Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

15 cze 2007, 11:08

asiula.k11 pisze:Dagles
Dagles pisze:od poniedziałku po poworocie od dziadków odstawiamy smoka!!! rany co to bedzie
nie martw sie takie maleństwa jeszcze bardzo łatwo od wszystkiego oduczyć :-) u nas na szczeście smok jest i nie będe go jej odbierać bo mamusia ma chociaż chwilkę wytchnienia :-D
kurcze to znaczy ze nie bede mieć teraz wolnych chwil??? boję się tego włanie....

Kasik super ze jedziecie do Polski!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-15, 11:11 ]
Hektorka Kamil ma śliczne oczyska!!! takie skośne!! po kim??????????????
Kolka nie wiem co bym zrobiła... bardzo się boję tego tematu pracy...
Julka sliczna!!!!

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

15 cze 2007, 11:13

Dagles pisze:kurcze to znaczy ze nie bede mieć teraz wolnych chwil??? boję się tego włanie....
nie to miałam na myśli :-) Moja maleńka jak nie miała smoka to ciągle na cycu wisiała :ico_olaboga: ale wtedy maleńka była.Jak już dziecko ma z miesiąc to zaczyna regulować godziny jedzenia i wierze że nie będzie tak źle :ico_oczko: nie martw sie może nawet nie odczuje braku smoka :-) Trzymamy kciuki w oduczaniu :-)

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

15 cze 2007, 11:13

Basik ja dostałam cerazette, ale tez nie wiem czy brac... jakbym może kochała się codziennie to tak, ale my dopiero raz to robiliśmy, więc chyba nie bede na razie się truła... i faktycznie coś tam przechodzi z pokarmem...

[ Dodano: 2007-06-15, 11:15 ]
asiula.k11 pisze:
Dagles pisze:kurcze to znaczy ze nie bede mieć teraz wolnych chwil??? boję się tego włanie....
nie to miałam na myśli :-) Moja maleńka jak nie miała smoka to ciągle na cycu wisiała :ico_olaboga: ale wtedy maleńka była.Jak już dziecko ma z miesiąc to zaczyna regulować godziny jedzenia i wierze że nie będzie tak źle :ico_oczko: nie martw sie może nawet nie odczuje braku smoka :-) Trzymamy kciuki w oduczaniu :-)
oj może masz rację!!!! :ico_haha_01:
w sumie moja nie przepada za moim cycem :ico_olaboga: więc bedzie pewnie parę dni marudzenia lub płaczu... no zobaczymy może się nie złamię...

[ Dodano: 2007-06-15, 11:17 ]
Basik oby polip zniknał!

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

15 cze 2007, 12:21

Kasi.k to super że przylecicie do Polski, szkoda ze nie mieszkam w Lublinie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: , a tak wogóle to faktycznie musimy sie poważnie zastanowić nad tym naszym spotkaniem, ale by było fajnie!!!!!!!
Musze się spytać gina o to mrożenie tej nadżerki, ciekawe jak to będzie finansowo, bo wypalanka mówił że 350zł!!!!!!

Basik co to za ginekolog, co nie chciał wypisać tabletek :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Dagles mam nadzieję że dacie rade bez smoczka, bo u nas to szczeże mówiąc smoczek wiele razy "ratował życie" Hi Hi

Asiula nie mogę się napatrzeć na twoją Natalkę- jest śliczna i powiedz mi kochana ona ma takie ciemne oczy czy to tylko na zdjęciu tak wyszło???

Kolka w związku z pracą to ja bym Ci doradzała ją przyjąć, wiem że to ciężko będzie zostawić takie maleństo i łzy się będą cisnąć do oczu, ale po pierwsze to masz zaufaną osobę do opieki, po drugie to wiadomo pieniążki potrzebne, a po trzecie to może się póżniej juz nie trafić taka okazja, skoro mówisz że u was krucho z pracą!!!!!

Kurcze juz zapomniałam co miałam jeszcze napisać, skleroza czy co??????? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

To na razie dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

15 cze 2007, 13:25

caro ślicznie dziękujemy :ico_wstydzioch:
caro pisze: powiedz mi kochana ona ma takie ciemne oczy czy to tylko na zdjęciu tak wyszło???
ona ma takie ciemne w sumie od urodzenia.Na początku miała takie stalowe a teraz ciemny brąz, pewnie dlatego że ja i mąż takie mamy. A to zdjęcie z dzisiaj


Obrazek

[ Dodano: 2007-06-15, 13:29 ]
a twój synuś prześliczny!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ma już narzeczoną zaklepaną?? bo jesli nie to moja córcia sie pisze :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-15, 13:34 ]
zresztą wszystkie kwietniowe dzieciaczki takie słodziutkie tylko malutko zdjęć do oglądania :ico_nienie: a tak fajnie popatrzeć na te skarby :-D :-D

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

15 cze 2007, 17:16

proba

[ Dodano: 2007-06-15, 17:20 ]
,proba
Wczoraj byliśmy na szczepieniu na żółtaczke i jednak potwierdziła sie diagnoza ze maja wycofac HIb
Maly wazy juz 5,5 kg i karmiony tylko na piersi
Maly wzywa wpadne potem

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

15 cze 2007, 17:51

witam,ja dzis pozno bo zalatana bylam :ico_zly:

KOLKA - wez robote ale z cycusia nie rezygnuj :ico_nienie: Mozesz przeciez odciagac pokarm i mam jej tylko podgrzeje.

Nie wiem co kto pisal :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja dostalam od gina Cerazette i biore, a to oswiadczenie,to moze ma zwiazek z tym polipem???Moze tabletka szkodzi jak sie go ma????Bo nie rozumiem czemu mialaby ci kazac pisac oswiadczenie :ico_puknij: Glupia czy co??

A co do szczepienia to ja sie pytalam pielegniarki o to czy wycofuja HIB a on wielkie oczy i mowi,ze to zoltaczke wycofuja w Korei a hib od nie dawna wprowadzili do szczepien darmowych :ico_szoking:

Spotkanie bylo rzeczywiscie mile. Kinia ma miesiac a Mat pol roku :ico_brawa_01:

Wiecej nie pamietam :ico_wstydzioch:

Gabi,dobrze,ze opis zmienilas :ico_brawa_01:

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

15 cze 2007, 18:14

Czesc dziewczynki...
Dagles - ciesze sie ze wyniki sa ok! my tez mielismy problem z waga, maly po czestym przystawianiu do piersi nie przybywal wiecej za to ciagle robil takie "kleksy" kupkowe, przez co odparzyl sobie pupke okrutnie. w koncu przemoglam sie i po przystawieniu do obu piersi zrobilam mu butle i okazalo sie za maluszek byl glodny.. teraz dokarmiam go tak 3-4 razy dziennie i zaczal ladnie przybierac na wadze, przestal robic kleksy i dupenke udalo sie wyleczyc. mialam lekkiego dola z ta butla ale teraz mi przeszlo jak widze ze maluszek szczesliwy i zadowolony.

Hektorka - ja tez mam problem z zapamietywaniem kto co napisal:) czasem jak mam kawalek karti to pisze hasla co komu napisac:) wiec chyba tez mam skleroze

Kasi.k - super ze przyjezdzasz do Polski, napewno znajdziemy jakis wspolny termin na spotkanie. Ja mieszkalam na czechowie u mamci a pozniej blisko miasteczka akademickiego UMCS-u, a potem cos mnie pogonilo do w-wy.../historia na dluzsza opowiesc/ i narazie tu jestesmy wszyscy troje;)

Kolka - jak ja bym miala tu swoja mamcie to nie zastanawialabym sie nad powrotem do pracki, mama zawsze dzidzia sie zajmie a Wam jak pisalas zastrzyk finansowy sie przyda - wiec raczej bylabym za podjeciem tej pracy

Caro - a czy nadzerek nie usuwaja bez placenia?? w szpitalach? dowiedz sie o to, ja pamietam ze nie placilam nic za ta wypalanke, brrr jakby bylo mrozenie pewnie bym tez na to sie decydowala

Kasia735 - napisz po wizycia jak twoj polip i jezeli jest to co kaza ci z nim robic.. mnie juz nastraszyli ze to moga byc rozne rakowate zmiany wrrrrrrrr

IM - jak to maja wycofac HIB?? a dlaczego????

Oczywiscie dzieciaczki sliczne, jak nie odpisalam wszystkim to przepraszam.
Jezeli ktoras z was bierze te nieszczesne tabletki cerezette - to napiszcie prosze jak to brac, nie mam jeszcze okresu i nie wiem nawet kiedy powinnam zaczac - moge np.dzis? .. alez jestem wnerwiona na ta moja ginke - ostatni raz u niej bylam.

a teraz dziewczynki musze wam cos napisac bo wlasciwie nie moge sie skupic na niczym innym:( moja kolezanka ktora bardzo dlugo starala sie o dzidziusia i w koncu /po 4 latach jej sie to udalo/ dzis wyladowala w szpitalu z rozwarciem i saczacymi sie wodami, a jest dopiero w 23 tyg. nie wiem nawet co moge jej powiedziec.. tak strasznie mi jej zal.. przeczytalam mase artykulow o takich przypadkach i wiekszosc z nich konczyla sie poronieniami.. jak sie dowiedzialam o tym to swoja kruszynke tak mocno przytulilam ze ja mam.. to najlepsze co mnie w zyciu spotkalo... tylko dlaczego nie wszyscy moga miec swoje dzieciatka?
ucalujcie wszystkie swoje dzieciaczki i przytulcie za to ze sa z wami

[ Dodano: 2007-06-15, 18:20 ]
Rybko - napisz prosze jak brac te tabletki, w trakcie jak ja pisalam pojawil sie twoj post. a kazala napisac twierdzac ze one sa szkodliwe i ze ona nie ma ochoty byc pozniej pozywana do sadu jak sie cos z dzieckiem stanie... nie czaje tej lekarki.. chyba czas na zmiane. w ogole myslalam ze pomoze troche przy porodzie /w koncu chodzilam do niej prywatnie cala ciaze/ a ta nawet sie nie zainteresowala ze ja jestem na porodowce a byla obok...

[ Dodano: 2007-06-15, 18:21 ]
i jeszcze jedno - alez sie rozpisalam, ale to dlatego ze dziecinka moja zasnela i spi juz 2 godziny - CO SIE DZIEJE Z MORDECZKA???

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

15 cze 2007, 18:26

Czesc :-D
My po wizycie u lekarza. Mala wazy 5400(tylko na cycu-jestem dumna).Z Majka lepiej, tzn. krostki dalej sa, ale mniej ja swedza.Niestety lekarka nie chciala dac sterydow,ale mysle , ze najgorsze juz za nami, wiec jakos sobie poradzimy. Za tydzien do kontroli.
Ja wczoraj tez gina zaliczylam. Te moje plamienia to okres.Wszystko ladnie sie wygoilo,z czego sie ciesze bo pocieta bylam niezle. Przepisal mi tez jakies tabletki, przy ktorych moge karmic.
Dziewczyny, ja mialam polipa usuwanego na poczatku ciazy. Byl malutki i zaczal krwawic. Nie wiem jak to teraz w Polsce wyglada, poniewaz kiedy ja mialam go jeszcze usuwac przed przylotem tutaj, to musialabym to zrobic w szpitalu, mowa byla o narkozie i w ogole. Strasznie balam sie, no i udawalam, ze go nie ma :ico_wstydzioch: Tutaj zrobiono mi to w gabinecie, w ramach normalnej wizyty. Nie bolalo, tylko czulam taki dyskomfort jak przy cytologi...no moze troszke mocniej. Pozniej przez kilka dni plamilam, bo ranka musiala sie wygoic.Nie bierzcie przykladu ze mnie i nie zwlekajcie. Usuncie przed nastepna ciaza. Czasem jest tak, ze moze on przechodzic w stany rakowe(co nie jest regula!!!), a czasami moga byc problemy z donoszeniem ciazy-to uslyszalam od lekarki w Polsce.

[ Dodano: 2007-06-15, 18:38 ]
Kolka, wierze,ze ciezko Ci bedzie zostawic mala :ico_placzek: , ale jak piszesz druga taka szansa moze sie nie zdarzyc.
Kasik, fajne wakacje Was czekaja :ico_brawa_01:
Basik, pierwsza tabletke zwykle zarzywa sie w pierwszym dniu miesiaczki. Zal mi Twojej kolezanki. Moze jednak Pan Bog pozwoli jej sie cieszyc kruszynka.

No wlasnie co sie dzieje z Marzenka!?

[ Dodano: 2007-06-15, 18:42 ]
Katrin , zycze cierpliwosci przy prasowaniu....brrr, nienawidze. Sprobuj moze tych trusaweczek, tak jak dziewczyny pisza, troszke. Moze Antosiowi nic nie bedzie. :-)

[ Dodano: 2007-06-15, 18:42 ]
ok Majka sie budzi, zmykam

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

15 cze 2007, 18:55

Agi - no wlasnei w pierwszy dzien miesiaczki...a co jak ja jej jeszcze nie mam? mam czekac az sie pojawi i dopieor zaczac brac? zaczac brac tak nagle? cholera jasne z ta lekarka..

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość