija...
Jeszcze ma ale jestem dobrej mysli i widze ze jej kropelki pomagaja i jest lepiej to dobrze :ico_oczko:
A teraz moje kochane maluszki sobie spia,dzisiaj jakos wyjatkowo szybciej zasnely.. Nicole spala w ciagu dnia tylko 1 godzinke wiec moze dlatego szybciej zasnela niz normalnie a Marcusek sobie wypil mleczko i pogaworzyl i po 1 godzince tez zasnal ;)
Straszna jest ta nasza pogoda.. pada i pada i konca nie widac tez siedzimy w domu bo jak tu gdzies wyjsc na deszcz i do tego z Nicolinki katarkiem?? No zobaczymy moze jutro pogoda bedzie lepsza to jutro sie przejdziemy bo i tak musze isc na poczte ;)

Mama_Emilki dzieki za mile slowka,na szczescie juz Nicolce jest lepiej..

A ta tablice to ja kupie Nicolce tak bez okazjii bo na Dzien Dziecka juz mam dla malej inny prezent.. dostanie ksiazeczki i taki zestaw do zabawy do gotowania taka chocby mini kuchnia ;) Ciekawe jak sie malej bedzie podobac :)
Ja mysle ze Nicole jest zazdrosna o mnie.. bo dzisiaj w dniu to mala chciala caly czas zeby moja uwaga byla skupiona tylko na niej.. a przeciez jest Marcus i malutki tez potrzebuje zainteresowania i przytulenia.. widac Nicolinka ma jeszcze z tym male problemy albo to przez ten katar jest taka ze chce miec mame tylko dla siebie??
Moze to tylko dzisiaj taki dzien miala?? Zobaczymy jak bedzie jutro :ico_oczko:

Maggie czekamy na fotki :) Fajna sprawa z ta farma :ico_brawa_01: Super ze sie udala wycieczka :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

22 maja 2008, 21:43

Maggie pisze:Zrobiłam 150 fotek :-D
, jak dzisiaj zrzucę na kompa to WAM wkleję.


czekamy z niecierpliwoscia !! :ico_haha_02:

A ta tablice to ja kupie Nicolce


mysle ze nie za wczescie na taki prezent, bo Asia ma tablice od ok. 5 miesiecy, i codziennie cos sobie na niej "rysuje" :-)

U nas pogoda dzisiaj tez byla okropna... :ico_noniewiem:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 maja 2008, 22:52

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-05-22, 22:54 ]
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-05-22, 23:04 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-05-22, 23:15 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-05-22, 23:18 ]
Aleeeeeeeeeeeeeeee Was zasypałam fotkami, kochaniutkie jest tego o wiele wiele więcej, ale nie chce was zanudzać i nie dałabym rady wszystkiego pokazać.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

23 maja 2008, 10:45

Maggie pisze:Aleeeeeeeeeeeeeeee Was zasypałam fotkami, kochaniutkie jest tego o wiele wiele więcej, ale nie chce was zanudzać i nie dałabym rady wszystkiego pokazać.


Maggie, zdjęcia z dziećmi to coś najpiekszego .....

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

23 maja 2008, 22:15

mama-emilki pisze:Maggie napisał/a:
Aleeeeeeeeeeeeeeee Was zasypałam fotkami, kochaniutkie jest tego o wiele wiele więcej, ale nie chce was zanudzać


Jesli o mnie chodzi to nie ma takiej ilosci, ktora by mnie mogła zanudzic :ico_nienie: Uwielbiam ogladac zdjecia :-)


podpisuje sie pod tym rekami i nogami :ico_haha_02: '

A zdjecia SUPER!!! wycieczke mieliscie rzeczywisie bardzo udana :ico_brawa_01:
Widac ze zdjec, ze nie tylko Antos sie dobrze bawil, ale Ty rownierz :ico_brawa_01:
Szkoda, ze u nas nie ma czegos takiego :ico_noniewiem:

Co to podody, to my tez mamy nie ciekawa :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

24 maja 2008, 11:40

mama-emilki pisze:U nas kolejny pochmurny, smutny dzien Gdzie ta wiosna?
no co prawda wiosny nie ma ...albo jest jaka jest... ale dzis mamy radosny dzen ... nasz Antos konczy dwa latka ....


` [size=150] Naszemu Kochanemu Antosiowi.... zyczymy duuuzzzooo zdrówka , miłości i uśmechu na codzień[/size]
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

24 maja 2008, 14:16

Dzien dobry ;)
U nas piekna pogoda sloneczko swieci,i jak sie moje dzieci obudza i zjedza to pojdziemy na spacerek na plac zabaw bo trzeba pogode wykorzystac ale na szczescie zapowiadali ze ma byc ladnie przez nastepne dni :)
Pozatym u mnie u nas nic nowego ..
Wiadomo jak weekend to sie u nas na forum mniej dzieje bo jest weekend.. :)

Maggie super foteczki widac sie wam wycieczka udala i oboje z Antosiem mieliscie super zabawe :ico_brawa_01:
I dla Antosia z okazjii 2 urodzinek wszystkiego najlepszego duzo zdrowka i radosci i niech w twoim serduszku milosc zawsze gosci Badz szczesliwy i Kochany wszystkiego najpieknieszego w dniu twoim zyczy :Ciocia Kristi razem z Nicolcia i Marcuskiem :ico_oczko: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :580: :ico_urodzinki:

Teraz mam czas dla siebie na maly odpoczynek :) Milego dzionka wam zycze papa

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

24 maja 2008, 20:04

witam :ico_haha_01:
Ja tylko na chwilke bo nie mam czasu a jutro ide na rano do pracy więc znowu nie będzie mnie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Zajżałam żeby złozyć życzonka Antosiowi
Antosiu nasz kochany wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość