Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

28 mar 2012, 21:17

a teraz ma gorączkę?
Nie ma i spi zdrowo z raczkami uniesionymi do gory.

Moze faktycznie mam taki jednodniowy kryzys a jutro wroci wszystko do normy.
a co do pokarmu to proponuję rosołek. U mnie zawsze działa cuda
Jutro zrobie :-)
jak dobrze pójdzie to w maju, po powrocie z nad morza bedziemyj już mogli jeździć na działkę
Ale super !!! Zwlaszcza majac male dzieci. Grillowanie wiec ruszy u Was na maksa hehe

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

28 mar 2012, 21:39

Czesc jestem i ja , u mnie podobnie jak u Beatki brak weny :ico_olaboga: no i wieczorne problemy z internetem :ico_zly: Poza tym jak ładna pogoda jest to spędzamy dużo czasu w ogródku :ico_brawa_01:
U nas wszystko w porządku, Jakub mial troche katar i z tego powdu szczepienie nam się przesunęło i jutro dopiero idziemy. Mały od dwóch dni jakiś płaczliwy, w nocy budzi się częściej (czasem nawet co 1-2 godziny :ico_olaboga: i czuje ze wszystko przez kupola (nie robił od 4 dni), jak jutro nie zrobi to w ruch pójdzie czopek :ico_noniewiem: Poza tym to kochane i spokojne dziecko w ciągu dnia spanie mu sie ustabilizowało i spi dwa razy po ok 2-3 godziny ale tylko w wózku i na świeżym powietrzu, w łóżeczku wieczorem zasypia sam ale w ciągu dnia moge o tym pomarzyć :ico_olaboga:
A jak wasze dzieci reagują jak wkładacie je do wózka bo Jakubowi od razu włącza się płacz :ico_noniewiem: nie zdarzyło się chyba jeszcze żeby leżał w wózku i patrzył i sie uśmiechał :ico_nienie: Za każdym razem chwile poplacze a potem zasypia i spi tak jak pisałam, a jak sie budzi to znowu płacz do momentu aż go wyciągne, nie wiem o co mu chodzi :ico_puknij: wózek mu sie nie podoba czy co :ico_haha_01:

Wszystkiego najlepszego dla malych solenizantów :ico_buziaczki_big:

Mad wydaje mi się że ta temperatura mogła podskoczyć przez to że mała tak mocno płakała, a 37,4 to wcale nie dużo bo takie brzdące mają wyższą temp niż dorosły

Z tym kryzysem laktacyjnym to przekichane jest :ico_olaboga: mnie też co jakiś czas łapie , Kuba wtedy częściej chce cyca i pije tak nerwowo :ico_placzek: Wydaje mi sie że IwRybka ma racje to wina niewłaściwego odżywiania :ico_wstydzioch: ja ostatnio totalnie olewam obiady w tygodniu bo Olek zje w przedszkolu , mąż w pracy a samej dla sieibe sie nie chce gotować :ico_noniewiem: i potem jest jak jest :ico_wstydzioch:
Ale trzeba myśleć pozytywnie , tak więc Mad kryzys napewno szybko przejdzie a wy dalej będziecie cieszyły się cycusiowym karmieniem :-)

Mad brawa dla was za podjęcie tak ważnej decyzji jaką jest ślub :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dziewczyny macie śliczne brzdące w podpisie :ico_haha_02:

[ Dodano: 28-03-2012, 21:45 ]
Aga26 super z tą działką , daleko jest od waszego mieszkanka? można spacerkiem czy trzeba autem podjechać ?
ja nie wyobrażam sobie życia bez ogródka :ico_oczko:

A jak tam głowka Borysa zwalczyliście ciemieniuchę? Bo u nas też się pojawiła :ico_placzek:

[ Dodano: 28-03-2012, 21:58 ]
Dziewczyny karmiące czy wy miałyście już okres? Bo ja już dostałam :ico_placzek: mimo że Jakub jest tylko na cycusiu. Myślałam że skoro karmie to bede miała szczęście i naciesze się dłużej tym czasem bezokresowym a tu klapa , widocznie taki mój organizm :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

28 mar 2012, 22:15

eSKa, co do okresu to kurcze ja od dwóch dni mam takie mini mini plamienie :ico_noniewiem: ale podejrzewam że to moja wina bo pokusiłam się o tabletki anty i tak jak przypuszczalam zapominam o nich bo na 11 dni stopsowania o 3 zapomnialam :ico_noniewiem: tak więc tabletki odstawie bo takie zażywanie nie ma sensu.
A co do ciemieniuchy to polecam Ci krem z AA właśnie na ciemieniuche. Jest rewelacyjny.

A dzialeczke mamy niecałe 20km od miasta :-)

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

28 mar 2012, 22:32

pokusiłam się o tabletki anty i tak jak przypuszczalam zapominam o nich
ja tak jak Kaja (chyba ona) biorę Azalię i żadnych skutków ubocznych na razie nie mam :ico_sorki: a żeby nie zapominać to włączyłam alarm w telefonie i codziennie o 21.00 mi przypomina :-D Także polecam taką przypominajkę :-D
polecam Ci krem z AA właśnie na ciemieniuche. Jest rewelacyjny.
dobrze wiedzieć, dzięki , ja smarowałam oliwką i jakoś zeszło tylko resztki zostały , ale na przyszłość wypróbuje ten kremik, choć mam nadzieje że ciemienucha już do nas nie wróci

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

28 mar 2012, 23:24

witaj eska moja Hania tez placze jak ja do wozka wkladam ale jak tylko wyjedziemy z domku to juz sie uspokaja
ale nie nawidzi w foteliku samochodowym siedziec

Mad trzymam kciuki za twoje mleczko &&&&&

Aga jestem pod wrazeniem wagi i wzrostu Boryska :ico_brawa_01:

Gabi no podobnie Lila wazyla ale ona sie urodzila o kg mniej i wazy wiecej niz Hania,

przyszlo mi tlo do zdjec narazie kupilam biale i do tego cala rame,
zeby to rozlozyc to zajmuje mi caly pokoj :ico_szoking:
normalnie studio mam w domu :-D
szerokie na 3m i dlugie na 8m wiec fajnie
wklejam probne z dzisiaj ocencie same jak wyszlo
tylko chlopcy nie chcieli mi dzis pozowac
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

29 mar 2012, 08:57

Beatka78, fajne zdjęcia :ico_brawa_01: takie tło to super sprawa. Ja niestety nie miałabym możliwości rozłożenia go w domu :ico_oczko: to teraz czekamy na wiecej zdjęć :-)
eSKa, co do wózka do Borys z reguły drze się jak go ubieram ale jak wloze go do gondoli i chwilke pobujam to śpi od razu, podobnie jak wloze go do nosidla :-)

U nas dzisiaj pochmurno i wieje dość mocno także nie wiem czy ze spaceru coś wyjdzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

29 mar 2012, 10:31

Witam ja jakoś ostatnio nie moge się obrobic i wiecznie mi czasu brakuje i nie mam weny do pisania :ico_noniewiem:

Aga26 napisał/a:
pokusiłam się o tabletki anty i tak jak przypuszczalam zapominam o nich
ja tak jak Kaja (chyba ona) biorę Azalię i żadnych skutków ubocznych na razie nie mam :ico_sorki: a żeby nie zapominać to włączyłam alarm w telefonie i codziennie o 21.00 mi przypomina :-D Także polecam taką przypominajkę :-D
no ja też taką przypominajke mam w telefonie bo inaczej to kiepsko yło z pamięcią i łykaniem i też skutków ubocznych po Azali nie widzę :ico_haha_02:

Aga widze że Borys i Kuba mój to bedzie ta sama kategoria wagowa :ico_haha_01: :ico_haha_01: bo mój smok to już pewnie ponad 7 kg waży i długi na jakieś 65cm jest
bo ciuszki na 62 to jak z młodszego brata już są :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 29-03-2012, 10:34 ]
aaa i jeszcze chciałąm się pochwalić uśmiechem Kubosława jak go moja siostra nazywa :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Obrazek
pierwszy uśmiech który udało mi się zarejestrować na zdjęciu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

29 mar 2012, 11:23

Beatka78, super te tlo ale u mnie bym tego nie pomiescila. Ciekawe czy sa mniejsze.
Aga26, tez ostatnio mialam takie plamienia ale ustaly wiec to nie okres. Chociaz zachowywalam sie jak przed miesiaczka :-D
Kaja jeju 7kg? super :-)
Mad, jak nocka? Martynka pojadła? mam nadzieje, że to taki jednodniowy kryzys
Obudzila sie po 3 na karmienie i nakarmilam ja z butelki moim pokarmem ktory odciagnelam wieczorem. Zasnela ladnie i obudzila sie przed 7. Przystawilam ja do cycusia i ladnie jadla :-) Potem znowu glodna byla to dostala z drugiej i zasnela. Ja to co mi zostalo odciagnelam by poruszyc produkcje mleka. Mala jak wstala byla glodna, dostawilam do piersi i tak jak wczoraj odpychala. Po dluzszej chwili przekonala sie do butelki z moim mlekiem bo tez nie chciala.

A moze to zwiazane ze skokiem rozwojowym jest ?

My dzisiaj na usg bioderek idziemy i sie kurna wozek popsul. Tzn opona poszla i nie zajade... Zamowilam juz ale dzis nie dojda i bede musiala w nosidelku ja zaniesc albo brata poprosic by nas podwiozl. Byle nie padalo choc deszcz dzis mozliwy bo brzydko i zimno.

[ Dodano: 29-03-2012, 12:18 ]
Przyszedl ten gorset i majciochy co zamawialam. Fajna sprawa :-D

Aaa i czy wasze maluchy w kupce maja grudki biale ? Pierwszy raz mala takie ma. Moze to po MM ?

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

29 mar 2012, 12:28

witam

Kaja, jaki cudny usmiech Kubusia... :ico_brawa_01: moj pewnie tez bedzie tyle wazył mając trzy miesiace...bo już teraz dwa tyg temu wazył 5400...a potrafi przybrać nawet do 500gram na tydzien...tez straszny łakomczuch z niego...ale nie wiem ile mierzy, ale mieści sie tylko w ubranka 68-74cm.

a w dzien to prawie nic nie spi...wyjatkiem sa spacery...ale całe szczescie na wieczor sam zasypia w swoim łozeczku :ico_sorki:

wiec jak ktos z rodziny mi nie popilnuje go , to nic nie robie cały dzien oprócz karmienia, bujania w wozku, przewijania, noszenia

eska ja jeszcze nie dostałam pierwszej @ ....i pewnie nie predko dostane, bo lekarz badajac przez usg powiedział ze na maxa karmienie piersią zablokowało mi tam wszystko :ico_oczko:


agasio
:ico_szoking: Oleńka ma już miesiac...brawo...czas pedzi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 29-03-2012, 12:45 ]
jadzia a ten katater mozna w aptece kupić?? i to jest od problemow z brzuszkiem ???? podawałaś juz go małej??? i czy to jest bezpieczne?
grudki biale ? Pierwszy raz mala takie ma. Moze to po MM ?
z grudkami owszem, nawet ma po samym moim mleczku , ale nie białymi.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

29 mar 2012, 12:46

Mad., najpewniej po mieszance te białe grudki. U nas w kazdej kupie takowe są więc nie masz się czym martwić :ico_oczko:
Kaja, cudowny uśmiech :ico_brawa_01:

Kaja, dzwoneczek82, widać że zimowe dziewczynki dbają o linię a chłopaki lecą z wagą do przodu na maxa :-)

Młody śpi na balkonie :ico_brawa_01: zaraz może się za prasowanie wezmę hmmmm :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości