Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

15 kwie 2009, 23:03

no i maly moj juz spi
ost cos mu sie ciezko zasypia,moze zeby
odrzucil mi mleko ,nie chce pic,zwlaszcza przed snem ,nie wiem co z tym moim dzieckiem
mialam chec na film,ale maz wybral granie ze starszym na playu
mam dwojke synkow,ale tak na prawde to mam trojke dzieci z mezem na czele

pinko pisze:emalia30, to teraz czas na trzecią dzidzię... może trafi się córcia ;-)
ehh no nie jest to takie easy,zrobic latwo a teraz przy tym co sie dzieje to nie latwo kolejnemu byt zapewnic,choc co komu pisane tak bedzie,jeszcze zeby ktos dal mi gwarancje na corcie :ico_oczko:

pinko pisze:koniecznie :-) I jakieś fotki powklejaj, a to Polki też?
tak Polki
a co do fotek to jesli zrobie jakies to wkleje na bank

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

16 kwie 2009, 06:51

pinko, wypad się nie udał, bo Ala za chlerę nie chciała sie ubrać. Myślę żeby w poniedziałek się wybrać, bo w tym tygodniu przez tą przeprowadzkę nie dam rady. Co Ty na to?

emalia30, moja dobra koleżanka mieszka w Dablinie, więc może się spotkacie :-) Kaśka i Kaya

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

16 kwie 2009, 11:22

Ewcik pisze:emalia30, moja dobra koleżanka mieszka w Dablinie, więc może się spotkacie :-) Kaśka i Kaya
no widzisz,patrz jaki swiat maly-kto wie :)

jak u was dzis sie dzien zapowiada??
u nas dalej brzydko,szaro
ehh jak ja kocham ta wyspe :ico_zly:

[ Dodano: 2009-04-16, 11:26 ]
moj mezus sie rozlozyl na dobre i chyba antybiotyku potrzebuje,Natanek juz calkiem dobrze,ja ciut gorzej,ale nie najgorzej,starszy syn ok
martwi mnie jedno,ze rozlozenie meza moze kolidowac z moim wyjsciem jutro :ico_zly:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

16 kwie 2009, 21:25

emalia30 pisze:ehh no nie jest to takie easy,zrobic latwo a teraz przy tym co sie dzieje to nie latwo kolejnemu byt zapewnic
Wiem, rozumiem, ja bym już chciała drugie dziecię, ale zastanawiam się czy finansowo damy radę...
Ewcik pisze:Myślę żeby w poniedziałek się wybrać, bo w tym tygodniu przez tą przeprowadzkę nie dam rady. Co Ty na to?
Chyba będę musiała na razie sobie odmówić, padł nam samochód i mamy trochę wydatków... przepraszam, może następnym razem się uda... zresztą teraz coraz cieplej :-)
emalia30 pisze:jak u was dzis sie dzien zapowiada??
Było piękne słonko cały dzionek, zero chmurek, ale chłodny wiatr wiał.
emalia30 pisze:martwi mnie jedno,ze rozlozenie meza moze kolidowac z moim wyjsciem jutro :ico_zly:
Kuruj męża, żeby miał siły zostać z dzieciakami jutro ;-)

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

16 kwie 2009, 21:48

pinko pisze:Wiem, rozumiem, ja bym już chciała drugie dziecię, ale zastanawiam się czy finansowo damy radę...
kiedys rodzice byli zdania wychowalismy troje i czwarte damy rade to przyklad moich rodzicow,no i dali ,ale czasy tez sie zmienily,choc niby tamte czasy biedne,na kartki wszystko itd to mimo tego uwazam,ze jakos lzej bylo

pinko pisze:Było piękne słonko cały dzionek, zero chmurek, ale chłodny wiatr wiał.
to super,u nas lalo caly dzien wrrr

pinko pisze:Kuruj męża, żeby miał siły zostać z dzieciakami jutro ;-)
dalam mu pol apteczki :D-da rade :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-04-17, 14:19 ]
u nas pobudka o 8:40 :ico_brawa_01: ,moj synio poszedl spac ok 22 dlatego moze tak wyszlo,jego drzemka popoludniowa byla dosc pozno

No niestety dziewczynki i u nas pogoda fatalna to juz 3 dzien
gdzie to slonce??w Pl jest tak pieknie :ico_zly:

my lepiej,malzonek tez wiec ok 16 lece na autobus i na spotkanko :ico_oczko:

milego dnia kochane
sciskam was!

[ Dodano: 2009-04-18, 20:17 ]
witam
wpadlam tylko pochwalic sie,ze spotkanie bylo super
dzis pogoda w koncu,oby sie ostala
pozdrawiam i sciskam was wszystkie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 kwie 2009, 12:53

emalia30, super, że mąż już lepiej i że się spotkanko udało, po zdjęciach widać, że bawiłyście się nieźle :-)

U nas wszystko dobrze, Ula teraz sobie śpi, jak wstanie to na spacerek się wybierzemy, bo piękne słonko we Wrocku... Emalia, ja Ci współczuję tej pogody, ja bym psychicznie nie wytrzymała...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

21 kwie 2009, 14:46

jA już się witam przeprowadzona :-)

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

21 kwie 2009, 23:30

pinko pisze:U nas wszystko dobrze, Ula teraz sobie śpi, jak wstanie to na spacerek się wybierzemy, bo piękne słonko we Wrocku... Emalia, ja Ci współczuję tej pogody, ja bym psychicznie nie wytrzymała..
oj to prawda,ze mozna depreche zalapac,ale wiesz od 3 dni poprawa pogody i spedzamy cale dnie w ogrodku,by sie nacieszyc az nadto by zostalo na kolejne dni deszczowe :ico_zly:

Ewcik, no to super i jak sie mieszka???

kurcze pozostaloscia po mojej minionej chorobie jest kaszel ktory do dzis dnia trwa
nad ranem tak mnie zlapal duszacy kaszel,ze az wlazlo mi cos w bok prawy z tylu,koszmar,nie moge normalnie sie poruszac

ok uciekam juz
spokojnej nocki kochane

[ Dodano: 2009-04-22, 19:52 ]
wklejam wam zdjecia (Natanek i jego prezenty miesiąc przed urodzinkami hehe,takiemu to dobrze nie?),wolelismy wybrac cos sami,a goscie dadza koperty i bedzie mniej problemu dla obu stron :ico_oczko: a ,ze pogoda ost dopisuje to dziecko niech juz teraz sie cieszy i korzysta :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

10 maja 2009, 17:24

witajcie :) dawno sie nie odzywałam... Nie mialam najlepszych nastroi.
zapomnialam o was :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Co tam u Was?? Ja w dalszym ciagu prowadze starankia o 1 upragnione malenstwo i nic z tego :ico_placzek: :ico_placzek: , trudno....

skąd dokładnie jestescie?? Ja nowa ruda

[ Dodano: 2009-05-10, 17:28 ]
teraz będe częściej do was zerkac :) poprawie sie

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

11 maja 2009, 08:08

dzień doberek
znów zaniedbałam wąteczek ale jakoś mam komputerowstręt i trochę problemów, o których wolę nie pisać na forum publicznym.
W weekend świętowaliśmydwa latka Alicji. W sobotę zaprosiliśmy znajome dzieci a w niedzielę znajomych dorosłych. Ala zadowolona, my zmęczeni czyli wszystko ok.

No i muszę sie pochwalić. Alicja od tygodnia śpi na "dorosłym" łóżku

atka1112, ja z wrocławia jak chyba większość :-D z dalszych okolic to tylko emalia30 bo z Dublina :-D ale serduchem też z wrocka.

w oczekiwaniu na gości
Obrazek
najmłodszy gość
Obrazek
najstarszy z siostrą (plus założone ręce mamy dziewczynek)
Obrazek
Danielku daj całusa
Obrazek
niedziela
dmuchanie świeczek
Obrazek
Obrazek
i krojenie tortu
Obrazek

Ala dostała 3ksiażeczki, podusię z pieskami, duży zestaw do piaskownicy, kwiatka pluszowego (pierwszy kwiatek Ali od chłopaka), zestaw naczyń, puzzle, domino obrazkowe, kuchenkę, 5obrazków na ścianę. My jej nic nie kupowaliśmy z racji tego że tydzień wcześniej kupiliśmy łóżko i stolik z krzesełkami. A niedługo dzień dziecka i imieniny Alicji, więc też jakieś drobiazgi dostanie.

śpię w dużym łóżku
Obrazek
nowe mebelki
Obrazek


emalia30, co tam u Was?? Słyszałam że jakieś problemy w ewentualnym powrotem do PL.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość