Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

12 cze 2008, 23:37

witajcie

alee jestem wsciekła...
po pierwsze -  mecz, normalnie katastrofa, pech,,,,
po drugie - post mi przepadł, bo nie skopiowałam a był problem na stronie....pif paf...


dobra ochłonęłam...haha

Frydzuniu - jestem jestem :ico_oczko:

tak jak pisałam ostatnio - mielismy wyjazdówewrocilismy we wtorek, było fajnie, Alek ,mega aktywny, babcie prowadził po całym domu, ja troche odpoczelam :ico_haha_01: byłam we wtorek jeszcze u fryzjera i normalnie jestem blond laska :-D troche nie po mojej mysli, bo chciałam tylk odrosty, a miałam wiekszosc moich, a tylko troche blond, ale babka chyba sie zapomniała..no wiec jestem blondynka....dobrze chociaz ze rafałowi sie podobam....

dzis natomiast zamawialismy tort na roczek,....wiecie ze mozna na torcie miec zdjecie dziecka???skanuja na papier cukierniczy i sie je wszystko...ja sie zapytałam pani co mi o tym, mówiła: ciekawe ciekawe aleee tak głupio własne dziecko podjadac.... :ico_puknij: patrzyła potem na mie jak na wariatke...była tez opcja piłki, misia, auta, ale wybralismy serce, białe, z boku żółte zdobienia, napis oczywiscie, a smak smietanowy z brzoskwiniami, mam nadz ze bedzie i piekny i pyszny..,.

dziewczyny - przyznaje sie bez bicia - szybko Was czytałam, bardziej ogladałam, wiec kiepsko bedzie dzis u mnie z odpisywaniem...
Indigo  - super ze roczek sie udał...Tomek na zdjecach - jak wydoroslał, no ale roczek przeciez skoczył...uroczy golas

Edyta - Wiki do Ciebie podobna!!!!wykapana mama, fajne z Was babeczki!!!!!

Frydza - no no u Was kazdy week sie zapowiada interesująco,.,..zdjecia jak zwykle super  :ico_brawa_01:

BeWu - z tym rowerkiem - cos o tym wiem...tzn pewnie sie dopiero przekonam, Alek miał okzaje jechac rowerkiem do parkingu w centrum, jak go wyjełam...ryk niesamowity..a jaki dumny siedział w tym rowrze.... :-D z nocnikowaniem.,..u nas kiedys było lepiej, Alek czesto robił, a teraz jakos nie lubi siadywac, choc zadnych niemiłych przygód nie ma z nocnikiem, bardziej chodzi o to ze mu sie nudzi i mu speisznie wszedzie indziej :ico_haha_01:

a co do samodzielnego jedzenia - jakies dwa tygodnie temu Alek sam sobie nawet wkładał łyzeczke i tak fajnie jadł, ale teraz juz mu przeszło, ogólnie - zawsze kłade mu druga miseczke  z łyzeczka i małą porcją obiadku na blacie krzeselka, bo wtedy sie zajmuje tym, to znaczy bierze do raczek, raczkami do buzi daje, maluje tym po sobie, po blacie itd pewnie kiedys ,mu sie takie zachowanie juz znudzi i zacznie ładnie zajadać....na rzie tak jak mówicie - jeszcze jest za wczesnie zeby dziecko jadło samo

[ Dodano: 2008-06-12, 23:41 ]Magda - dużo zdrówka dla Marcinka!!!!na pewno szybko mu przejdzie!!!!

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

13 cze 2008, 07:54

Obrazek
bez komentarza.... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_placzek: :ico_placzek: :502: :506: :514: :ico_nerwusek:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 cze 2008, 08:19

WITAM I ZAPRASZAM Obrazek



ALEKSANDOWICZ blondi witaj hihihi,super czas Wam minal,a co do tortu to widzialam ze zdjeciem na majowkach 2007 :ico_oczko:



BEWU co to za foto???

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

13 cze 2008, 08:36

Frydza pisze:BEWU co to za foto???

no jak to? :ico_szoking: największy skur...el wszech czasów - HOWARD WEBB, przez tego capa Polska straciła szansę na wyjście z grupy :ico_zly: ciekawe ile skasował za tego karnego? echhh szkoda gadać :ico_zly:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 cze 2008, 08:42

BeWu, oj nie poznalam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: faktycznie sku.....

[ Dodano: 2008-06-13, 08:43 ]
Ja spadam idziemy na spacerek,kolezanka zadzwonila i razem z dzidziolami pospacerujemy :-D :-D

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

13 cze 2008, 09:09

Witam dziołchy hi hi mi dziś coś głowa pęka a do pracy trzeba iśc :ico_noniewiem:
BeWu ja też nie wiedziałam kto to na tym zdięciu , wczoraj zanim poszłam spac było 1:0 dla Polski no więc nie wiem co się wydażyło , M na pewno mi opowie.
Alexandrowicz ja też się farbowałam sama i miał wyśc ciemny bląd a wyszedł brąz dziwnie się z tym kolorem czuję ale idę zrobic pasemka blądi i mam nadzieję że będzie ok. A ty pokaż foty nowej fryzurki :-)
Wiki dostała taki basen-kojec ale nie chce w nim siedziec popłakuje , a szkoda bo fajowy jest , mogła go dostac z 6mies. temu to może by było inaczej a tak nie wiem czy się przyzwyczai.
Frydza ale Wiki duża tak ją z moją porównuję i moja to malutka jest, no i szelki rewelacja ja też mam takie tylko muszę poszukac.
Acha Wiki dostała opaskę do włosów taką zieloną ślicznie wygląda jak będe miała chwilkę to się wam pochwalę.
Magda mam nadzieję że z Marcinkiem już ok.
No i mam pytanie kiedy się przenosimy na ten nowy wątek?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 cze 2008, 13:19

MY po spacerku,bylismy w parku chustawki itd czad dla dzieci :-D
Kumpela ma coreczke o miesiac mlodsza od Wiki superowo bylo!!Wiki przy kolezance to olbrzym :ico_szoking:


edyta29 pisze:No i mam pytanie kiedy się przenosimy na ten nowy wątek?
na tamten watek sie przeniesiemy jak wszystkie dzieciaczki skoncza roczek :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

13 cze 2008, 20:53

Cześć mamuśki! Wpadłam na chwilkę żeby życzyć naszym małym czerwcowym jubilatkom sto lat!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Starałam się czytać wątek na bieżąco, ale nie dałam rady - Krzyś cały czas na szkoleniu, ja praca, po pracy chwila oddechu, spacerek z Helenką i padałyśmy obydwie. Poza tym ten tydzień to ząbkowanie - boooolesne :ico_placzek: Wybadałam, że Lence idą 3 zęby (dwie górne dwójki i jedna trójka). A tak w ogóle, to moje dziecię jest juz dumnym posiadaczem zębów w liczbie sztuk cztery hihi - wszystkie jedyneczki.
Ponadto mamy za sobą pierwsze kroczki - Heleneczka w ubiegły pt tak się ucieszyła z powrotu tatusia, że podeszła przywitać się z nim :). Chociaż generalnie woli raczkować, bo tak szybciej :ico_oczko: I to by było w zasadzie wszytko - w pracy spoko, bo mam świetnych ludzi, choć dziś dowiedzieliśmy się, że nasza koleznka odchodzi. No cóż - otrzymała świetną ofertę pracy i grzechem było by z niej nie skorzystać.
Zmykam do mojego Krzysia :-). Aha, jeśli fotosik działa, to załączę kilka zdjęć, żebyście nas nie zapomnieli :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-13, 20:55 ]
A, zapomniałam napisać, że jutro zaczynamy 16 tydzień, a brzuszek jest już baaardzo pokaźny. W pierwszej ciąży miałam taki ok. 22 tygodnia :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-06-13, 20:59 ]
Nasza mała modelka :-D
Obrazek

Obrazek

Moje dwa Skarby :-)
Obrazek

Obrazek

Heleneczka w dniu ukończenia 11 m-cy
Obrazek

Rodzinka w komplecie :-)
Obrazek

A tutaj widać dobrze brzuszek :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 cze 2008, 22:04

Witam wieczorkiem,bylam u fryzjera mam pasemka blond i braz :-D :ico_brawa_Na weekend wyjezdzam do braciszka i rodzinki,bedzie szal dzieciaczkow,i moze kapiel Wiki i Arusia hihi



ANIU pieknie wygladacie ,Heleneczka jaka urosla super!!I pieknie opalona,a domek dla bobaska superowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I wspolczuje zabkowania oby szybko przeszlo :ico_sorki: :ico_sorki:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

13 cze 2008, 22:10

Witajcie dziewczyny,

Ania 1980 - fajnie że jesteś!!! :ico_brawa_01: i że u Was wszystko w porządeczku :ico_brawa_01: zdjęcia super, Helenka śliczna i jakie kreacje :ico_brawa_01: a Twój brzusio fajniutki!!!!!!bardzo łądnie wyglądasz!!!!aż sie zamarzyłam o takim brzuszku..ale u nas trzeba jeszcze dłuugo poczekać..no i Aniu zagladaj do nas jak tylko znajdziesz czas...

Edyta - moze jednak Wiki sie przekona do basenu..powolutku powolutku...A,lek tez do różnych zabawek "dorasta" - oswaja sie z nimi po jakims czasie....zobaczysz jak zaskoczy to nie bedzie chciała wyjsc :ico_oczko: no i mam nadzieje ze ból głowy minął i ze w pracy juz Ci nie przeszkadzał..

Frydza - u nas też Alek zazwyczaj najwyzszy spośród rówiesników, ale on chudy jest dosc wiec sie wyrównuje :-)


u nas dzis pogoda juz całkiem sie zepsuła, zimno, padało troche, jak goraco zle jak zimno jeszcze gorzej...no na razie moze byc :-D bo trzeba troche odpoczac po gorących dniach..
jutro jedziemy do mojej kolezanki ze studiów, która ma tez synka - o miesiac młodszego, pierwszy raz sie spotkamy z dzieciaczkami :-) wiec bedzie interesujący dzień :ico_haha_01:
dziewczyny - czy wiecie co może oznaczac duże powiekszenie tarczycy??????

[ Dodano: 2008-06-13, 22:15 ]
FRydza - no czytam ze i Ty zaszalałaś u fryzjera :ico_brawa_01: super super :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość