Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 maja 2011, 14:16

aniawlkp86, ja jak Filip chciał za często jeść musiałam robić mu dłuższe przerwy w karmieniu. Jak się budził i chciał znów jeść to nosiłam go zabawiałam i nawet jak się domagał nie dawałam cycka po jednym dniu Filipek już tak często nie jadł tylko co 2-3 godziny. Nauczył się że musi się więcej najeść.
spróbuję,może to pomoże,tylko żeby nie było tak,że przyzwyczai się do noszenia :ico_sorki:

lecę po córcię :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 maja 2011, 14:19

chociaż ona od początku ciagle prawie na piersi wisi...
Aniu a może Milenka ma silny odruch ssania, a nie że głodna. Niektóre maluchy tak mają i wtedy wisza cały dzień na cycku. Mój Mateusz tak ma ale już w szpitalu powiedziały mi o tym położne i kazały dać smoczek. Teraz młody zje i później czasami possie smoczek (maks.5 min.) i wypluwa ale więcej jeść nie chce i nie płacze. Może spróbuj ze smoczkiem.

Ja próbowałam odespać noc ale nie udało się za bardzo.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

25 maja 2011, 14:22

aniawlkp86, myslę że przez jeden dzień nie zdąży się przyzwyczaić a nie musisz jej nosić jak da się inaczej ją zabawić. I tak jak pisze Murchinson spróbuj też ze smoczkiem.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 maja 2011, 16:25

Jestem w :ico_szoking: dzwoniła nowa położna i jutro ma przyjść o 11.Szybko znaleźli nową.

Mojego D jeszcze nie ma i nie wiadomo o której wróci z pracy.
Markotka niestety tak późno wrócił.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

25 maja 2011, 16:39

Wiola super, że już wszystko dobrze u Was :ico_brawa_01:

Ania tak samo sobie pomyślałam jak Murchinson, że Milenka ma silny odruch ssania :ico_sorki: niemożliwe, żeby tak często była głodna.

Murchinson oj to faktycznie późno mąż wrócił :ico_sorki: mój zaraz będzie w domu, ale jeszcze musi wyjechać i też pewnie tak późno będzie :ico_sorki: Ciekawe jaka będzie ta nowa położna. Moja ma do mnie przyjść w tym tygodniu, ale coś się nie odzywa :ico_noniewiem:

Pospałam sobie po południu, ostatnio bez drzemki ani rusz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

25 maja 2011, 16:58

Hej Kobietki :-) ja już w domku
Mały śpi od 13 więc nie mam z nim problemu :-) dostał cyca potem doił smoka i śpi grzecznie :-) tylko mój pies strasznie szczeka na niego jak płacze dobrze że mały nic sobie z tego nie robi i śpi dalej :-) nawet zmiana pieluszki go nie rusza :-)
czuję się jak rozjechany kot na pustyni :-D nic mi się nie chce i boli mnie krocze w piątek zdejmą mi szwy to odsapnę :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

25 maja 2011, 17:23

niemożliwe, żeby tak często była głodna.
Oj możliwe, jeśli się nie najada pożądnie tylko troszke possie to zachwile znów jest głodna i się budzi. Szczególnie że po butli spała dłużej.

Mariola witamy w domku :ico_brawa_01: Fajnie że masz takiego grzecznego synka, tylko piesek musi się przyzwyczaić.
A ile masz szwów?

[ Dodano: 25-05-2011, 17:35 ]
Ja właśnie spałam :ico_spanko: Jakoś ostatnio bez drzemki w dzień ciężko :ico_oczko:

Mój mezuś napisał mi że mogłabym jutro urodzić bo ma wolne :-D Napisałam że zagadam z Pawełkiem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

25 maja 2011, 17:53

Szwów mam sporo ale nie chcieli mi mówić ile najwięcej w środku tylko że mi się ciężko ruszać bo zrobiła się opuchlizna nie fajna i te szwy się wbijają ale jakoś żyję :-)

A to moje szczęście :-)

Obrazek

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

25 maja 2011, 18:52

Mariola_Larose, sliczny Igorek

my bylismy na usg, Antosia ma lekka dysplazje prawego stawu
kupilismy takiega gabkowego pampersa - podobno lepiej dziala niz podwojne pieluchowanie
mamy zakladac 20 godzin na dobe
za 3 tyg do kontroli
smutno mi z tego powodu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 maja 2011, 19:00

Murchinson mam dla małej smoczek ale ona za nim nie przepada za bardzo...czasami z nim zaśnie jak chcę ją uśpić bo sama nie może zasnąć :ico_sorki: a tak to nie chce
Pospałam sobie po południu, ostatnio bez drzemki ani rusz
to korzystaj póki czas :ico_oczko:

Mariola_Larose Igorek śliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Oj możliwe, jeśli się nie najada pożądnie tylko troszke possie to zachwile znów jest głodna i się budzi. Szczególnie że po butli spała dłużej.
możliwe,że głodna bo za krótko ssie,bo raptem może z 10 min,potem się kimnie 10 min i znowu do cyca :ico_sorki: ale po butli wieczorem spała tak samo długo jak po piersi

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość