Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

26 maja 2008, 21:18

A tu foteczki z urodzin...
dmuchanie świeczki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

26 maja 2008, 21:26

Obrazek
Obrazek

i minki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

26 maja 2008, 22:18

Moje dzieciatka kochane juz spia,tylko Nicolinke jeszcze troszke katar meczy ale juz jej prawie ze mija..
Moja Nicole tez ma teraz ten wiek taki buntowniczy jak cos jej zabronie i powiem nie malej sie to nie podoba i pokazuje swoje male slodkie nerwy ale ja nie reaguje na to i powtarzam ze nie wolno i koniec.. w koncu sie nauczy ze jak mama mowi nie to tak musi byc :ico_oczko: Ale to racja ze duzo zalezy od dnia i od tego jak sie moje dziecie wyspi.. bo jednego dnia jest lepiej a innego ciezej jak chodzi o Nicolinke ;)
Ale nie narzekam az tak...
A Marcusek to taki kochaniutki slodziolek maly jest taki malusi a taki bystry i te oczka ma takie madre.. juz sobie smialo gaworzy i smieje sie naprawde juz tak w glos,a i na kazdym kroku mnie zaskakuje bo ja go dzisiaj bujam w wozku a on sie do mnie tak przepieknie usmiecha ze szok i pozniej dalam mu smoczka i znowu sie usmiechal a pozniej juz pobujany zasnal,i co ciekawe ze za kazdym razem jak sie przebudzil to usmiechal sie do mnie cala ta jego slodziutka buziunia ;)
Nicolinka to uwielbia swojego braciszka caly czas by go tylko przytulala i calowala :) A maly nie protestuje chyba juz do tego przywyknal i nic mu to nie robi a i usmiecha sie do Nicole i juz malutki poznaje swoich :ico_oczko: :ico_brawa_01: Jak bylismy u tesciowej i ona do malego mowila to Marcus tylko patrzyl na nia i nie usmiechal sie byl taki niepewny.. a tesciowa mowila ze to normalne bo jak dziecko nie widzi to nie zna i jest niepewne co innego jak jest caly czas z tymi samymi osobami :)

Maggie ten malutki wypadek Nicolinki stal sie calkiem niespodziewanie.. bo ja malego bujalam w wozku a mala stanela sobie chyba na foteliku samochodowym od Marcuska i upadla i zaczela plakac ale nie zauwyzalam krwi w pierwszej chwili.. no ale pozniej szybko pod zimna wode sciereczke i juz zatamowalam krew i juz prawie niema sladu,jak to mowil moj tesc na takim malym dziecku wszystko sie goi jak na skorze od kota :-D Takze na jej dolnej ustnej wardze widac takie male chocby skaleczenie :) Ale sytuacja uratowana i bylo i jest ok
Super foteczki Antosia i te minki rozwalajace ;)
Widac urodzinki mu sie podobaly i torcik smakowal :ico_brawa_01:

Ogulnie dzisiejsze nasze swieto minelo mi spokojnie,bo ja,my to raczej odprawiamy ten Dzien Mamy tutaj w De a tutaj to jest swieto ruchome.. (zawsze druga niedziela maja :-))
No nic uciekam powoli do lozeczka bo trzeba sie wyspac buziaczki dla was pozdrowienia i milej nocki papa

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

26 maja 2008, 22:47

ale napisalyscie :ico_olaboga: , nie doczytam Was niestety dzisiaj...

Maggie, przesliczne zdjecia Antosia z urodzinek, jaki przystojniak z niego :ico_brawa_01:
A minki sa rozbrajajace! Szczególnie ta ostatnia :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Aniu, biedaczku Ty nasz, trzymaj sie!! Patryczek jest boski!! :ico_brawa_01:


A jesli chodzi o bunt 2latka, to niech on sie juz skonczy, bo na czasami juz nie wyrabiam :ico_olaboga: , sa dni kiedy wszystko jest na "nie"

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

27 maja 2008, 09:22

Hej wam ;)
Ja mam dzisiaj ciekawy dzien.. Moje dzieci juz od 6 00 byly na nogach,a teraz Nicolinke znowu uspalam,a Marcusek sie juz lada chwila zaraz obudzi ;)
U nas dzisiaj piekna pogoda wiec ja tylko przygotuje do obiadku i :ico_odkurzanie: i pojdziemy na spacerek na plac zabaw :-) Mala lubi tam sie bawic i szalec :)
No to ja uciekam i milego dnia wam zycze papa

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

27 maja 2008, 09:48

i ja witam z rana. Oj widze, ze dzisiaj to chyba nasze dzieci sie zmowily, bo Asia mi tez od 6:00 na nogach, teraz ja polozylam i mam nadzieje ze zasnie :ico_sorki:
Co do pogody, to u nas tez jest super pogoda, jest cieplutko i sloneczko swieci :ico_brawa_01:
Milego dnia dziewczynki!

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

27 maja 2008, 15:06

Hej Dziewczynki
Ale Antoś przystojniaczek.
Dziewczyny, mam pytanie- czy już odzwyczajacie maluszki od pieluch? Ja mam dość przewijania stale. Raz jedna pupa, raz druga... :ico_olaboga:
Dziś zdjęłam Kindze pieluchę i śmiga w majteczkach i spodenkach. Sadzam ją na nocnik, posiedzi trochę i schodzi, a za chwilę zmieniam jej zasikane ubrania. Tłumaczę jej, że trzeba prosić na nocnik. Ona rozumie, ale melduje mi dopiero po fakcie. Choroba jasna, już nie wiem, jak ją uczyć. Macie jakieś metody???
Moje maluchy dziś ładnie pospały- Kinga wstała o 7:40 a Patryk 20 po ósmej. Więc jestem wyspana. Teraz mała układa się do spanka, a maluszek wstaje tylko na cyca i śpi dalej.
Pogoda paskudna, siedzimy w domu, a zresztą jakoś nie mam odwagi jeszcze wyjść ze swoimi pociechami na spacer. Kinga mnie nie słucha, więc nie wiadomo co miałabym robić- zostawiać wózek i ją gonić, czy czekać, aż sama wróci do mnie...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

27 maja 2008, 19:22

Cześć kobietki kochane.

U nas pogoda się trochę poprawiło, bo już było beznadziejnie, deszcowo...brrr.
Antolek był dzisiaj pierwszy raz po tej ponad tygodniowej przerwie w przedszkolu, strasznie się bałam jak to będzie . w końcu zawiezliśmy Antosia razem płakał bardzo. Mój B zadzwonił po godzinie do przedszkola i pani powiedziała że juz jest ok, że się ładnie bawi, słucha bajeczki i zjadł.
Także kamień z serxca, a jak poszłam po Niego po pracy to okzało sie jeszcze że spał dziś pół godziny w przedszkola. :ico_sorki: :ico_oczko:

Okazało się że jednak będziemy musieli zapłacić za ten tydzień w którym Antoś nie chodził do przedszklola :ico_noniewiem:
Będzie cięzko....no ale jakośsobie będziemy musieli poradzić....Wogóle generalnie na poczatku to prawioe cała moja pensja pójdzie na przedszkole Antosia :/ ... no ale cóż od czegoś trzeba zaczać.... :ico_haha_01:

Kristi, dobrze że z Nicolą już lepiej :-)
mama-emilki pisze:Minki Antosia urocze, zwłaszcza ostatnia - rewelacja :ico_brawa_01:

hehe, ja tez uwielbiam tę minkę, Antol czesto ją strzela :-D
Mama_Kingi pisze:Dziewczyny, mam pytanie- czy już odzwyczajacie maluszki od pieluch? Ja mam dość przewijania stale

ja tez marzę już o tym żeby Antoś wołał siusiu, ale nie chce siadać na nocnik, a jeszcze nie latał tak bez pieluchy na dłużej....ale jak beda ciepłe dni to chyba zaczniemy to stosowac.
mama-emilki pisze:Moja córka ma kolejnego absztyfikanta :ico_olaboga: :ico_oczko: Dzisiaj taki na oko pięciolatek zapytał moje dziecię: ZOSTANIESZ MOJA ŻONĄ? :-D

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ....no nie mogę, ale Emilka ma powodzenie :one:
Normalnie rozrywają Ją. :-D

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

27 maja 2008, 22:13

Witajcie Kochane wieczorkiem :)
U mnie dzien minal niezle,strasznie szybko..
Moja Nicolinka spala sobie do 11 00 czyli ogolnie dwie godzinki i caly dzien wytrzymala bez spanka ale zasnela juz sobie dzisiaj o 20 30 :ico_oczko: :ico_brawa_01: Biedasinka byla spiaca,a moj maly Marcusek tez juz sobie zasnal uspalam go na raczkach i lezy na naszym lozku i tak mu dobrze to widac ze mu sie dobrze spijusia :)
Dzisiaj u nas byla istnie parowa... bylo tak goraco.. ale ja wzielam dzieci nasmarowalam kremem przeciw sloncu i poszlismy na plac zabaw..
Bylo tak goraco ze nawet Marcusek nie umial za bardzo spac i mala Nicolincia po godzinie zabawy miala juz dosyc i poszlismy do domku :ico_oczko: pozniej sie fajnie wzielismy prysznic i odrazu bylo nam lepiej.,
I tak fajnie mi dzionek minal,i nawet nie czuje sie az tak zmeczona..
A jesli chodzi o nocniczek i sikanie.,., to powiem szczerze ze mi nie przeszkadza ze zmieniam dwie pupcie,najpierw mala a pozniej troszke wieksza :ico_oczko: Jak przyjdzie lato to Nicolinka sie raz dwa nauczy sikac do nocnika,jak sie pare razy zmoczy w majteczki to za ktoryms razem zakapuje o co chodzi,, nawet teraz mala kiedys chciala zrobic kupe to trzyma ten nocnik w rekach i cisnie kupe do pampersa ale to smiesznie wygladalo ale daje malutkiej jeszcze czas go lata jak bedzie tak naprawde cieplo i wtedy bedziemy probowac :ico_haha_02:

Mama_Emilki no no faktycznie Emi ma powodzenie,najpierw chodz tu kicia do mnie a teraz juz chca sie z nia zenic :ico_haha_02: masz wesolo :ico_brawa_01:

Mama_Kingi no to masz troche ciezko bo zarywasz nocki i niemasz jak odespac.. ale dobrze ze masz tez dni ze idzie sie wyspac.. to duzo robi :ico_oczko: Moja Nicole jak ja bylam w szpitalu rodzic Marcuska to po prostu zaakceptowala ten fakt ze mamy niema,ale nie bylo jej z tym latwo.. i to tylko akceptowala i czekala az mama wroci..W twoim przypadku bylo troche inaczej bo najpierw nie bylo nie widziala mamy,pozniej widziala mame ale nie widziala taty i troche sie wystraszyla ale z czasem zapomni i stanie sie znowu taka bardziej ufna jesli chodzi o ludzi :)
A ja na spacerki chodze moimi dziecmi bez problemu :) Malutki sobie lezy w wozku a mala na takiej desce przyczepionej do wozka sobie stoi albo pozniej sie odwroci i sobie usiadzie i tak sobie jedzimy i najlepsze jest to ze malej Nicole sie to podoba :ico_oczko: a i ja jestem szczesliwa bo moge spokojnie sobie spacerowac..


A teraz wam wkleje troszke foteczek jak chcecie i jak pozwolicie .. :ico_wstydzioch: bo ostatnio duzo sobie spacerujemy i chce wam pokazac tak poprostu ;) :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I moj kochany rozowy Dziewczynek :):
Obrazek
I moj kochany niebieski Chlopunio :) :
Obrazek

Wybaczcie najmocniej ta ilosc ale jakos nie umialam sie powstrzymac..
Milej nocki wam zycze i do juterka papa

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

28 maja 2008, 13:52

mama-emilki, no Emilki to Ty Kochana pilnuj... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: . Jak ją już teraz tak chłopcy podrywają, to co będzie później? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kristi, śliczne foteczki. Wiesz, chyba też się rozglądnę za taką deseczką dla Kingi, którą się doczepia do wózka. Super sprawa.
Maggie, dobrze, że Antosiowi łatwo minął dzionek w przedszkolu. Najgorzej, że musicie zapłacić za ten tydzień, kiedy szkrab nie był w przedszkolu.

U nas z tym wczorajszym chodzeniem w majteczkach- porażka. Mam tylko masę majteczek i spodenek do prania. Ani razu nie poprosiła mnie na nocnik. Nawet kupkę zrobiła w majty i jej nie przeszkadzało. Kupiłam jej wczoraj majteczki ceratkowe, to nie będzie mi przynajmniej przesikiwała na spodenki. Ale dziś chodzi w pampersie.
A wczoraj zrobiła mi takiego Picassa na ścianach, że szok. Ja karmiłam Patryka, a ona w kuchni i w dużym pokoju pisała. Czarną kredką. Ręce mi opadły, jak zobaczyłam...
U nas dziś strasznie wieje, więc nawet na balkon nie wychodzimy... :ico_olaboga:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość