Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

28 kwie 2008, 08:35

dziendoberek
wczoraj spacerowalismy nad jeziorem bo nas nasza przyjacioka z narzeczonym zabrala...dzis mam zakwasy na ramionach i barkach bo Oskara nosilam an barana jak juz nie mial sily, nie moglismy wziasc wozka bo bagaznik zajety przez tube :ico_noniewiem:
co prawda mojej Madzi Krzys mnie odciazal w noszeniu Oskara jak juz nie moglam ale to w konuc ja jestem jego mama :ico_haha_01:

super fotki dziewczyny :ico_brawa_01: chlopaki przystojniaki a Majusia sliczna ksiezniczka

Magda u mnie tez ciezko zrobic dobre zdjecie bo Oskar siekreci i nie lubi pozowac...pstrykjam i co wyjdzie to wklejam :ico_haha_01:

hmmm T powiedzial abym sie wstrzymala z tydzien z tym pojsciem do konsulatu dunskiego i uzyskiwaniem informacji..poweidzial ze ma plan i jesli mu sie uda to mi powie a jak nie to bede mogla isc do tego konsula :ico_haha_01: ciekawe co kombinuje...

juz w ogole sie nie moge doczekac bo 8 bedzie w domku :-D

Patka no to was rzeczywiscie jakis pech sie czepil :ico_olaboga: mam nadzieje ze wszystk odobrze sie skonczylo??

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

28 kwie 2008, 09:17

witam
u nas Maja śpi z mamą więc nie wiem czy się budzi czy nie... wstała o 8 bawiła sie z dziadkiem i mi przyszła dać porannego całusa około 8:30 :-D

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

28 kwie 2008, 09:40

Witam nocka do bani mala budziła się z krzykiem mam złe przeczucia :ico_placzek: boję się że coś jest nie tak :ico_olaboga: chyba wybiorę sie do lekarza i zrobie rutynowe badania :ico_noniewiem:
Wiktorek sliczniutki no i Kacper też no o Majce nie wspomnę Księzniczka mala.
Baby bom jakiej firmy macie wózek i czy się sprawdza bo wiosna na całego a ja nic nie mam i muszę kupic

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

28 kwie 2008, 11:36

Baby bom jakiej firmy macie wózek i czy się sprawdza bo wiosna na całego a ja nic nie mam i muszę kupic
wózek mamy z El-Jot fajny zwrotny ale ma jeden minus, nie ma pasów pięciopunktowych tylko takie na pas i powiem Ci, ze sama zastanawiam się nad zmianą wózka, bo Maja jest bardzo ruchliwa i ten wózek staje się niebezpieczny. Kiedyś byliśmy na spacerku i Maja wywaliła konewke schyliłam się żeby podnieść a ona w tym czasie wstała i o mało nie wypadła zatrzymała się głową normalnie niespełna 10cm przed chodnikiem ale gdyby odpieła te pasy (a umie to robić) to by mi rabneła... Tak więc wózek był super dopóki Majce się wychodzić nie zachciało...

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

28 kwie 2008, 13:40

wiTam
ja dzis wcześniej z pracy,lekcje skrócone,niestety powód przykry bo zmarł tato jednej z nauczycielek :(
a dzis mi też szybko zleciało bo mialam znowu 3 klase ,to klasa właśnie tej nuczycielki

u nas nocka ok

ja Kacopra zapinałam prawie zawsze tylko na pasie w wózku (jak był całkiem mały i zaczął siedzieć to wtedy przez jakis czas wszystkie zapinalam,a potem juz tylko te na pasie)nigdy nie mieliśmy jakiegos takiego zdarzenia żeby miał wypasć czy cos :ico_noniewiem: wiedział że ma siedzieć i koniec :ico_oczko:

pogoda piękna :ico_brawa_01: KAcper śpi,dam mu jeszcze godzine bo późno zasnął ,dopiero przed 13 ponoć,ok 15 go obudzę jak sam nie wstanie

[ Dodano: 2008-04-28, 21:18 ]
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a gdzie wy???

byliśmy na dłuuuugim spacerku,poszliśmy na działke do dziadka,fajnie cieplutko,żeby już tak było :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
mieliśmy się spotkać potem jesczze z Emilką i dziadek dał Kacprowi 3 narcyzy i mówi masz dasz Emilce i Kacper całą długą drogę szedł i niósł te kwiatki i mówił że to dla emilki,a okazało sie że poszła do domu bo sie zlała i nie wzieli nic jej na przebranie,Kacper był zawiedziony :ico_olaboga: biedulek tak jej chciał dać te kwiatki,na koniec drogi wyglądały nie najlepiej ale to nie ważne,wazne ze niósł i chciał dać

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

29 kwie 2008, 07:55

hello
nocka ok , pobudka o 5.55 :ico_szoking: :ico_oczko:
ale fajnie słoneczko za oknem, już poćwiczyłam na orbitreku , jeszcze posprzątamy i pójdziemy na spacerek :ico_oczko:
wczoraj kubus prawie cały dzień spędził na na dworze :ico_brawa_01:
przywieźli nam plac zabaw super ja widziałam w komórce na zdjęciu tylko bo już byliśmy w domu
i wczoraj byliśmy na zakupkach obkupiła się troszkę tzn 2 bluzki i 2 szt rybaczek , jeden zestaw na komunię a drugi na co dzień :ico_oczko:
i boli mnie brzuch tzn mam problemy żołądkowe :ico_noniewiem: nie wiem dlazeo od niedzieli
a w niedzielę byliśmy u moich dziadków na 45 rocznicy ślubu , trochę smutna rocznica bo moja prababcia w ciężkim stanie z gorączką i chyba anginą w szpitalu cały czas , nie mogą jej wzmocnić nie chce jeść ma 88 lat :ico_placzek: :ico_chory:
to tyle w skrócie co u nas
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zdjęcia śliczna Maja, Wiktorek i Peluś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i brawo zaniesienie kwiatków dla Emilki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

29 kwie 2008, 08:00

cześć
u nas pobudka o 6:30 tak pięknie świeci słoneneczko że zjemy śniadanie i idziemy na spacerek :-D

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

29 kwie 2008, 09:23

Witam sloneczko na podwórku super :ico_haha_01: Wikunia teraz odsypia nockę :ico_noniewiem: nie muszę chyba mówic że nic nowego :ico_haha_01:
Magda a ile dajesz tego Hydroksyzinum?
Kasiek ale Kacperek dżentelmen no no no szkoda że się zawiódł no ale nic straconego
My dziś mamy 120 miesięcy więc dla każdego stawiamy :ico_tort:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

29 kwie 2008, 13:08

Witam!
Spalismy dzis do 7,nocka ok.
u nas też słońce,ale rano nie miałam czasu wyjść,nadrobimy potem
musialam ogarnać mieszkanie,ugotować obiad,zupa fasolowa i bigosik cała wielka brytfanka :-D D przyjedzie bedzie jadł i bedzie miał co zabrać ze sobą jak pojedzie :ico_oczko:

Patka duuużo zdrówka dla prababci,napewno wszystko bedzie dobrze,nasze babuszki to silne kobiety :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

za plac zabaw :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Patka

Kacper śpi od przed 12,dam mu pospać max do 14.30 :ico_oczko: szkoda pogody na spanie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-29, 13:13 ]
Edyta za te 10 latek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby kilka razy tyle jesczze przed Wami było w szczęściu i radości i oczywiście miłości :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:


kupiłam wczoraj Kacprowi tenisówki,bo te co zamówiłam na allegro, co kiedys Wam pokazywałam są jeszcze jednak przyduże,ale to nic będa na zas :ico_oczko:
i wygrałam wczoraj licytacje klapek dla siebie takich z zakrytym przodem,takie do latania :-) czarne

[ Dodano: 2008-04-29, 19:25 ]
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: i dalej nikogo ni ma :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

29 kwie 2008, 20:41

hej dziewczyny wszystko było cudownie jestem strasznie szczęsliwa,
a tu obiecane foteczki

ja i mój mąż,a z tyłu widac Krzysia i moją przyjaciółkę

Obrazek

tutaj ze świadkami, moja siostra i kumpel mojego Seby

Obrazek

tutaj razem

Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość