Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 maja 2008, 17:44

Maggie, bardzo mi przykro ze tak się stał :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:
Nie jesteś do niczego i nawet tak nie mysl :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: to było ciężka praca psychicznie i stresująca a jeśli uważasz ze ona odbiła by sie na twoim życiu osobistym to nie warto ryzykować.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 maja 2008, 18:22

Cześć dziewczynki

Ja juz nie pracuję, zrezygnowałam dzisiaj....wiem że jestem do niczego :ico_placzek:
Dzisiaj jeden z rezydentów pobił mnie i podrapał, to był ten moment w którym się poddałam, nie jestem na Niego zła, to nie jest Jego wina to schorowany człwoeik, któremu mozna tylko i wyłacznie pomóc w usmierzeniu bólu....nie mogę znieść płaczu, krzyku tych ludzi....wiem że to wszystko jest normalne, to kolej życia....takie jest życie, ale ja wysiadam, przeryczałam dzisiaj pół dnia w pracy.
Byłam u szefa i powiedziałam mu że nie daję rady, powiedział ze nie jestem pierwsza , że to nie jest nic złego ze on to rozumie, nie będzie mnie namawiał, przytulił mnie, koledzy z pracy tez mnie pocieszali i chcą żebym została....ale ja już nie mogę. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

28 maja 2008, 19:38

Madziu!!!! no co ty..nie mozesz tak myslec.....moze dobrze sie stalo...moze jestes sworzona do innej pracy?? z dziecmi..prosze..nie zalamuj sie....jestes wielka i wszystkie cie podziwiamy!!!!!

kochane moje......intuicja mnie zmyliła..bede miala córeczke...jestem przeszczesliwa.....tak cudnie ziewala i sie usmiechala...

aniu u nas to samo z nocnikowaniem.totalna klapa.....

cudne foteczki Antosia..Nicolki..Marcuska....

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

28 maja 2008, 20:08

Madziu, nie wolno Ci mowic ze jestes do niczego, bo to nie prawda!!! Bo prostu jedni sie 'nadaja' do takiej pracy a inni nie. Nie mart sie! Dla mnie jestes wielka i niesamowita !!

Aniu, u nas z nocnikiem masakra :ico_olaboga: . Asia doskonale wie ze chce kupke, ale biegnie do swojego pokoju i chowa sie za firanke i robi do pieluchy, i za nic nie przekonasz ja do nockima, a o siku to juz wogule... :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 maja 2008, 20:24

Dzięki dziewuszki moje kochane za wsparcie :588: :588: :588: :588: :588:
Antoś chyba dzisiaj wyczuł że jestem zdenerwowana, bo nie mógł bardzo długi zasnąć a do tego brzuszek go bolal, mój Skarbeniek kochany.
iza pisze:kochane moje......intuicja mnie zmyliła..bede miala córeczke...jestem przeszczesliwa.....tak cudnie ziewala i sie usmiechala..

Izunia słonko ogromne gratulacjony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Będzie parka...a macie już imię....? Nadal jesteście za Julcią?
Barbara pisze:Dla mnie jestes wielka i niesamowita !!

Basieńko dziękuję.... :ico_wstydzioch: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

28 maja 2008, 20:43

Hej witajcie wieczorkiem ;)
U mnie dzionek minal ok,bylo tak goraco ze nie wychodzilismy dzisiaj po polodniu na spacerek,ale na szczescie bylismy na spacerku tak po 9 00 bo poszlam tesciowej toto lotka wyslac i mam nadzieje ze cos wygra i ze jej przyniose szczescie jak wczesniej kiedys :)
Ogulnie wszystko ok,te upaly mnie wykanczaja.. i tak samo moje dzieci mala jakos nie spala dzisiaj dlugo w ciagu dnia tak samo Marcus ;)

Maggie nie rob sobie zadnych wyrzutow,tak samo mysle jak dziewczyny ze nie kazdy do takiej pracy sie nadaje..a ty po prostu jestes za bardzo wrazliwa (tak samo jak ja) do takiej pracy i to jest normalne i jest ok,nic sie nie przejmuj znajdziesz inna prace i bedzie ok :)

Iza gratuluje ci i ciesze sie z toba bo wiem ze zawsze marzylas i chcialas miec dziewczynke :ico_brawa_01: i jakie imie bedzie miala malutka zdradzisz ;) :ico_brawa_01: Tez bedziesz miala parke cos ostatnio duzo parek na naszym watku mamy :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

Mama_Emilki ciesze sie ze podobaly ci sie zdjecia i ze ilosc tez byla w porzadku :)
Czasami jak sie rozpedze z tymi fotkami to niewiem kiedy mam przestac.. no ale jak lubicie ogladac to fajnie :)

MIlego dzionka wam zycze i ja uciekam spac.. A jutro idziemy na grilla do tesciow.. maja goscia taka pani przychodzi do nich to jest jakas znajoma tesciowej z pracy i tesciowa sie chce bardzo pochwalic wnukami przed ta pania wiec mysle a niech sie chwali i czuje dumna jak tak bardzo chce ... :-D :ico_haha_02: :ico_oczko: Ok do jutra papa dobrej nocki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

29 maja 2008, 09:07

[size=150]Asieńko, i my życzymy Tobie, Słoneczko, uśmiechu, długiego i radosnego dzieciństwa, miłości najbliższych. I niech się spełnią Twoje marzenia- te maleńkie i te duże.[/size]

Izuś- gratuluję córeczki. Ale jesteście szczęśliwi (tak myślę).
Magduś, myślę, że podjęłaś słuszną decyzję. Zdrowie psychiczne i fizyczne jest najważniejsze. A pracę znajdziesz sobie za jakiś czas inną. A powiedz mi, jak teraz będzie z Tosiaczkiem? Nadal będzie chodził do przedszkola?
Kristi, udanego grilowania. Pogoda dopisuje?

Iza, chyba Ty mnie pytałaś jakiś czas temu o 2 cesarkę. Ja po Patryku czułam się 100% lepiej niż po porodzie Kingi. W obu przypadkach miałam pełną narkozę. Po Kindze nie moglam "dojść do siebie" przez jakiś czas. Po Patryczku już następnego dnia sama zwlokłam się z łóżka, poszłam pod prysznic, miałam więcej siły. Trochę ciężko było chodzić, bo szew ciągnął, ale zniosłam to. I mówią, że skurcze macicy po 2 cesarce są silniejsze w czasie powracania do stanu normalnego. U mnie tak nie było. To sprawa pewnie indywidualna, ale u mnie było ok. Teraz śmieję się, że 3 dziecko urodzę w biegu i nawet nie zauważę, że już po wszystkim. Z tym 3 dzidziusiem to żart. Ja już mam wszystkich w domu. Więcej nie chcę. A zresztą, 3 cesarka to już za duże ryzyko dla zdrowia.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 maja 2008, 09:40

Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

[ Dodano: 2008-05-29, 09:46 ]
Mama_Kingi pisze:A powiedz mi, jak teraz będzie z Tosiaczkiem? Nadal będzie chodził do przedszkola?

Aniu, postanowilismy że będzie chodził jeden dzień w tygodniu, żeby się ni e odzwyczaił.
Mama_Kingi pisze:Ja już mam wszystkich w domu

A pewno śliczna córeczka i wspaniały synu.ś...no ja jeszcze nie mam wszystich...nie mogę się doczekać kiedy zaczniemy się starać o drugiego dzidziusia...ale to jeszcze trochę potrwa.

A jak nocki Aniu? Troszkę lepiej...? Męzu wyszedł już ze szpitala?
Kristi, no to milego grillowania dzisiaj :-D

A ja stawiam dzisiaj :ico_zdrowko: z okazji imienin :ico_haha_01: :-D :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

29 maja 2008, 10:05

Bardzo dziekuje Wam kochane dziewczynki za zyczenie w imieniu Asi :ico_sorki: .

Teraz moja solenizantka zasypia, w po poludniu jedziemy po torcik, ktory upiekla moja babcia i zaczniemy "impreze" - Asia, ja, moi rodzice :-)

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

29 maja 2008, 10:11

Maggie, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! Ja tak soczkiem wzniosę toaścik.
Grzesiek wyszedł ze szpitala w ubiegły poniedziałek. Przez tydzień był z nami w domu, bo mial zwolnienie. Od tego poniedziałku dopiero pracuje.
Nocki na szczęście jakoś się unormowały. Patryk wstaje między 1 a 3 do cyca a później ok 6. Wcześniej karmię go o 20-21. Już jest dobrze.
Madziu, dobry pomysł z tym, aby Antoś chodził do przedszkola chociaż raz w tygodniu. Później, jak znowu coś sobie znajdziesz, będzie mu łatwiej. No i będzie z dziećmi, zdobędzie nowe umiejętności. :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość