Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 cze 2008, 08:14

WITAM :-D my po imrezce urodzinowej bylo sympatycznie,Wiki jak zwykle chciala zatlamsic kuzynow hihihi



ASTRID WITAJ my tez roczek robimy w restauracji :ico_oczko:



aaaaaaaaaaaaaaa no i nowina Marcinek byl u fryzjera heheh zaplacilismy 5 zl Marcinek nie plakal siadl na fotelu pani zal;ozyla zółta peleryne patrzal ehehe ...smiesznie wygladal ale juz teraz sie przyzwyczailismy


dawaj foty jak moj zieciunio wyglada po obcienciu :-D


JESLI CHODZI O MALGORZATKE juz wczoraj wlasnie czytalam na czerwcowkach 2008 ze wszystko dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: ja to bym naglosnila to do UWAGI to TVN itd zeby wrednym drania nie uszlo takie dranstwo!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

09 cze 2008, 10:13

witam na chwile
Nic nie czytałam bo nie miałam kiedy.
Mam nadzieję, ze dzis nadrobie, ale wieczorkiem. Postaram sie wkleic zdjęcia z urodzinek. Było świetnie tylko gorąco. Buziaki.

[ Dodano: 2008-06-09, 14:50 ]
Przeczytałam.
Chciałam poodpisywać, ale po przeczytaniu opisu porodu Małgosi poryczałam sie i już nic mi sie nie chce.

Piekne zdjęcia, wszystkie.
Astrid witaj.

Madziu my też bylismy u fryzjera z tomkiem. Ale mnie zdzira taka skasowała 15 zł. Ale niech jej będzie. Więcej tam nie pójde.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

09 cze 2008, 17:30

-indigo- pisze:Madziu my też bylismy u fryzjera z tomkiem. Ale mnie zdzira taka skasowała 15 zł. Ale niech jej będzie. Więcej tam nie pójde.
faktycznie ile takie dziecko ma włosków pare na krzyz ...napewnio wielce sie nameczyla ech ....u nas P sie obcinal i za jego 15 zl i Marcinka za 5 zl

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

09 cze 2008, 22:09

magda26 pisze:.u nas P sie obcinal i za jego 15 zl i Marcinka za 5 zl

Nooina go skasowała jak za mężczyznę. Powaliło ją. Ale nie chciałam robić trzody. Wyglądała na taka zołzę, ze szkoda zaczynac.
Wgrywam zdjęcia to zaraz coś wkleję.

A tutaj dzis pustki, tylko ja zaglądam buuu...

[ Dodano: 2008-06-09, 22:28 ]
Obrazek

Tata puszczaj.... ja saaammm...
Obrazek

Hmmm dmuchać??? A ja bym wolał bach w niego zrobic :619:
Obrazek

Mmmm ale pycha. Ja chcę codziennie taki obiadek :-D
Obrazek

no dobra dawac mi tu prezenciki...
Obrazek

eee no babciu niezłe halo
Obrazek

Mamo nie tul przy ludziach. Za duży już jestem.
Obrazek

Jestem goły i wesoły tralalala... :-D
Obrazek

No i no koniec sławna minka-świnka. Zupełnie nie wiem czemu ona wszystkich tak śmieszy. A wy wiecie??
Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

09 cze 2008, 22:57

Kamilko zdjecie rewelka i Tomus widac zadowolony na maksa :)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

10 cze 2008, 09:20

Witam z Obrazek prosze sie czestowac :-D




KAMILKO widze ze imprezka udana superi Tomeczek zadowolony na maksa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i swinka super hihihi,u nas jest minka na kaczuszke :ico_oczko: fotka ta w podpisie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-10, 10:30 ]
Moj dzisijeszy zakup http://www.allegro.pl/show_item.php?item=380091869 dla Wiki na sukienke jakby bylo zimno :-D

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

10 cze 2008, 12:22

Spóźnione ale ze szczerego serca:
STO LAT TOMECZKU !!!! ŻEBY TWOJE ŻYCIE BYŁO ZAWSZE TAK RADOSNE I KOLOROWE JAK TERAZ!!! I ŻEBY ZAWSZE OTACZALI CIĘ TACY KOCHAJĄCY LUDZIE JAK TWOJA RODZINKA !!! :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

kamilko widzę że imprezka się udała, fajnie tak na luzie na kocyku :ico_brawa_01: troche podobnie jak u nas hie hie, plusy są takie że nie trzeba za bardzo sprzątać :-D kochana śliczny torcik :ico_brawa_01: naprawdę uroczy :ico_brawa_01:

a my w sobotę byliśmy na weselu u mojej koleżanki / z tego wszystkiego zapomniałam Wam napisać że się wybieramy :ico_wstydzioch: /
muszę przyznać że było świetnie, ślub był w takim małym góralskim kościółku u Karmelitów Bosych, a wesele w karczmie "Styrnol" w Zawoji /najdłuższa wieś w Polsce/, jedzonko super tzn. koryta, golonka, przysmaki zbujnickie itp. hehehe, kapela - szkoda gadać, wychulaliśmy się że ho ho :ico_brawa_01:

za to dzisiaj coś nienajlepiej sie czuję, jakaś paskudna migrena mnie dopadła, ale już jest lepiej

madziu ta historia o małgorzatce pooprostu mnie zmroziła brrrrr , dzielna dziewczyna, a te położne to do wora i do rzeki! :ico_zly: :502:

frydza śliczny sweterek :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-10, 12:25 ]
a jeszcze zapomniałam kamilko minka-świnka mnie rozwaliła :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2008-06-10, 12:26 ]
dziewczyny dzwoniła do mnie mama i powiedziała że ma dla mnie niespodziankę i teraz się gfłowie co to może być...... :ico_puknij: czyżby Kali zaczeła chodzić?...hmmm

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

10 cze 2008, 13:11

Dziewczynki spia :-D ja na 17 do dentysty :ico_oczko: dam rade!!Musze jeszcze Wiki kupic sandalki do sukienki :-)


BeWu pisze:dziewczyny dzwoniła do mnie mama i powiedziała że ma dla mnie niespodziankę i teraz się gfłowie co to może być...... czyżby Kali zaczeła chodzić?...hmmm

hmmmmmmmmmmm moze moze czekamy na wiadomosci :-D

[ Dodano: 2008-06-10, 13:26 ]
WIECIE troche sie martwie,zauwazylam ze Wiki szeroko chodzi,poprostu szeroko rozstawia nozki!!NIewiem czy to normalne??? :ico_noniewiem: napisalam tez na innym watku moze ktos doradzi!!

[ Dodano: 2008-06-10, 14:45 ]
WIKI SLICZNIE JE HIHIHI


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

10 cze 2008, 16:19

hehehe Wiki ładnie zajada. A ja właśnie miałam zapytać, czy dajecie dzieciaczkom samym jeść łyżeczką. Mój Tomek to bardzo by chciał. Wyrywa mi często łyżkę. No ale jak mu ją dam to nie je tylko sie bawi i telerzem rzuca. a czytałam, zeod 10 miesiąca można maluszka uczyc. Ja myślę, ze to stanowczo za wcześnie. Co wy na to??

BeWu zapomniałam Ci napisać, ze rozmawiałam z mamą bo jest u mnie przez parę dni. Musze Cie uspokoić. Ta dziewczynka (właściwie teraz juz pannica) chodziła na paluszkach jak baletnica baaardzo długo. Nauczyła sie tak nawet sama bez trzymania, także spoko Kali na paluszkach na pewno tez sama sie utrzyma. Pamiętam że wszyscy sie śmialiśmy, ze z niej baletnica będzie. No i tak tuptała i tuptała aż w końcu zaczeła normalnie stawiać stopy. A Ty w końcu radziłaś sie jakiegoś lekarza czy nie??

A weseliska to Ci zazdroszczę. Ale bym sobie potupała. Taka zadowolona jesteś to podejrzewam, ze udało sie być gwiazdą wieczoru tak jak lubisz co hehe??

A ja chciałam sie umówić na pedicure do kosmetyczki i wyobraźcie sobie, że terminy mają jak do lekarza specjalisty conajmniej. No chciałam sobie dobrze zrobić i troche przyjemniości a tu nonono, nie mogę. mama jest do piątku to myślałam, ze skorzystam.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

10 cze 2008, 19:50

Ja po dentyscie :-D godzina na fotelu wrrrrrr wiercenie itd
Kupilismy Wikuni piekne sandałki z pelna pietka bo w takich jej sie lepiej chodzi :-D :-D :-D
-indigo- pisze:hehehe Wiki ładnie zajada. A ja właśnie miałam zapytać, czy dajecie dzieciaczkom samym jeść łyżeczką.
wczoraj zaczelam wlasnie dawac Wiki deserek a ona pokazuje ze chce sama :ico_szoking: wziela mi lyzke i sama :ico_oczko: ,tez mysle ze to wczesnie ale jak dziecko chce same jesc to niech je :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość