ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

23 lis 2011, 16:29

Milenka mowi ost caly czas o chomikach Zhu Zhu :ico_noniewiem: gdzie ja to podzieje :ico_olaboga: jak dla mnie zabawka bez sensu, tez bym wolala zeby sobie wybrala lale ale ta nie :ico_noniewiem:
zobaczymy pisanie listu jeszcze przed nami, ale mysle ze i tak cos od siebie doloze..w przedszkolu na okraglo sie bawi liczydlem, wiec pewie i to dokupie, bo matematyczna z niej glowka, fajna gra edukacyjna tez bedzie mile widziana np "zgadnij kto to"

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 lis 2011, 17:46

gdzie ja to podzieje
- byly teraz w netto a na allegro mozna kupic za 20 zl :ico_oczko: Podesle ci linka :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

23 lis 2011, 21:35

Lalka barbie syrenka
hehe, u nas też :-D
I fajnie się złożyło, bo te syrenki były w Carrefourze za 59,99, a z tego 15 zl zwracali w postaci bonu na zakupy.
my specjalnie pokazaliśmy jej gazetkę reklamową z Carrefoura :-D i też jej tam kupiliśmy

[ Dodano: 24-11-2011, 20:26 ]
jak sądzicie czy dla 2,5 latka na prezent na Mikołaja może być pościel? Ostatnio uwielbia autka więc o takiej myślę
Obrazek

jutro mamy dzień misia w przedszkolu :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 lis 2011, 10:41

moni26, posciel jak najbardziej fajny pomysl,moj maly na tym etapie kochal Tomka i przyjaciol i jak mu kupilismy posciel z nimi,to byl zachwycony :ico_brawa_01:

U nas tez dzis dzien misia i Andrzejek wreszcie oficjalnie mogl zatargac swojego misiaka do przedszkola :ico_oczko: Ma takiego ukochanego ni to misia,ni pieska,z ktorym spi,codziennie do auta go bierze jak do przedszkola jedzie,kaze mu szalik zakladac,zeby nie zmarzl w aucie,bo musi tam czekac az przyjedziemy i go odbierzemy z przedszkola,jak wychodzi z auta,to sadza go na swoim foteliku i tam ma czekac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 lis 2011, 11:13

moni26, pościel rewelacja :ico_brawa_01:
Ma takiego ukochanego ni to misia,ni pieska,z ktorym spi,codziennie do auta go bierze jak do przedszkola jedzie,kaze mu szalik zakladac,zeby nie zmarzl w aucie,bo musi tam czekac az przyjedziemy i go odbierzemy z przedszkola,jak wychodzi z auta,to sadza go na swoim foteliku i tam ma czekac :ico_oczko:
to Hania ma tak z lalką co teraz na urodziny dostała,ubiera ją odpowiednio do pogody,karze przypinać do fotelika i wszędzie ją zabiera :ico_sorki:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

25 lis 2011, 12:35

Moja Martynka też ma 3 ulubione maskotki i z nimi śpi :-)

teraz myślałam że zrobimy segregacje zabawek przy przeprowadzce ale gdzie tam... wszystko jej potrzebne :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 lis 2011, 13:06

teraz myślałam że zrobimy segregacje zabawek przy przeprowadzce ale gdzie tam... wszystko jej potrzebne
to u nas takiego problemu nie ma,co jakiś czas przeglądam z Hanią zabawki i pozbywamy się zepsutych lub uszkodzonych,sama do śmieci wywala :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 lis 2011, 16:21

i wszędzie ją zabiera :ico_sorki:
- no,to widac ten wiek :ico_oczko:
wszystko jej potrzebne :-)
- a Andrzej nie,wlasnie bylam zdziwiona,bo robilam ta segregacje zabawek na zbirke do domu samotnej matki i oddal duzo pluszakow - tylko caly czas trzymal swojego pieska i pilonowa,czy go nie oddam :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

25 lis 2011, 18:03

teraz myślałam że zrobimy segregacje zabawek przy przeprowadzce ale gdzie tam... wszystko jej potrzebne
to u nas takiego problemu nie ma,co jakiś czas przeglądam z Hanią zabawki i pozbywamy się zepsutych lub uszkodzonych,sama do śmieci wywala :ico_brawa_01:
no u nas też tak jest, tyle że teraz nie ma nic zniszczonego :ico_puknij:
a Andrzej nie,wlasnie bylam zdziwiona,bo robilam ta segregacje zabawek na zbirke do domu samotnej matki i oddal duzo pluszakow - tylko caly czas trzymal swojego pieska i pilonowa,czy go nie oddam :ico_oczko:
też zaniosła do przedszkola bo jest akcja mikołajkowa

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

26 lis 2011, 10:25

Hej

Kurcze to widzę że wszędzie był dzien misia a moje chłopaki w tym tygodniu w domu siedzą i chyba przegapili u siebie w przedszkolu. Szkoda bo Tymonek też śpi z takim małym misiem i pewnie by się cieszył jakby mógł go zabrac do przedszkola :ico_noniewiem: no trudno, choroba nie wybiera. Mam nadzieję że już w poniedziałek pójda do przedszkola bo kaszel juz prawie minął, z nosa już tez mniej leci :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość