Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

06 cze 2008, 09:52

czesc laski!!!

Ala ja podaję wszystkie ciastka jak lecą... Ja myślę, ze Aleczka uczuliło masło. Rozglądam się za jakimś sojowym masełkiem ale takiego wynalzaku chyba nie ma... Myślałąm o kanapkach, ale z tradycyjnej kanapki tylko chleb mogę podać.. no chyba ze znajdę szynkę z wołowiny lub królika...
Magda mi powiedziano, ze około 2 roku zycia powinna minąć ta alergia...

Kurde p[rzedwczoraj podałam jej obiadek ze słoika, bo nie miałam czasu nic ugotować... no i są placki na udku :ico_placzek: ale tak uwazałam, zeby w skłądzie niczego nie było..a jednak.

postanowiłam, ze będę gotować duze porcje i zamrazać, bo czasem naprawdę nie ma czasu pichcić.

Madziorka gratuluj.e fajnej zabawy! No i oczywiście zębolków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aga super, ze jedziecie na wieś, matko jak ja Wam zazdroszczę, ze taką posiadacie!
Właśnie wczoraj mi się przypomniało, ze moim marzeniem w dzieciństwie było zamieszkanie na wsi :-D

[ Dodano: 2008-06-06, 09:54 ]
Basiu ja tez poczekam na posta!!
Moze zdasz nam relacje z imprezy? Bo Ty chyba pierwsza z piszących czerwcówek urządzałaś?

A my tu sioę pouczymy jak robić imprezy dla maluchów :-D

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

06 cze 2008, 09:57

no to wklejam:)
prezenty; :ico_brawa_01:
Obrazek
torcik
Obrazek
z chrzestną
Obrazek
z chrzestnym /mój brat/
Obrazek
rodzinka w komplecie :-D
Obrazek
a to już tydzień temu
Obrazek
"tatusiów dwóch" hie hie /tutaj macie przykład jaka Kalinka jest drobniusia , ta druga dziewczynka ma 5 miesięcy
Obrazek
poranek na tarasie /jeszcze przed śniadankiem;)/
Obrazek
spacerek nad rzeką
Obrazek
a kuku!
Obrazek
no może wystarczy..
dziewczynki imprezka sie udała, chociaż torcik pomimo swojego uroku nie był przedniej jakości, najbardziej wkurzało mnie to że strasznie barwił na czerwono, ale co tam grunt że Kali zadowolona :-D :-D

Madziu podoba mi się twoja kanapa :ico_brawa_01:

Alinko ale śliczny muchomorek ci rośnie :ico_brawa_01:

madziorka hihi pisze:bewu jak dla mnie to kalinka wcale tak malo nie je...

madziorka dzięki - na takie posty czekałam hie hie :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

06 cze 2008, 10:01

Kalinka superowa i torcik piekny i prezenciki wszystko ok ....a to ze drobniejsza od innego dziecka to tym sie nie sugeruj kazde dziecko rozwija sie w swoim rytmie :):

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

06 cze 2008, 10:05

Basiu piękne zdjęcia :ico_brawa_01: najwazniejsze, ze wszystko się udało. A ze trocik był taki sobie, to nic, na zdjęciach wygląda czadowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Nie przejmuj się tym, ze Kali jest drobniutka, kazde dziecko jest inne. Potrzebne są większe dzieicaki, potrzebne drobniejsze i tak ma być :-D

Co dotyczy jedzenia, nie wiem czy pisałąm, ale Wanesska kategorycznie zmniejszyła sobie porcje. Hmm..zaczęła dbać o linię? :ico_haha_01:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

06 cze 2008, 10:14

acha menu było skromne ale nikt nie narzekał hie hie, mianowicie:
1. skwierczące kaszanki z warzywami z grilla
2. oscypek z grilla
3. oczywiście torcik + kawka
4. paluszki, ciasteczka, orzeszki, napoje / w tym piwko dla chętnych/ :-D

Imprezka trwała w sumie jakieś 3 godzinki, bo to w środku tygodnia jakby nie było, no i co za tym idzie późnym popołudniem i solenizantka poczuła się zmęczona....
zaprosiłam tylko dziadków i chrzestnych, z uwagi na fakt że mamy z tomkiem dosyć dużo rodzeństwa, a nie mieliśmy siły ani ochoty na 30-osobowy spęd rodzinny

magda26 pisze:nie sugeruj kazde dziecko rozwija sie w swoim rytmie

dokładnie Madziu, jak dla mnie moja córcia jest w sam raz , kruszynka moja najukochańcza..... ale musię wam pochwalić że pomalutku zaczyna mówć :ico_brawa_01: np. jak widzi jakąś nową rzecz pyta:"co to jeś?" z tym że dlas niej to jest pewnie jeden wyraz hie hie

[ Dodano: 2008-06-06, 10:19 ]
Alineczq pisze:Wanesska kategorycznie zmniejszyła sobie porcje

Alinko czytałam o tym bo moja Kali też je mniej niż np. miesiąc temu, i wyszło na to że to normalne u dziecka które coraz bardziej się rusza , rozpoczęło nauke chodzenie itp. podobno szkoda mu czasu na jedzenie hie hie i nie może wysiedzieć

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

06 cze 2008, 10:50

Dla Kalinki brawa za postepy

MOj Marcinek umie pokazac "papa" i robic "brawo" pokaze gdzie ma nosek i jak mowie gdzie auto brym brym to od razu czworakuje do auta przewraca go i kolami kreci hehe

Śmieszne te nasze bable :):

Co do roczku BeWu my bedziemy mieli obiad z dwoch dan potem ciasto kawa i torcik oraz lody szampan na toascik i nic wiecej stwierdzilismy ze to urodziny Marcinka a nie impreza na ktorej maja pic i jesc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

06 cze 2008, 10:52

Basiu to fajnie zorganizowałaś :ico_brawa_01:

No i brawa za gadanie :ico_szoking: pięknie.
moja tylko baba, tata, dada, jaja, lala czasem mama. ale wszystko mówi nieświadomie.

Co potrafia Wasze dzieciaki? mam na myśli papa, pokazać gdzie coś jest itd??

nauczyłam małą robić papa, ale zaraz zapomniała :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 cze 2008, 10:53

BeWu, superowe zdjatka ekstra :-D i dobrze ze imprezka sie udalo :ico_oczko: a Kalinka drobniutka i taki jej urok :-D Kazde dziecko jest inne :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-06, 10:55 ]
Alineczq, u nas Wiki pokazjue gdzie ma wloski,oko,zabki,jakie dobre,moja moja,jaka jest duza,jak robi autko i konik :ico_oczko:
A mowi mama,tata,baba,aga,jajo,lala i aaaaa,uuuuuuuuuu :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-06, 10:55 ]
I pa pa tez pokazuje a i jeszcze ty ty ty :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-06, 10:56 ]
BeWu pisze:co to jeś?"
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 cze 2008, 11:04

bewu imprezka super udana na swiezym powietrzu, bewu sliczna i kochana!!! sto lat dla niej raz jeszcze!!!

super ze juz zadaje pytanie.. normalnie czad :ico_szoking:

powiem ze lelek kompletnie nie jest zainteresowany nauka czegokolwiek
on normalanie odwraca glowe i szuka jakiegos zainteresowania
jest dosc zywy i wydaje sie jakby nie mial czasu czy co?
potrafi zrobic brawo i papa, ale wtedy kiedy maa ochote
a nie na kazde zawolanie
robi indiaanina
oko pokaze ale czasem i mam watpliwosci czy aby kuma to do konca

za to fajnie sie buja w takt muzyki hehe
i robi super bach . wstaje na lozku trzzymajac sie ramy po rzuca sie na lozko badz na mnie i ma wielka radoche..
hmm

nie wiem co wiecej

gadala w kolko : TAK hehe tata mama aga ada aka
i takie tam

[oza tym jest mistrze wymuszania

a teraz zegnam sie i pedze do kumpeli na spotkanie

papa milego dnia

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

06 cze 2008, 11:07

moja Kali potrafi robić i mówić "papa", mówć "cze" /czyli "cześć"/, mówi też "kedzio" na Kędziora, "bum bum" lub "bwwwwwuuuu" na samochód, bije sobie brawo jak zje całą flasie :ico_brawa_01: , tańczy jak usłyszy muzyczkę, tak się fajowo kiwa na boki, i nie wiem co jeszcze....no i oczywiście przebój "co to jeś?", ale to trzeba usłyszeć jak to śmiesznie brzmi :ico_haha_01: , oczywiście mama, tata , baba, dada to norma :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości