Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 cze 2008, 11:11

BeWu, u nas to samo hihihi,a tancerka z wiki tez niezla hihi,a odkad chodzi to se pcha wozek z lalka :ico_szoking: ale fajnie to wyglada :-D

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

06 cze 2008, 11:15

no właśnie moja Kali dostała wczoraj taki czadowy wózek z lala i juz się nie mogę doczekac jak sobie będzi ez nim chodzić :ico_brawa_01: wiem że to dla dziecka straszna frajda, no i napewno ułatwienie w początkach chodzenia :-D

[ Dodano: 2008-06-06, 13:23 ]
kurcze coś tu nawala.... postmi się uporczywie wkleja pod poprzednią wiadomością na poprzedniej stronie :ico_zly:
Ostatnio zmieniony 06 cze 2008, 13:27 przez BeWu, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 cze 2008, 13:25

Posprzatalam :-D dziewczynki spia i zaraz sie biore za prasowanie a mi sie nie chce strasznie wrrrrr :ico_oczko:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

06 cze 2008, 13:28

madziorka hihi pisze:potrafi zrobic brawo i papa, ale wtedy kiedy maa ochote
a nie na kazde zawolanie

i tak powinno być, przecież dziecko to nie tresowane zwierzątko hi ehie , Kali też nie robi tego na każde zawołanie
madziorka hihi pisze:wstaje na lozku trzzymajac sie ramy po rzuca sie na lozko badz na mnie i ma wielka radoche..

u nas jest to samo hehehe :ico_brawa_01: :-D

Madziu dwudaniowy obiad z tortem wydaje mi się wystarczającym poczęstunkiem, dla mnie bomba, po co więcej? tylko ty się przy tym namęczysz, a Marcinkowi napewno nie o to chodzi... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 cze 2008, 13:33

DZIEWCZYNY JUZ NIEDLUGO PRZENOSIMY SIE NA NOWY WATEK :ico_szoking: :ico_szoking: ale zlecialo fju fju :-)

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

06 cze 2008, 13:57

No tak jak czytam was to jestem w szoku..
Wanesska jak Lelek nie jest zainteresowana nauką, od miesiąca uczę ja pokazać gdzie ma oczko lub uszko, nonono nic nie chce, ona nawet na mnie nie patrzy, leci pędzi za pustymi butelkami, pudełkami i szuflada ją kręci zeby z niej wszystko wywalić hehe

Tez giba się jak usłyszy ulubioną muzyczkę, zazwyczaj zwiastun Buzdzika, aha koci łapci umie..czasem. Najlepiej jej wychodzi uciekanie, wystarczy rzucić hasło "uciekaj" odrazu dostaje przyśpiesznia haha

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 cze 2008, 14:12

Alineczq, no kazde dziecko jest inne,Wiki to pokazeszi szybko koduje w swojej glowce hihihi,ostatnio moja mama mowi ale babcia jest glupia (bo cos tam zapomniala)a Wiki puka w glowke no normalnie w szoku bylismy,u nas znowoz trzeba uwazac co sie pokazuje itd bo Wiki zaraz to samo robi.

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

06 cze 2008, 20:25

Witam , kuka przeczytałam was ale nie wiem czy wszystko zapamiętałam:
Kamilko , zabawki fajne , my narazie nie mamy nic takiego ale poluję na książeczkę taką z różnymi odgłosami
Alineczko tego muchomorka to by się akurat z chęcią schrupało :ico_oczko:
basenik z kulkami rewelacyjny bardzo mi się spodobał , ale czy Wiki by w tym usiedziała :ico_noniewiem: ona to ma manię na butelki ,zazwyczaj zostawiam jej parę , a to po szamponie a to po balsamie.Zmówienia to u nas : mamama,bababa,baaaa aaa(to ostatnie znaczy acha :-) ) :-) Apokazuje pa pa ,uwielbia zabawę w chowanego . Ja mówie kuku a ona: aaaaa albo gdzie jest Wiki a ona znów :aaaa. Uwielbia rzucac się na mnie od tyłu na plecy w łóżku po to tylko abym ją zrzuciła :ico_haha_01: Chodzenie u nas pełną parą , no i mamy 2 górne jedynki :ico_brawa_01:
Bewu zdięcia rewelacji no i impereska super wózio też fajny , no i jeśli chodzi o mnie to nie wiem czego się czepiasz :ico_oczko: masz śliczną córcie i mądrą i niczego jej nie brakuje.(za to czepiasz się to proszę nie obraź się nie miałam nic złego na myśli :ico_sorki: :ico_sorki: )
Magda komplet bardzo mi się podoba :ico_brawa_01:
Madziorka a ciebie dlaczego głupio? bo tego zęba nie zauważyłaś ? No nie , ty się ciesz że
Leluś tak super to przechodzi, ja przy Klaudii nawet nie zauważyłam kiedy pełną paszczę
miała :-)
Alexandrowicz no to jaki ten rowerek masz pochwal się , no i kaczka też rewelka moja miała kaczora ale zepsuła , teraz może pieska kupię.
No a z roczkiem to umie kawa ciacho torcicho ,potem do kościółka no i koryto dla dzieci pikolo a dla nas szampan i wsio . :ico_haha_01:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

06 cze 2008, 23:44

Witajcie dziewczyny,

ale sie dzis naczytałam :ico_brawa_01:
ach te nasze dzieciaczki takie madruchne :-) a jeszcze rok temu takie maluchne były, w brzuszkach siedziały - wiekszość :ico_oczko:

Alek dzis jakis płaczliwy był, rano bardzo płakał jak sie obudził, po południu znów, po drzemce znów, tak nam dzis chlipał :ico_placzek: mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej..bo jutro mamy dzien na wysokich obrotach....

przede wszystkim - robimy jutro usg bioderek, bo mielismy zlecone jak Alek zacznie chodzić, wiec skoro juz troche tupta - postanowilismy juz robic, zeby wszystko było ok (po pierwszym badaniu jak miał miesiac lekarka stwierdziła lekką niedojrzałosc i musiałam szeroko pieluchowac jakis miesiąc czasu a później juz było ok, no ale teraz trzeba sprawdzic) a zaraz po tym badaniu - mam nadzieje ze sie wyrobimy, biegniemy do urzedu stanu cywilnego....moja bliska koleżanka ze studiów wychodzi za mąż :-D mam tylko nadzieje ze zdąrzymy bo badanie jest o 12.50 a ślub o 13.30 :ico_noniewiem: ale blisko siebie te dwa budynki - w miare :ico_noniewiem:

a w niedziele jedziemy do tesciów - w niedziele 60tka tesciowej :-D jeszcze nie mamy prezentu :ico_haha_01: wiec jutro trzeba cos fajnego znaleźć...może coś podpowiecie????hm troche za późno zadaje to pytanie...i zostajemy u tesciów do wtorku, oczywiscie mój Rafałek musi w niedziele oglądac z innymi zapalencami mecz :-D kupił juz sobie jakis gadżet do auta i sie cały wieczór cieszy i zastanawia gdzie by go zaczepić :ico_puknij:


Alineczka - dzis namierzyłam te produkty sojowe, ale smaki były nie dla nas...nie było waniliowych:-(a czy dajesz Wanesce mleko sojowe tez tej firmy????a tak w ogóle - wy robiliscie badania jakies prawda???my nie ...więc nawet ne wiem czy soja go nie uczula przypadkiem...dzis dałam Alkowi kalafiorka do obiadu i cos mu wyskoczyło na karczku :ico_placzek: ale sie pocieszam ze to moze po spacerku, bo szybko zniknęło i w sumie po kapieli juz nic nie wdziałam..

Edyta - zdjęcie wkleje jak Alus dostanie rowerek :ico_haha_01: teraz rowerek jest schowany...

Magda - co do trwania alergii....ponoc dzieci z tego wyrastają, u nas jest juz duuużo lepiej, jesli jakies zmiany  sie pojawiaja to sa one minimalne, wiec mysle ze on juz wyrasta z alergii..więcej nie napisze, bo padam... miłego week życzę

[ Dodano: 2008-06-06, 23:57 ]aaaajutro mnie najprawdopodobniej nie będzie, zobacze jak z czasem, no i dlatego już teraz chciałabym złożyć życzenia urodzinowe dla Tomka

[size=200]Idzie misio....idzie słonik....idzie lalka.........no i konik :-) wszyscy razem z balonami....z najlepszymi życzeniami.......[/size]
[size=200]TOMECZKU - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZIN, DUZO DUZO ZDRÓWKA, SAMYCH WESOLUTKICH DNI, WSPANIAŁYCH ZABAW, WIELU PRZYJACIÓŁ, WSZYSTKIEGO NAJNAJNAJLEPSZEGO!!!!![/size]
:ico_tort:  :ico_tort:  :ico_tort:  :ico_urodzinki:  :ico_urodzinki:  :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

07 cze 2008, 15:46

[size=150][center]Obrazek

Kochany Tomeczku życzymy CI z Marcinkiem


Najlepsze życzonka,
pięknego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka
i szczęścia wielkiego jak smok![/center][/size]

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości