Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 lip 2009, 11:09

izuś_85, :wpale: farba na koniec ciazy osz tyyyyy
Becia :ico_brawa_01: jak ja dawno badylem od ciebie nie dostałam :-D

to nie była farba olejna :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: to była bezwonna farba akrylowa do kaloryferów schnaca w 15 minut :-D :-D droga była ale warto dać taką cene za brak smrodu i szybkie schnięcie :ico_oczko:

byłam z Hakerem na spacerze i po bułeczki :ico_oczko: :ico_oczko: teraz wsuwam rogala maślanego z masłem i dźemem :-D :-D popijajac bawarką ... mniam sniło mi sie takie pyszne śniadanko :-D

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

27 lip 2009, 11:10

izuś_85, fajniusie zdjęcia. I brzusio dość spory. I faktycznie chyba masz opadnięty tak nisko jak ja.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 lip 2009, 11:16

I brzusio dość spory. I faktycznie chyba masz opadnięty tak nisko jak ja.
teraz jest jeszcze niżej niż był przedtem :ico_sorki:

wiecie co, ja już zadnej wizyty nie bede miała :ico_noniewiem: moja ginka jest na urlopie do 24 sierpnia, jakby co to kazała mi przyjsć do tego drugiego gina co tam przyjmuje... ale jak wszytsko bedzie oki jak do tej pory (po lekach od mojej gin) to chyba nie pójdę...
luteinke mam brać jeszcze tydzień :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

27 lip 2009, 11:19

izuś_85, ja tez mam kolejną wizyte wyznaczoną na 18 sierpnia czyli w termin porodu a tak cały czas nic tylko KTG.
A brzuch tak nisko jest okropny. Jak siedze to mi się do ud przykleja.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

27 lip 2009, 11:20

a i miałam się jeszcze zapytać, najpierw dziecko śpi na kokosie później na gryce?

Bo właśnie dojrzałam że wcześniejszy materac miałam piankowo-kokosowy

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

27 lip 2009, 11:29

Ja sie melduje od rana. Maly cos nie chce wyskoczyc. Chyba mu dobrze, ale jak to moj maz mowi - maly jest madry i dobrze wie ze we wtorek i sroda mama musi ksiegowosc robic, wiec czeka do czwartku. Gdyby urodzil sie w czwartek to byloby rowne 1,5 roku roznicy, Hanka jest z 30 stycznia :ico_brawa_01:

Dzis na szczescie odzyskalam energie i znowu zaczynam sie ruszac...

Dziewczyny - a jak chodzicie na ktg, to po prostu idziecie na izbe przyjec i mowicie ze chcecie ktg? Bo moj gin jest na urlopie do sierpnia i ostatnio sobie myslalam ze tez powinnam sie wybrac na ktg ale jak mam isc na izbe przyjesc to sie cala trzese bo piguly to tam patrza na Ciebie jak na intruza i przeszkadza im w ich plotkowaniu i piciu kawki...

A mnie dzis szlag trafil, bo mi opiekunka nawalila. I to cholipa teraz kiedy mam rodzic. Caly tydzien byla nad morzem, potem tydzien chorowala, a potem nie mozna bylo sie z nia skontaktowac. W koncu dzisiaj napisala smsa ze rezygnuje bo niby ma jakies badania i choruje. Wkurzyla mnie, bo o takich rzeczach mowi sie wczesniej. Dziewczyna ma 19 lat, pewnie poklucila sie z chlopakiem i ma dola i tyle. Wczoraj ja widzialam jak biegala po osiedlu w czerwonej sukience. A moze jej sie znudzilo po prostu. Ale zla na nia jestem. Dopiero co dalam jej cale siatki ciuchow po Hani dla jej brata. I w ogole miala tu jak w raju, a teraz mam wrazenie ze kreci. Nawet jakby chciala zrezygnowac, to wystarczy powiedziec i umowic sie jakos na pare dni wczesniej, a nie tak zostawiac czlowieka na lodzie!

Na szczescie mam juz babke - sasiadke, tylko od wrzesnia. A do wrzesnia to nie wiem co zrobie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 lip 2009, 11:32

a i miałam się jeszcze zapytać, najpierw dziecko śpi na kokosie później na gryce?
tak najpierw kokos :ico_oczko: :ico_oczko:

olala, tylko ze ja nie mam nawet ktg :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: bo ginka nie robiła mi u siebie...
bede chyba poprostu czekać w domu na rozwój wydarzeń :ico_oczko: :ico_oczko:
w razie czego pójde prywatnie :ico_oczko: :ico_oczko:

cały czas serwer mi sie wiesza... wam też?

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

27 lip 2009, 11:33

Tagar, ale cie ta opiekunka zrobiła. I to faktycznie teraz jak masz rodzic. Będziesz miała z kim Hanie zostawić jak będziesz w szpitalu?

KTG ja mam u gina w gabinecie, do którego chodze wiec podejde jutro tam.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 lip 2009, 11:36

Tagar, to rzeczywiscie masz nieciekawie, tak to jest liczyć na małolaty :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
A brzuch tak nisko jest okropny. Jak siedze to mi się do ud przykleja.
ja jak siedze to mam brzuch między udami, musze siedzieć nawet w aucie rozkraczona jak żaba :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: bo nie mieści mi sie miedzy nogami

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

27 lip 2009, 13:36

musze siedzieć nawet w aucie rozkraczona jak żaba
:ico_smiechbig:
Ładnie Ci z tym wielgachnym brzucholem. Ja tez oprosze mojego zeby mi smigiem zrobil, to sie pochwale :-P

Na KTG tez jezdze do mojego gina do gabinetu ale spokojnie jak zaczynacie czuc ze rodzicie to mozna na izbe przyjec i zrobic sobie :ico_haha_01:

Tagar, ale Cie wyrolowala, chyba bym jej ta sukienke czerwona potargala na niej!!!

Dobra, mam juz zdjecia szybkaczem, zaraz znajde kabelek :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość