Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 kwie 2007, 09:57

hello laski!!!!
Madziorka laska z Ciebie :ico_brawa_01:
a u mnie po staremu czuje sie jak typowa :ico_ciezarowka: a co dopiero bedzie pozniej :ico_olaboga: , dzis napisalam pismo do szefowej ze biore urlop macierzynski od poczatku czerwca, aczkolwiek jeszcze zobacze, bo taka czuje sie "pelna" .
znalazlam sobie dzis w nocy ciemny kat gdzie moglam sie zdrzemnac godzinke, ale w moje babcie jakby piorun strzelil, dzwonily po mnie jak opetane, a pielegniara zajeta wiec latalam, ale tak sobie mysle ze to latanie na dobre mi wyjdzie przed porodem bo moze bede wtedy bardziej "wygimnastykowana" to porod jakos przeleci :-D
Ps wczoraj bylam w miescie z moim i wstapilam do sklepu Disneya, bo obiecalam siostrzenicy ze kupie jej kaczora Donalda i co???? dostali nowa kolekcje dla noworodkow! mowie Wam, peklo! napalilam sie na takie maciupkie ciuszki, a jakie sliniaczki..... :ico_olaboga: super piekne, wiec moj mi obiecal ze jak bde miala wolne to skoczymy i cos tam kupimy :ico_brawa_01:
a w maju kupujemy lozeczko i te wszystkie " potrzebne " rzeczy, bo potem moj kochany wyjezdza, a jak wroci w czerwcu to juz nie bede miala sil pewnie na rundy po sklepach :ico_szoking:
pozdrawiam Was moje szalone tiktakowiczki :ico_buziaczki_big:
ide nynac :ico_papa:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 kwie 2007, 10:44

madziorka slicznie wygladasz,a brzusio juz widoczny :ico_brawa_01: nie placz kochana,tydzien szybko zleci ....i bedziesz miec plytke z maluszkiem :-D glukoza nie byla taka zla,ja bylam tak glodna,ze nawet sie cieszylam hihi teraz czekam na wyniki,ale napewno beda ok (tak czuje hihi)...pytalam sie poloznej ,gdzie glowka...powiedziala,ze na dole,ale,ze mam sie nie sugerowac jeszcze,bo dziecko ma czas...wierze jej,ale tylko dlatego,bo Oliverek ma czesto czkawki i wlasnie czuje je na samym dole brzucha;) awczoraj tak wariowal,ze myslalam,ze z brzuchw wyjdzie ....ale ,,fale,,robil he he...24 kwietnia pojde na ta szkole rodzenia,poslucham sobie co mowia ;)delfina jak dla mnie to ty tez sliczna zgrabniocha jestes ...julie ale sie babcia S ucieszy :-D jak jeszcze Natusia zobaczy,takiego juz duzego :-D martucha ty sie kobieto oszczedzaj i spij sobie po katach...a co...a ciuszki to rzeczywiscie slodkie sa dla maluszkow ;)

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

11 kwie 2007, 11:10

lucy no wlasnie czy do babci s pojade to nie wiem zalezy czy bedzie mnie mial kto zawiesc a jade do swoich bac glownie :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

11 kwie 2007, 11:12

wpadlam na chwilke i lece do domku spowrotem, bo moj slubny wyslal mi z londynu paczki z moimi wszystkimi rzeczami i z telewizorem i juz dwa dni przesiedzialam w domu, zeby kuriera nie przegapic (mial byc w sobote albo we wtorek). Dzis wpadlam na genialny pomysl i zadzwonilam do biura firmy, zeby przesylke zlokalizowac i bedzie dzisisaj albo jutro wiec nastepne 2 dni przykluta do mieszkania i to jeszcze bez telewizora! Ksiazki i krzyzowki caly czas.
Okropnie duzo naklikalyscie i nawet nie pamietam co mam odpowiadac.
Gosia moj brzuchol rzeczywiscie pokazny, ale gdzie mi tam do Majorowej przed porodem. Ona to dopiero miala balon :-D
Delfinka Traktor zyje i sie niezle miewa. siedzi z moim mezem w Londynie i psychicznie przygotowuje sie na zmiane obywatelstwa na polskie :ico_oczko: z tym, ze podobno jest troche niegrzeczny. drapie meble i robi kupy do wanny zamiast do kuwety, ale to pewnie z tesknoty za mna :ico_placzek:
W radiu w nocy jak spac nie moglam slyszalam, ze coraz mniej chlopcow sie rodzi na swiecie, bo meski gen ginie przez zanieczyszczenie srodowiska. W takiem razie zanim nastapi era seksmisji to pamietaj Julie, ze Nathan juz obiecany i nie ma odwolania. Zebys go na allegro czasem nie wystawila :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 kwie 2007, 12:16

jasnie pani fakt,majorowa miala wielki balonik ;) a taka drobniutka ...a jak kotka przewiezie do polski? bo slyszalam,ze jakas kwarantanne trzeba najpierw...czy to tylko do samolotu?

[ Dodano: 2007-04-11 ]
zanim Lucja sie urodzi,to Nathan juz bedzie studiowal :-D

[ Dodano: 2007-04-11 ]
widze,ze kasik online hihi weszlam ja namierzyc he he k ide juz sprzatac,widze,ze wciaz 2 w 1 :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

11 kwie 2007, 12:42

hihi, ano jestem on-line :-D
własnie wyszłam z wanny, bo obudziłam się z takimi bólami, że mąż zarządził obowiązkową relaksację w wannie... było super, ale czuję, że bóle powracają... zostaną już czy odejdą?? :ico_olaboga:

Lucy o której godzinie masz jutro te testy? będe trzymała kciuki za ciebie i T....

Madziorka no na tym zdjęciu to brzusio już widać :ico_brawa_01: a ty wygladasz slicznie :ico_brawa_01:

Martucha jak tylko zrobisz jakieś zakupki to wklejaj zdjęcia, bo oglądanie rzeczy dla maluszka to sama przyjemność...

Delfina to prawda co napisałam... jesteś bardzo zgrabna i takich okreslen jak "wrak" to na pewno nie mozna uzyc w stosunku do ciebie...

Julie ale ci fajowo z tym wyjazdem do Polski...

Ilonka czy juz coś wiadomo z tym egzaminem Bablu? sa wyniki?

Gosia mam nadzieję, że badania wykażą iż Tomek jest zdrowy...

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

11 kwie 2007, 12:52

lucy robi sie kotu paszport, wszczepia chipa, robi badanie krwi i sie go Lotem przewozi w klateczce. cala przyjemnosc raczej kosztowna, ale juz nie tyle na tego kocura wydalismy. Nathan rzeczywiscie troche starszy od Lucji bedzie, ale dojrzalsi podobno lepsi. Poza tym w obliczu seksmisji nie ma co wybrzydzac :-D

Ale jestem zla!!!!! Bylam w banku, bo mi maz wyslal kasiorke, a te prukwy bankowe nie chca mi jej dac, bo w dowodzie nie mam zameldowania polskiego. Ani prosby, ani grozby nie pomogly, nie dadza i koniec. Przelew na moje nazwisko jest, ale zadna z nich nie podejmie ryzyka, bo nigdy nie mialy takiej sytuacji. Stare krowy. Teraz maz musi wycofywac ten przekaz z jednej firmy i inna wyslac. Jakos western union nigdy nie robil problemu z braku mojego zameldowania a PKO BP... ech, szkoda gadac. Dosc, ze na te pieniadze moge czekac jeszcze okolo 4 dni a w tym czasie trawe bede jadla. Az mi sie klac chce!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 kwie 2007, 13:03

hejka
Jasnie Pani nie denerwuj sie tak, zaszkodzisz Lucji hihi
no ale fakt.... stare krowy....

wczoraj pytalam swoja midwife o szkole rodzenia i okazuje sie ze z NHS nie ma juz miejsc i dala mi jakis spis numerow telefonow do prywatnych szkol .... ciekawe ile sobie cenia hihi i czy maja jeszcze niejsca... mialam zadzwonic dzis ale jakos ranek mam busy.. poszlam spac po 2 w nocy... a teraz gotuje rosol (pod nadzorem telefonicznym adasia) i szpinak z makaronem... i juz czuje ze sie nie wyrobie...
standard,,,,
do pakowania nadal nie mam zapalu hihi

a to zaswiadczenie od lekarza do samolotu to platne jest... u mnie 19f... zdziwilam sie nieco.... hihi

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

11 kwie 2007, 13:16

madziorka, ale do samolotu to chyba wystarczy wziasc maternity book. mi tak polozna powiedziala, ale nie recze za nia, bo jak teraz widac ona malo wiedziala.

a przez te moje nerwy to Lucja wczesniej sie wyloni i tyle bede z tego miala (chociaz moze niech poczeka, bo kasa na lozeczko dla niej jeszcze w banku jest)

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 kwie 2007, 13:31

kasik :ico_buziaczki_big: testy mamy o 15 ;) kasik ja mam nadzieje,ze bole nie przejda he he i ze juz niedlugo poznamy wielka tajemnice ;) madziorka ale lipa troche z tym zaswiadczeniem....laski przeciez nie robia....a co do szkoly rodzenia,to u mnie luzik,nawet nie musze sie zapisywac ,tylko isc w wybrany dzien i juz ;) jasnie pani a ty sie nie denerwuj,chociaz wiem ,ze ciezko w takiej sytuacji...do mnie ostatnio rano zadzwonili z bulldoga ,a porzucilam ten internet pol roku temu,bo mi problemy robili...i oni do mnie,ze ten net jest aktywny i mam dlug 300 f ponad :ico_szoking: bede musiala to zaplacic ,bo umowe mam do czerwca,ale sie tak wkurzylam....i mowie do tego goscia,ze czemu mi wczesniej nie zadzwonil,tylko teraz ,kiedy taki dlug duzy,a ja w ciazy itp...i tak ich opierniczylam,ze mi na raty rozlozyli i moge co miesiac placic ile chce :ico_brawa_01: ale wczesnij ,tak mi brzuch stwardnial i zaczal bolec jak do porodu :ico_placzek: takze nerwy chyba rzeczywiscie najgorsze w ciazy....

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość