Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

05 cze 2008, 19:14

Witam ....

Alinko muchomorek jak sie patrzy ...ładna pannica :):

Aleksandrowicz woda smakowa 330 ml smakowa truskawkowo brzoskwiniowa ..butelka okolo 1.35 zl Nestle dla dzieci :):

Co do prowadzenia za raczki ja prowadze ale jak pisze Kamilko na wysokosci ramion ....i przyznaje racje Kamilki co wypowiedziala sie wczesniej ..najlepiej jakby dziecko umialo samo chodzic siusiac jesc itd....

Kamilko a ty co opalasz sie :ico_oczko: no prosze piekna pogoda to cialko trzeba dopiescic :):

Frydza super ze Wiki chodzi jak szalona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mnie siostra dzisiaj wyciagnela do ciuchbudy i co kupilam Marcinkowi spodnie z H&M i Next oraz szlafroczek i bylo ok
Dzisiaj przywiezli nam mebelki zaraz fotki wkleje :):
Zadowolona jestem na maksa :):

Sofa
Obrazek

Sofa plus stolik na kawke :):

Obrazek

Motocyklista
Obrazek

Marcinek :):
Obrazek

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

05 cze 2008, 19:26

Madziu gratuluję mebli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

alez mina na motocyklu jest zabójcza :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

05 cze 2008, 19:27

Alineczq pisze:alez mina na motocyklu jest zabójcza
to bylo zdjecie z zaskoczenia hehehhe :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 cze 2008, 19:33

magda26, sliczna sofa i stolik wpade na kawke :-D :ico_oczko: i moj Zieciunio uroczy i minka hoho

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 cze 2008, 21:47

koniecznie musze buziaki przeslac za roczek Kalinki!!!! :ico_tort:

:ico_tort: :ico_tort:

i dla Waneski na ostatnia miesiecznice

a pogadac wpadne jutro
dobranoc

[ Dodano: 2008-06-05, 23:05 ]
hejol
jestem jestem jednak uffff
co bede do jutra czekac nie? hihi

ale mialam dzisiaj dzionek.. istny sajgon. oczywiscie w pozytywnym tego slowa znaczeniu hihi
w poludnie wpadly mamuski z dzieciaczkami hihi
przedzial wiekowy od 5,5 do 11.5 miesiaca
lelek mial tylko jednego rownie zywego, przemieszczajacego sie towarzysza wiec jako tako udalo sie utrzymac ich w ryzach hehe
nie wyobrazam sobie 6stki wariujacych dzieciaczkow, stojacych przy stole, ciagnacych za kubki talerzyki i uciekajacych w rozne czesci domu hihi
mielismy tylko jedna dziewczynke
cudna blondyneczke ale z charakterkiem
i jak sie zloscila slodko jak ktores probowalo byc glosniejsze od niej hehe
bo ona nieprzyzwyczajona ze ktos moglby ja przekrzyczec
slodka naprawde
my z mamusiami pogadalysmy , jak zwykle wiadomy temat
dziewczyny okazy sie wszystkie bardzo fajne
co prawda inne od siebie ale wszystkie przyjazne i wesole hihi co najwazniejsze nie?

i tak do 18tej minal dzien

Lelek byl bardzo grzeczny.. oczywiscie smial gadal i przemieszczal sie wszedzie po swojemu
ale nie grymasil, nie psocil
grzeczne mam dziecko aczkolwiek zywe i tyle

najlepsze bo jedna dziewczyna przez przypadek zaouwazyla ze mojemu lelkowi przebila sie dolna jedynka.. :ico_wstydzioch: ale wstyd dla mamy nie??
a po ich wyjsciu znalazlam kolejna nowosc.. gorna dwojke hehe :ico_szoking:
takze na dzien dziesiejszy mamy 4 zebole :ico_brawa_01:
dwie gorne dwojki
i dwie dolne jedynki hehe

to juz wiadomo skad dzisiejsza wczesna-marudzaca pobudka
a juz glowkowalam dlaczego lelek znow sie rozregulowal
ale jak na dwa zeby to i tak byl naprawde mega spokojny i dzielny!! tyle tylko ze mama sie nie wyspala za bardzo bo lelek zrobil sobie przerwe w spaniu od 6-7
(tata go wzial na dol jak zawsze ale mimo to marudzil troche wiec co chwile m ialam obudke wrr)
a potem spal tylko godzine do 8 .

ale dalismy rade hehe

ciekawe czy leon juz spi
bo dzis dostal butle o 20 jak zawsze a ten wypil po czym wstal i co? smiech zabawa tralala
wiec siedzial z nami w salonie do 21, pelen energii
oo adas schodzi.. dobry znak. leon spi
ale ktora juz godzina??? prawie 22 u nas hmmm

dobra mialo mnie dzis nie byc ale jednak sie skusilam oczekujac na adama

mam zapas pysznego ciasta od dziewczyn, i salatek ktore przygotowalam i sie obzeram.. masakra nie?

kamila no sama wiem jak milo poczuc sie czasem kobieta, ktora podoba sie nie tylko mezowi hihi
nawet w ciazy czy z wozkiem... hehe napalency
niejednokrotnie sie przekonalam ze bezbiustne tez maja branie... takze glowa do gory
mi nic nie zmalalo sprzed ciazy. bo nie mialo co. wrocilo do swego pierwotnego rozmiaru-najmniejszego hihi
i dopiero na plazy sie wkurzam.. a tak to luzik
zabawki swietne
a co do kapieli to lelek fan butelek.adam zbiera mu puste butelki po szamponach, plynach aby bylo jakies urozmaicenie hehe raczek nakrecany tez wciaz jest cool hihi

bewu jak dla mnie to kalinka wcale tak malo nie je...

alinko
super letnie fociaki hihi
my tez chcielismy lelkowi kupic taki dmuchany samochodzik z kulkami ale nie bylo akurat na stanie
zreszta on dlugo w nim nie posiedzi, bo wylazi ze wszystkiego hmm ale tak myslimy ze moze kulki go zainetresuja na dluzej hmmm

madziu fajnie u was pomaranczowo
a marcinek super motocyklista!!

dobranoc

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

05 cze 2008, 23:57

Witajcie,

własnie skasowałam posta sobie......................... :ico_zly:



na początek życzenia
spóźnione ale bardzo szczere...

DLA KALINKI - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZIN!!!DUŻO ZDRÓWKA I SAMYCH RADOSNYCH DNI!!!!

DLA WANESSY - WSZYSTKIEGO NAJNAJLEPSZEGO Z OKAZJI 11 MIESIACA!!!

A teraz z tego co zapamietałam...a było tego dużo... :ico_haha_01:

co do prowadzenia - w sumie nie natknełam sie na ten temat nigdzie, ani w necie ani w gazetkach dla rodziców ani z porad koleżanek, ale instynktownie myslałam - moze byc niewygodnie małemu, moga go rączki boleć, moze za wczesnie????no i w sumie - próbowałam go prowadzic tak na wysokosci jego ramion, aczkolwiek to trudne....a teraz Alek juz sam chodzi po domu, asekurujemy go tylko, ale nie chodzi juz prawie za rączke, gorzej poza domem...nie puszczam go samego i wtedy jest problem bo sie rwie...ale tak jeszcze mi chodzi po głowie cos na ten temat - moze z tym ostrzeżeniem chodzi o dzieci które jeszcze nie sa gotowe na prowadzenie...nie stoja jeszcze pewnie...maja te nóżki jeszcze takie wiotkie...i takie widziałam w parku czy na placu - i to zdecydowanie za wczesnie były prowadzane....

co do smoczków - u nas jeszcze smoczek na całego, Alek nie umie pic z niekapka, mamy chyba 3 albo 4 :ico_haha_01: większośc słuzy do zabawy, a najnowszy nabytek próbowany jest cały czas, ale na razie..hm no Alek musi dojrzec do niekapka :-D wiec butla - mleko rano ( wieczorem, juz butli nie wypije) i napoje tez z butelki ze smoczkiem...

Magda - sofa i ława bardzo fajne!!!gartuluje wyboru!!Marcinek extra rowerzysta :ico_brawa_01:

Alineczka - dziekuje za info, musze sie zorientowac gdzie to u nas mozna kupic, i spróbuje na pewno, jak na razie sie wstrzymuje, bo dzis mnie lekarka oswieciła....w zgięciach łokciowych Alek ma lekkie zaczerwienienie, ja myslałam ze odparzenie a ona ze to zmiany alergiczne......dopiero sobie przypomniałam ze jak był maluski tez takie miał....na szczescie to takie delkiatne zmiany i chyba mu nie dokuczaja...dzis posmarowałam mascią....no i na arzie rezygnujemy z biszkoptów i herbatników, na kilka dni, później znów zobaczymy czy cos takiego wyjdzie..no własnie jakie herbatniki i biszkopty dajesz Wanesce????no i tak sie zastanawiam czy to nie przypadkiem od czegos innego, od kilku dni daje mu przy moim sniadaniu troszeczke bardzo mało - kawałeczki chlebka z masłem i dzemem z dzikiej rózy..moze to...
aaa chciałam pochwalic - Wanessa super wyglada w swojej kreacji :ico_brawa_01:

Indigo - nonono :ico_haha_01: no to robisz wrażenie skoro aż do auta sie za Tobą skusił :ico_oczko: i oczywiscie gratuluje udanych za,kupów a co do zabawek - bardzo fajne :ico_brawa_01: u nas teraz Alek ma faze na wszystko co ma koła, prowadzi p całym mieszkaniu, dzis kupilismu taka kaczke na kółkach co sie ciaga a ona skrzydłami macha :-D szalał z nią cały wieczór :-D

dzis tez kupilismy Alkowi rowerek :-D doszły te na które polowalismy :-) teraz stoi schowany i czeka na 19 czerwca :-D Alus juz w nim jechał :-D do auta go powiezlismy, był taki podekscytowany... :ico_haha_01: a jak go wyciągnełam...taki rykkkkkkk, ludzie sie na parkingu ogladali...nie mogłam go uspokoic.....ale kaczka mu wynagrodziła ten brak czasowy....szybko odzyskał humor jak kaczuche zobaczył :ico_haha_01: :ico_haha_01:

a tak poza tym - musimy powtórzyc badanie moczu...wyszło ze sladowe ilosci białka...ale lekarka mówi ze nie trzeba sie tym marwtic, niemniej trzeba powtórzyc - oczywiscie powtórzymy

[ Dodano: 2008-06-06, 00:09 ]
Madziorka - super ze spotaknie sie udało, a że Lelek aktywny..- ma to po mamusi :ico_oczko: i bardzo dobrze zresztą...
i gratulacje za kolejne zabki!!!!!

zmykam już, od kilku dni jakas senna wciąż jestem, dobrze ze rafał w domu rano, bo ja spie a oni sie bawią......no i wogóle jakas zaspana jestem cały czas, nic mi sie nie chce....rzadko mam takie stany i sie sama sobie dziwę :ico_olaboga:

dobrze juz dobrze nie zanudzam ide spać i już :ico_oczko: no moze sie jeszcze troszke powtulam w mężusia :-)

do następnego razu
buziaki

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

06 cze 2008, 09:18

Na samym początku dla Kalinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort:

Madziorka
za kolejnego zabka dla LEonka :): :ico_brawa_01:

Kamilko temu chlopakowi sie nie dziwie bardzo piekna z ciebie kobitka :): i zabawki super ta do kapieli tez ...sama musze pomyslec bo jego zabawki piszczace i rybka plywajaca juz sie nie podoba ...teraz ma faze na kran i ciagle go atakuje :):

Aleksandrowicz i Alinko czy jest nadzieja ze ta alergia przejdzie waszym maluszkom??

Aleksandrowicz moj maly tez tylko kolka nic wiecej go nie interesuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 cze 2008, 09:18

Witam :-D zaraz zmykam na zakupki,bo w niedziele impreza urodzinowa mezusia :ico_oczko: a jutro chyba smigniemy na wies rano a wrocimy wieczorkiem zaprosimy chrzestna na roczek :-D



MADZIORKA to mialas mega ciekawy dzionek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tyle dzieci hihihi wklejaj foty :ico_oczko: i za zabki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


ALEKSANDROWICZ gratuluje zakupu rowerka Alus napewno bedzie zadowolony :ico_oczko:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

06 cze 2008, 09:46

cholera skasowało mi posta :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
a wgrałam wam chyba z 10 fotek :ico_placzek: :ico_placzek:
no nic spróbuję jeszcze raz.....

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

06 cze 2008, 09:49

BeWu ja chetnie poczekam na zdjecia :):

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości