Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

25 cze 2010, 22:20

ja na usg czekam do 6 lipca na panstwowe, a prywatnie jestem zapisana na 20 lipca :-) juz nie moge sie doczekac :-)

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

25 cze 2010, 22:59

ja mam 7 i tez juz odliczam :ico_brawa_01:

moja amelka dostala jakiejs mega histerii i trzy razy udalo mi sie ja uspic a prz wyjsciu z pokoju znowu placz, teraz moj maz walczy :-) nigdy jej sie tak nie zdarza ale chyba zmeczona i rozdrazniona :ico_noniewiem:

Monia no to super dumna mama z ciebie, i dobrze chwal sie jak synek taki skarb :-D

robak mowil ci ktos ze na tym zdjeciu wygladasz jak anita lipnicka???? osobiscie bardzo ja lubie :-D tak jakos mialam juz to kiedys powiedziec... :ico_noniewiem:

spokojnej nocy wam zycze i NAM!!!!!!

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

26 cze 2010, 09:11

trasznie panikuje, ze zaraze sie w tej ciazy jakas choroba zakazna i co i roz kurde mam kontakt z jaaks paskudna choroba
a nie mialas ospy jeszcze? u nas kwietniówka miala ospe ale to w ttym czasie jak rodzila juz
do zobaczenia moje kochaniutkie :ico_haha_01: "
slodziak :)
Panie powiedzialy, ze pieknie mowi i sie wyraza i, ze jest dobrze rozwiniety i wspaniale przygotowany do przedszkola a no i madry ale to akurat wiem :-D
No to sie pochwalilam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale kurde strasznie dumna jestem z niego i musialam
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

robak mowil ci ktos ze na tym zdjeciu wygladasz jak anita lipnicka??
potwierdzam :)
le fotka z buziakiem sliczna, a
dzieki ale mi sie nie podoaba - zaraz wam wkleje jak Wiko mial ladna focie a tu mi sie chlopiec krecil za bardzo i ledwo cokolwiek wyszlo

[ Dodano: 2010-06-26, 09:36 ]
22 tysdz

Obrazek


a tu taki mix :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

26 cze 2010, 09:49

robak mowil ci ktos ze na tym zdjeciu wygladasz jak anita lipnicka??
kurde rzeczywiscie :-D
a nie mialas ospy jeszcze?
mialam w dziecinstwie, ale strasznie slaba i lekarz mowil wtedy, ze moze pojawic sie kolejny raz :ico_szoking: ale potem chorowala moja siostra i syn brata i jakos od nich juz nie zalapalam wiecej...wiec moze teraz nie.... choc serio coraz wiecej ludzi slysze, ze mowi, ze ospe mozna miec i dwa razy :ico_szoking: :ico_szoking:
a tu taki mix
ale super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-06-26, 09:54 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 2010-06-26, 09:56 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

26 cze 2010, 09:57

karolina-ch niee nikt mi nie mowil :ico_haha_02: ale ja bym sie jakos nie skojarzyla :ico_haha_01:
dziewczyny jak czesto wam sie ruszaja maluchy w brzuchach? bo mi moj baaardzo rzadko...troche mnie to niepokoi wydaje mi sie ze Sarka w tym okresie ciazy mi duzo wiecej buszowala...wogole nie mam tak ze codziennie czuje maluszaka w sumie to co jakis czas ale tak bez szalu....kurcze albo zaczynam sobie wjrecac albo nie wiem....wizyte mam 2 lutego...i nie wiem czy nie pojechac szybciej....

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

26 cze 2010, 09:57

te dwie fotki to moj Mateusz w 31 tc :-) tylko jakies male te fotki mi sie wgraly :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-06-26, 09:59 ]
robak,

ja czuje ruchy tylko wieczorami jak siedze przy kompie, w ciagu dnia chyba ze dwa razy do tej pory czulam.
Ale wieczorem to od 20 czerwca codziennie kilka ruchow czuje.
Malo ich jest, w pierwszej ciazy w tym tygodniu czulam zdecydowanie wiecej ruchow.

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

26 cze 2010, 10:56

nasza kolezanka marcowo-kwietniowa podziewa sie dzidzi i to juz 19 tydz. tyle ze sie dopiero pochwalila mowa o malgosib
ale suuuper!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Monia M, brawa dla Matiego :ico_brawa_01: a co do tej ospy i wogóle chorób zakaźnych to i tak już jesteśmy troszke narażone na to w sklepach, autobusie itd., więc może takich miejsc jak przychodnia chociaz unikaj :ico_sorki: Przecież F mógł z Matim iść a ty mogłaś poczekać na nich w samochodzie :ico_sorki: Nie denerwój się teraz - napewno się nie zaraziłas i jest wszystko ok :-) :ico_sorki:

ejustysia, Monia M, super takie fotki maluszka na pamiątke mieć :ico_brawa_01:

robak, jeśli czujesz ruchy codziennie to jest napewno wszystko ok :ico_sorki: Najczęściej maluszki ruszają się wieczorem kiedy my sie kładziemy już do łóżka, a w ciągu dnia jak mamy mase zajęć i sie ciągle ruszamy to one sobie smacznie śpią bo sa bujane w naszych brzuszkach :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

26 cze 2010, 11:17

więc może takich miejsc jak przychodnia chociaz unikaj Przecież F mógł z Matim iść
powiedz to jemu..... prosilam mowilam, ze teraz ospa szaleje, ze sie boje isc do przychodni....ale jak zwykle nie mogl zwolnic sie z pracy, miaalm isc z matim juz w srode do lekarza, potem w czwartek, ale on nigdy nie mial czasu wiec juz w piatek sama sie zabralam i poszlam no bo co ja bym z nim na dzialce zrobila chorym? musialam go pokazac lekarzowi.
A jak do przychodni wszedl chlopczyk z ospa to w myslach F malo nie udusialam, bo go prosilam, i poprostu bylam pewna, ze ktos chory z tym paskudztwem przyjdzie :ico_placzek: no i mialam racje :ico_placzek: teraz dwa tygodnie nerwowki i pewnie bede sie doszukiwac objawow :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-06-26, 11:23 ]
Zegnam sie mile panie do 12 lipca bo wyjezdzam :-) przyjade tylko na jeden dzien 6 na usg, ale nie wiem czy bede miala dostep do kompa. Wiec do spisanka 12 :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

26 cze 2010, 13:35

Monia M, ojej pierwsze slysze o tej ospie ze mozna miec 2 razy :ico_szoking:

no a zdjecia super - troche trzeba wzrok wytezyc ale mlode jestesmy damy rade

robak ja nie czuje wcale ruchów jeszcze mimo ze z synkiem juz dawno czulam
Zegnam sie mile panie do 12 lipca bo wyjezdzam :-) przyjade tylko na jeden dzien 6 na usg, ale nie wiem czy bede miala dostep do kompa. Wiec do spisanka 12 :-D
bedziemy tesknily :)

aniaR to widzisz my 3 az jestesmy ciężarówki z tego samego wczesniejszego wątku :)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

26 cze 2010, 14:08

Ejustysia Mikołaj????
Piekne imie!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mi sie marzy Mikolaj, ale maz nie chce sie zgodzic :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Dobra uciekam bo maz po nas za pol godzinki przyjezdza bye, bye :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość