Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

20 mar 2008, 10:21

iwona83 pisze:Dziewczyny czytalyscie ze forum bedzie wylaczone przez swieta

a co to oni sobie w kulki lecą :ico_oczko: nie można, protestujemy :569:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

20 mar 2008, 10:24

Cześć dziewczyny... Biało we Wrocławiu :ico_noniewiem:
Gabriel na szczęście nie miał ciemieniuchy, kołtunki mu się nie robią, bo ma za krótkie włoski, ale jak długo pośpi to ma takie czupiradło z tyłu głowy, a jeśli chodzi o zielone kupki, to Gabik robił takie w pierwszym miesiącu i jak pediatry spytałam to mi powiedziała, żebym sobie tym nie zawracała głowy :ico_noniewiem:

Kubie dzisiaj kazałam zadzwonić do faceta od wózka, bo się zorientowałam, że kupiłam na aukcji z kołami piankowymi, a chcieliśmy pompowane, więc przy okazji się dowiedziałam, że się wózek szyje i może dzisiaj będzie wysłany...

Wczoraj czekaliśmy na Kubę, żeby się kąpać i Gabriel z tego wszystkiego zasnął o 19 i spał do 23.30-tak późno go kąpaliśmy, ale po tym zasnął od razu, tyle, że oglądaliśmy film do późna-usnęłam 0 2.30 karmienie po3 i o 6 pobudka-jak szłam psa wypuścić, to tak mi się w głowie kręciło, że myślałam, że zjadę z tych schodów-jestem tak niedospana, że jeszcze troche to będę wyglądała jak zombie... marzę o jednej przespanej nocy, najlepiej, żeby się zaczęła w okolicach godziny 20 :ico_oczko:

Mój bąbel się uśmiecha coraz częściej, a smoka sobie sam nie umie trzymać-wiecznie mu wypada i zaraz krzyczy...

[ Dodano: 2008-03-20, 09:27 ]
no właśnie i zauważyłam, że forum nam odłączają na święta :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

20 mar 2008, 10:35

czesc kochane ja tylko na momecik wpadla sie przywitac bo ide zjulcia do lekarza ciagle mi wymiotuje nic nie je i nie pije jestem przerazona :ico_placzek: :ico_olaboga:


A z mirusiem wszystko dobrze-grzeczny jak zawsze...
Buziaczki

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 mar 2008, 10:58

Oj biedna Julcia zycze jej szybkiego powrotu do zdrowka no i zeby Mirus sie nie zarazil

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

20 mar 2008, 13:39

Renia0601 pisze:Co tu dzisiaj tak pusto, nikt jeszcze nie wstał, my dziś o 6.40 wstaliśmy

Jak to pusto, ja już o 8:09 byłam :-)

Byłyśmy na zakupkach i kupiłam adapter do fotelika.

Zapisałam Ulę na basen :ico_brawa_01: , zaczynamy już 29.03 :-) nie mogę się doczekac :-) Będziemy chodzoic w soboty, zeby moj maz mogl z nami byc :-)

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

20 mar 2008, 13:57

Ja takze zawiedziona jestem faktem ze rozlacza nas na Swieta. Nie wszyscy spedzac je beda w rodzinnym gronie przy stole z rozmowami, usmiechami :ico_placzek:

Norbertowi sie nie koltunia wloski bo stylu prawie do lysa mu sie wytarly w miejscu gdzie trze glowka o materac.

Iwona, Majka pewnie tak ladnie Ci przespala bo wczoraj porzadnie zjadla. Norbert za to dzisiaj co 3 godz mnie wybudzal a ja nie mialam sil kompletnie wstawac do niego :-/

Oj biedne te Wasze maluchy.. non stop jakies czorty sie ich czepiaja.. Jola, aby Julce nic powaznego nie bylo. Moze tylko jedzonko jej zaszkodzilo.

Norbert jak spi i poczuje potrzebe pociumkania smoka, ktory podczas snu mu wypadl, totak smiesznie go szuka - buziaczka przyciska do materaca to wyzej to nizej.. jak nie radzi sobie to zaraz "zawiadamia" rodzicow. A w ciagu dnia jak siedzi na lezaczku to czasem sam sobie wyciaga i trzyma w raczce.. ale to jeszcze takie mimowolne jest :ico_oczko:

Iwona, a jak przygotowania do Polski? Ktorego lecisz i jakimi liniami?
Ostatnio zmieniony 20 mar 2008, 14:04 przez CleoShe, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

20 mar 2008, 14:01

ech kochane julcia dostala skierowanko do szpitala,ale jeszcze chcemy poczekac zobaczyc jak bedzie dalej bo niedawno troszke zjadla i sie napila poki co nie wymiotuje,dzis jeszcze idziemy prywatnie do innej lekarki pediatry zobaczymy

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

20 mar 2008, 15:14

CleoShe pisze:Norbert jak spi i poczuje potrzebe pociumkania smoka, ktory podczas snu mu wypadl, totak smiesznie go szuka - buziaczka przyciska do materaca to wyzej to nizej.. jak nie radzi sobie to zaraz "zawiadamia" rodzicow.
Gabriel robi tak samo, jeszcze przy tym takie śmieszne dźwięki wydaje jakby warczał :ico_haha_01:

Pinko gdzie na basen się zapisałyście i ile płacisz??? może my też się skusimy :ico_brawa_01: już dawno o tym myślałam, ale ja na przedmieściach mieszkam i nie mam jak za tym jeździć teraz, a od Ciebie mogę dostać konkretne informacje :ico_oczko:

Jola biedna ta Twoja córcia, ciągle jakieś choróbska się tych dzieciaczków czepiają, Gabik rano kasłał i już się za głowę łapałam, ale widać tylko Go coś smyrało w gardełko, bo się kaszel nie powtórzył...
wsadziłam Go do nosidła i położyłam obok na komodzie-śpi sobie smacznie teraz

to zdjęcie po kąpielowe-tatuś smaruje oliwką :ico_oczko: tylko przy żółtym świetle zawsze wychodzą nie wyraźne, a jak lampe włączę to prześwietla zawsze :ico_noniewiem:
Obrazek

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 mar 2008, 15:33

CleoShe pisze:Iwona, a jak przygotowania do Polski? Ktorego lecisz i jakimi liniami?


lece 17 kwietnia norweskimi liniami bo tylko one lataja z alicante do warszawy ale totalnie nie wiem jak sie zabrac za przygotowania nie wiem jak sobie dam rade z majka czy nie bedzie plakac w samolocie

kolezanka mi powiedziala zeby majka miala smoczek w buzi jak bedziemy strartowac i ladowac

a jak mi majka fajnie nocke przespala to jakas taka marudna jest na spacerku bylysmy ale juz wrocilam bo sie rozpadalo jak caly czas byla ladna pogoda ze mozna sie bylo opalac to dzisiaj jest zimno i pada
przejmuje sie ze zaszkodzilo jej wczorajsze opalanie choc ja jej nie wyciagalam z wozka sprawdzalam jej temperature ale nie ma moze tylko przez ta pogode jest taka marudna

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

20 mar 2008, 15:43

Dziewczynki jak mają wyłączyć, to ja już składam Wam życzenia :)
Pisanych jajeczek,
wierzbowych bazieczek,
kiełbasy święconej,
dużo chrzanu do niej,
baby polukrzonej,
kukiełki plecionej,
Zmartwychwstania w duszy
i wiosny po uszy.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość