edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

11 cze 2008, 09:51

Witam Ja tak na szybciora bo truskawki mam i zaprawianko się szykuje.
Kamilko mina Tomeczka zabójcza Wiki żadnej takiej nie umie :ico_placzek: :ico_placzek:
imprezka plenerowa i taka na luzie , fajnie fajnie :-D
Frydza super Wiki sama je :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jakie sandałki kupiliście bo ja chodzę i chodzę i nic ciekawego w tych sklepach nie mają :ico_noniewiem:
Magda a kiedy nam pokażesz Marcinka w nowej fryzurze ?
A ja was trochę fotkami zasypię z góry przepraszam za ilośc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja i Wikunia na spotkaniu Jastrzębianek
Obrazek

No a teraz zdięcia z basenu
Klaudia
Obrazek
Wiki w pontoniku
Obrazek
No i na koniec Wiki(11mies.) Natalia (2,5lat)Klaudia(prawie7lat)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 11 cze 2008, 17:00 przez edyta29, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 cze 2008, 09:54

edyta29, super fotki,tylko niektore po 2 te same sa ???
Butki Kupilismy w CCC zobacz u siebie bo u nas duzy jest wybor :-D
zrobie fotke butkow to pokaze :-D

[ Dodano: 2008-06-11, 10:07 ]
TAKIE BUCIKI
Obrazek


Obrazek

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

11 cze 2008, 11:10

frydza ale wiki czadowo je :ico_brawa_01: uwoelbiam takie upaćkane dzieciaki :ico_brawa_01:
buciki sliczne :ico_brawa_01:

co do wczorajszej niespodzianki - to jednak Kali nie chodzi :ico_placzek: ale niespodzianka była przyjemna - zastrzyk gotówki od rodziców hehe /tak sobie wymy ślili /

kamilko z tymi paluszkami jeszcze nigdzie jeszcze nie byłam, tak jakoś cały czas czekam że coś się zmieni .... ale powiem Ci że Kali coraz częściej stoi na całych stópkach

co do wesela to oczywiście że byłam gwiazdą heheh a jakże! nie było innej możliwości :ico_oczko: :-D

edzia foty czadowe :ico_brawa_01: dziewczynki super, a zciebie też niezła kobitka :-D chyba jeszcze cie nie widziałam....

muszę się wam dziewczynki pochwalić z moich dzisiejszych zakupów, w ramach wyjazdu służbowego udało mi się zakupić Kali rowerek i nocniczek - nadchodzi czas nauki heheh trzymajcie kciuki :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 cze 2008, 11:39

Witam

U nas Marcinek zachorował od wczoraj ma goraczke najwyzsza jaka mial 38 stopni wiec dzisiaj poslzismy do lekarza i ma chore gardelko pluca czyste teraz odsypia szkrabek moj kochany wczoraj bardzo sie przejelam tym bo od urodzenia pierwszy raz goraczke ma :ico_placzek:

Edytko zdjecia super :):

Frydza buciki bardzo mi sie podobaja :):
no i jedzenie lyzeczka mistrzowskie hehehe

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

11 cze 2008, 11:51

madziu biedny marcinek.... wiem co przeżywasz.... ale 38 st goerączki to jeszcze nie jest tak źle, tymbardziej że to pirwszy raz.... będzie dobrze!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 cze 2008, 13:10

My po spacerku teraz dziewczynki spia i chyba bedzie padac Obrazek


Dziekujemy za slowa uzania jedzenia hihihi i bucikow,Wiki super w tych butkach chodzi zadowolona na maksa :-D


BEWU no kasa tez dobra niespodzianka :-D i trzymam kciuki za nocnikowanie i rowerek :ico_oczko:


MADZIU duzo zdrowka dla mojego zieciunia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

11 cze 2008, 17:59

Frydza dzięki już poprawiłam niechcący dwa razy mi się wkleiło przepraszam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: a buciki to Klaudii właśnie w ccc kupiłam jakoś nie przyszło mi do głowy że na takie małe dzieci też mogą byc :ico_puknij:Wiki sandały super właśnie o takie by i mi chodziło
Magda mam nadzieję że Marcinkowi szybko przejdzie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
BeWu dzieki ale pare kilo zrzucic by się przydało .No a co do niespodzianki to super na pewno się przyda. Co do nocnika my na razie poprzestaliśmy wysadzanie z powodu lenistwa mamusi :ico_wstydzioch: może lato mnie zmobilizuje

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 cze 2008, 07:59

Witam czerwcoweczki ale tu pustki :ico_szoking: :ico_szoking: braukje nocnego posta MADZIORKI I ALEKSANDROWICZ!!!!!!!!!!!!! :-D
W sobote moj mezulek jedzie na spotkanie integracyjne z pracy :ico_noniewiem:
A ja jade do bratowej z Wiki na caly dzien i noc :-D pobawi sie kuzynostwo itd,i sa dni CHORZOWA bedzie parada,wystepy itd :-D

NAJNOWSZE FOTKI

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

12 cze 2008, 13:46

kurcze faktycznie coś tutaj pusto.....

frydza ale czadowe fotasy, Wikunia przesłodka- jak zwykle mnie rozbraja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dziewczyny ale było wczoraj radochy z tego rowerka, normalnie mówę Wam jak się Kali cieszyła, tylko że musiałam z niż jeździc 3 godziny po domu /bo padało/ a jak się zatrzymywałam to ryk i "jedzie jedzie jedzie" heheeheh

co do nocniczka to nie wykazała większego zainteresowania, położyłam ją na chwilę w ubraniu, tak żeby jej tylko pokazać ale po 5 sekundach spinkoliła :ico_haha_01:
będę cierpliwa, bo sie boję że sie zrazi, musi go najpierw poznać, polubic, wydaje mi się że nie może jej się kojarzyć z czymś nieprzyjemnym, a wręcz przeciwnie, z samymi pochwałami :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 cze 2008, 13:51

BeWu pisze:frydza ale czadowe fotasy, Wikunia przesłodka- jak zwykle mnie rozbraja
dziekujemy dziekujemy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
I super ze rowerek sie spodobal :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a co do nocnika to u nas bylo to samo,ale Wiki sie niem pobawila poogladala i jej przeszlo,teraz siedzi i sie cieszy a jak zrobi siku lub kupke to brawo sobie bije hihihi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości