Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

24 lip 2007, 08:34

Witam serdecznie dlugo nas nie bylo bo pojechalysmy na dwa tygodnie do Polski a tam mam zabrak komputera. :ico_placzek: Wlasnie nadrobilam nieczytane posty ale wasze dzieciaczki robia postepy :ico_brawa_01: Mojej Wiki tak spodobalo sie siedzenie ze narazie nic innego nie chce robic! Jeszcze jestesmy bezzebne ale pewnie nie dlugo bo juz dziaselka napuchly i daja sie we znaki nie tylko Wiktorii.
A to kilka zdjec z wyjazdu
Obrazek
Ulubhione miejsce do spania:
Obrazek
Obrazek
A tak plywam w basenie
Obrazek

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

24 lip 2007, 08:57

Absens no i jak zdrówko maleństwa? Mam nadzieję że jest lepiej...pisz co tam u was.
Szkrab a ja właśnie się zastanawiałam co tam z wami bo, coś długo się nie odzywałaś a Wy na urlopiku :ico_brawa_01: super fotki :ico_haha_01: masz ładną córcię :-)

absens_carens
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:10

24 lip 2007, 10:05

U nas ostatnia nocka minęła spokojnie :-). Mała jeszcze ma delikatne rozwolnienie, ale marchewka na szczęście pomaga i jest coraz lepiej.

Teraz siedzi na dywanie i woła tatę. Od jakiegoś tygodnia liczy się tylko tata. Mama jest potrzebna tylko jak coś boli albo nie pasuje :ico_oczko: .

Pozdrawiam Was i Wasze Maluszki
Aga

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

24 lip 2007, 10:23

No to się cieszę że Ola do zdrówka wraca :ico_brawa_01: oby tak dalej :-) a dziewczyni to są "tatusiowe córeczki" u nas też tak jest :-D
Poproszę o krew http://s13.bitefight.onet.pl/c.php?uid=48593

maua
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:11

24 lip 2007, 11:18

Ależ mnie tu dawno nie było - ze 3 mce chyba
Witajcie ponownie.
Pozdrawiamy z Sabi ;-)

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

24 lip 2007, 13:33

prosze prosze kto to sie pojawil :ico_oczko:
milo was widziec :-D

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

24 lip 2007, 14:37

Witaj maua gdzie ty sie podziewalas tak dlugo? Co tam u Sabinki tez juz dowodzi jak reszta maluchow?
Musze sie wam pochwalic ze nauczylam Wiki sama zasypiac klade ja w lozeczku ona sobie cos tam marudzi a po chwili spi :ico_brawa_01: Mam nadzieje ze to jej zostanie bo robi sie coraz ciezsza , a do tej pory musialam ja kolysac.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

24 lip 2007, 18:33

witam!
to ja sie pochwale teraz troszke :-D
wczoraj bylismy na bilansie 8-miesicznym i natus ma 80 cm wzrostu 9,81kg wagi i wszystko w normie a nawet ponad :-D :ico_haha_01:
tak wiec dziecko rosnie mi zdrowo oby tak dalej :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
bylismy wlasnie u znajomej i miala taki chodzik ale nie taki do ktorego sie wklada dzidzie tylko taki za ktorym sie chodzi- jak wozek- natusiowi strasznie odpowiadala taka zabawa wstawal sobie przy tym przechodzil kawalek siadal cos porobil na podlodze i znowu :ico_haha_01: musze mu cos takiego sprawic choc nie wiem czy jest sens bo skoro on juz potrafi przejsc przy szafkach to moze to strata pieniedzy :ico_noniewiem:

maua
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:11

24 lip 2007, 22:46

Julie - wydaje mi się, że Natusiowi już niepotrzebny. Zaraz będzie śmigał bez podpórek.
Przepraszam, że nie mam czasu przeczytać co u Waszych maluchów.
Napiszę w skrócię, co u nas (choć julie jest na bieżąco, hihi)

Sabi staje przy drabinkach - ale nie chodzi.
Od wczoraj pije w końcu mleko z butli (boshhhh, ile było z tym zachodu!), więc lada dzień rezygnujemy z cyca.
Dawno nie była mierzona i ważona, ale raczej drobniutka jest - podejrzewam, że coś ok 8-8,5kg i 70kilka cm - na dniach się wybieramy na szczepienie (3dawka WZW B - trochę nam się poprzesuwało i mamy zaległości), więc wtedy będziemy znać "wymiary" :D
Wciąż ma tylko 2 zęby :D a pozostałe grają z nami w kotka i myszkę :D

No i na gwałtu rety szukamy niani, bo od września wracam do pracy (ewentualnie października - jeszcze do ustalenia)
Jeśli macie jakieś znajomości w Krakowie, to pamiętajcie o mnie :)

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

25 lip 2007, 11:40

Julie super że Natuś tak ładnie się rozwija :ico_brawa_01: ja też myślałam dla Ani o takim chodziku-jeździku ale ona chodzi trzymając się mebli i raczej z tego zrezygnuję.
Maua witaj po wakacjach :ico_haha_02: z Sabcią pewnie super spędziłaś czas a skoro ona już się szczebelków chwyta to niedługo będzie chodziła dookoła łóżeczka a potem trzymając się mebli. A czy ona raczkuje?

[ Dodano: 2007-07-25, 11:41 ]
Aaaa i proszę o krew http://s13.bitefight.onet.pl/c.php?uid=48593

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości