Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

13 sie 2007, 13:50

Frydza twoja Wiktoria jest prześliczna i już taka duża :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 sie 2007, 14:08

Frydza pisze:troche z mezem poklocilismy ale juz jest ok i tinti rinti na koniec hi h
i tak trzymac hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wikusia sliczna !!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

asiula twoja emilka tez cudo.. i jak mamusia ladnie wyglada hehe

alinko mi tez mowili ze samo przejdzie ale 2 tyg nie przechodzilo.. mylam rumiankiem i nic wiec przestalam... teraz myje mu buzie woda przegotpwana 3 razy dziennie i potem smaruje tym kremem co dostalam od lekarki

a sudocrem nam pomogl.. zakladalam malemu niedrapki zeby sie po buzi nie dotykal hihi
tylko wlasnie uwazaj. bo wiesz jak ja go zalatwilam sudocreme :ico_wstydzioch: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 sie 2007, 14:17

Asiulka foty super widze ze szczesliwa z Was rodzinka :-D (mam taka sama bluzke jak ty)no Wikusia rosnie strasznie jutro szczepienie mam stresa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

13 sie 2007, 14:36

dziękujemy za komplementy

Moja Emi jak ma zaczerwienioną pupkę to jej sudokrem nie pomaga, znajoma poleciła mi krem linomag i po nim pupka jest śliczna

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 sie 2007, 14:36

a co do wit k to ja nie slyszalam ze trzeba podawac dzieciaczkom.. przeciez dostaly jednorazowa dawke tuz po urodzeniu
ale tu w ogole nie kaza nic podawac
a ja daje wit D i sistra przywiezie mi tez multiwit z polski

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

13 sie 2007, 16:34

Juli super w ciemnych wloskach wyglądasz. Myślę, że lepiej niż w jasnych. Usmiech Krzysia jak zwykle uroczy.

madziorka super zdjęcia, fajne plażowanie mieliscie, zazdroszczę.

Frydza Wikusia rośnie jak na drożdżach. Trzymam kciuki za bezbolesne szczepienie.

Alinko Twoja królewna w tych kieckasz wygląda szałowo. Asiulka Emi cudowna. A jak ona fantazyjnie śpi na rączkach hihi. Chyba faktycznie lubi na brzuszku.

A mój my nie bardzo na brzuszku. Ale muszę częściej go kłąść bo ortopeda kazał. Dziś byliśmy zbadać bioderka i cała resztę i wszystko w jak najlepszym porządeczku.


astrid pisze:Kamilka ale twoj facet ma wzrok strasznie przykuwa uwage.


Wiem wiem - jak bandzior hihi... Właśnie mnie ten wzrok przykuł jak go zobaczyłam, bo reszta wcale mi sie na poczatku nie podobała.

Astrid trzymam kciuki z udaną kontrolę.

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

13 sie 2007, 16:36

asiula26 pisze:Karla a jak nazywają się te niemieckie kropelki?? Bo ja mam ze Słowacji kropelki Sab simplex i mała jest po nich dużo spokojniejsza, a po espumisanie nie było żadnej pooprawy.


dokładnie, nazywają sie SAB SIMPLEX
jak przeczytasz ulotjkę Espumisanu oraz tego leku to skład mają IDENTYCZNY...
tylko Espumisam mniejsza dawka.

u mnie w ogóle po niczym nie przechodzi... taka chyba jego uroda :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

13 sie 2007, 16:58

-indigo- pisze: Właśnie mnie ten wzrok przykuł jak go zobaczyłam, bo reszta wcale mi sie na poczatku nie podobała.

:ico_smiechbig: SZCZERA DO BÓLU :)
Mnie do Karola przykuła jego fryzura, a raczej jej brak, nie wiem czemuu ale rajcują mnie prawie łysi hehe a reszta nie to ze się nie podobala , a wrecz straszyła hehe myślałam, ze on zbiera haracze :ico_smiechbig:

Karla trzymaj sie, zyczę Jacusiowi spokojnych dni i nocy, bez bólu.. serce pęka jak takie ,aleństwo się męczy...

Co zaś do witaminy K, o jest to "dodatek" dla dzieci karmionych piersią. Oprócz tego zastrzyku zalecane jest doustne stosowanmie do 3-4 miesiąca (mam nadzieję, ze mi tej buteleczki akuracik wystarczy) . Kazała to pdaję.. 2xdziennie do ściągniętego melczka dodawać. No to jedziem...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 sie 2007, 18:02

ale mialam czytania :ico_szoking: polowy nie pamietam :ico_wstydzioch: i duzo pieknych fotek :ico_brawa_01: chwale grupowo,bo wszystkie sliczne ,a dziewczyny niezle z was laski :ico_brawa_01: bardzo ladnie na chrzcinach wygladalyscie i dzieciaczki jakie wystrojone :ico_brawa_01: my bylismy dzis na szczepieniu,ciesze sie,ze na razie z glowy,bo byl placz.lekarka zbadala biodra (ale bez usg,zrobie w pl) oczy,serce ,jajka i ptaszka :ico_haha_01: wszystko ok :ico_brawa_01: tylko moj bidulek ma egzeme i dostal jakis krem i oilatum do kapania ,ale to mu nie pomaga ,bo ja mu juz wczesniej kupilam :ico_olaboga: ale ten krem ponoc pomoze...ostatnio mu sie ta egzema zrobila i nic nie pomagalo ...na buzce zeszlo po physiogelu ,wiec jest gladziutka,ale cialki dalej suche ....a co do witaminek,to sie martwie,bo ja nuic malemu nie podaje,ale jak bede w polsce to zapytam lekarza ,chyba nie bedzie juz za pozno ,co????jak myslicie?

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

13 sie 2007, 18:42

Lucy kiedyś nie było ani witaminy D ani K ani innych "niezbędnych" suplementów diety dla malucha, a dzieci jakoś rosły i urosły normalnie, więc myślę, ze nie powinnaś się martwić niepotzrebnie :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość