Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 cze 2008, 23:17

hej hej mamusie
nie pisalam chwile ale nie znaczy ze o was zapomnialam. po prostu jakos weny brakowalo
tak malo sie u nas dzieje na watku ze czasem nie mam o czym pisac hihi a w kolko o sobie to tez nudno
dalam wam chwile odpoczynku

poogladalam wszsytkie fotki i kazde bez wyjatku sa swietne
zwlaszcza maluszki
choc mamusie tez prezetuja sie niezle hihi

musze wyroznic nasza ciezarowke i jej brzusio ktory teraz jest najwazniejszy hihi
Aniu ciaza ci sluzy. pewnie bedzie chlopak hihi a z nadrabianiem nie powinnas miec najmniejszych problemow bo frekwencja na watku jest slaba hihi

kamila
super ze imprezka urodzinowa sie udala. tomus wyglada na szczesliwego solenizanta hihi
lelek garnie sie do samodzielnego jedzenia
ale miseczka owocow czy czegos co mu zapodam laduje na stole hehe a on sobie po kawalku wyrzyca wszystko za siebie
a ja trace cierpliwosc. wrrrrrrrrrrrr

aleksandrowicz ja mialam powiekszona tarczyce jako dziecko
latami ja leczylam dostawalam leki i obecnie jest ona w normie
nie mozna tego bagatelizowac
i zawsze w ciazy nalezy kontrolowac bo to niebezpieczne dla plodu,
u mnie wszystko bylo ok
a powiedz co sie dokladnie stalo??
dotyczy to ciebie? bylas u lekarza?

lelus ma sie dobrze
przedwczoraj swietowal swoja osttatnia miesiecznice :ico_tort:
teraz czekamy juz pierwsze urodzinki hihi szok!!!
od blisko tygodnia nie pije juz mleka wnocy. uff nareszcie
jedynie wode popija jak juz sie obudzi
tak ladnie juz spal
kilka dni przesypialnoce
a od wtorku znow sie wbudza i to zaraz po zasnieciu zaczyna plakac.. co sie dzieje? moze nowe zeby ida czy jaka cholera.. hmm
a ja humoru nie mam
chodze nadeta od wczoraj
powod: @
i nawet dzis nie mialam ochoty na zakupy
adas sie cieszyl bo tak sprawnie i szybko to juz nam dawno nie poszlo w supermarkecie. a i cena przy kasie okazala sie nizsza niz zwykle hehe

uciekam dalej nadrabiac
popijam ukochany z gin z toniciem i musze sie spieszyc z pisaniem bo zaraz zasne heh

[ Dodano: 2008-06-13, 23:36 ]
madziu jak marcinek?? zdrowy juz?????
wiesz goraczka nie wazne pierwszy czy 10raz, zazwyczaj meczy maluszka. i ciezko ja znosi wiec zawsze sie przezywa.. wiem bo u nas 3 razy juz miala miejsce. i za kazdym razem to samo. brak apetytu. marudzenie.. ciezko i tyle
ale ona szybko mija.
jak na marcinka dziala paracetamol?
bo np na leona slabo. i dlatego u nas tak bylo ciezko
podejrzewam ze marcinek lepiej to znosi, bo on taki grzeczny,,,
napisz koniecznie
i ucaluj chorowitka

papap

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

14 cze 2008, 10:25

Witam i Ja .
Aniu ślicznie wyglądasz ciąża ci służy a powiedz jak zareagowali w pracy? bo chyba już wiedzą?Helenka śliczna panna no i wykapany tatuś :ico_oczko: a co do ząbkowania to współczuję u nas tylko 2 naraz idą , a tu3 ,biedulka mała.
Alexandrowicz :ico_nienie: piszesz o tarcztcy i nic więcej , napisz kogo to dotyczy.Ja wiem tylko tyle że nie wolno tego bagatelizowac. A wracając do zabawek to mam nadzieję że maszrację i Wiki polubi kojec
Frydza pokaż fryzurkę :ico_sorki: :ico_sorki: bo ja też wybieram się na pasemka :ico_haha_02: ale jeszcze o kolorku nie zdecydowałam :ico_noniewiem:
Madziorka dla Lelusia spóźnione ale szczere życzenia z okazji ostatniej miesięcznicy :ico_tort:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 cze 2008, 21:52

straszne nudy na naszym watku
chyba znow znikne na jakis czas
bo nawet nie mam o czym pisac
i hormny @ mnie draznia wrrrr

do tego adam pracuje znow w weekend
co z tego ze o 13 skonczyl , jak ja chce choc raz w tyg obudzic sie obok niego... wrrr
co z tego ze spedzilismy fajny dzien u znajomych na ogrodzie
przy grillu
co z tego ze lelek dzis zaliczyl swoj pierwszy raz na rowerku kolegi
podobalo mu sie bardzoo
co z tego jak ja czuje niedosyt i juz jestem zla mijajacym weekendem
jutro adam znow pracuje. potem prosto na mecz
wraca na obiad i jedzie na drugi mecz

i co i co i co....
wrrrr
DOOPA!!!!!!!

wiem ze mam kochanego mezulka... ktory miewa dusza romantyka.. hihi czasem mu sie zdarzy
jak wczoraj
wlaczyl piosenke przy ktorej mi sie oswiadczal i normalnie wymiękł
i dziekowal za urodzenie leonka.. hihi i tak se razem powzruszalismy :ico_wstydzioch:
fajne sa takie momenty; nawet sporadyczne hehe

ale ja chce miec adama czesciej.. bo nasze ostatnie weekendy mnie dołują :ico_placzek:

ja w ogole mam kiepski dzien

wpadne jak mi przejdzie :ico_placzek:

papa

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

15 cze 2008, 00:01

Czesc,
co ja tutaj czytam,,,,no Madziorka wróciłaś,,,,i widze że humor Ci nie dopisuje,,,
że nudy na wątku - ja sie z Tobą nie zgadzam, kazda z nas pisze co sie dzieje, dzieli doświadczeniami, wpada jak ma czas, bo o to chyba tutaj chodzi?
że hormony - no tutaj to sie zgodze, ze mogą dać o sobie znać i zepsuć dwa dni, ale nie można im sie dać,,,, - przynajmniej tak mi zawsze Rafał tłumaczy :ico_haha_01:
że mąż pracuje - ja Ci zazdroszczę, bo u nas siedzimy razem w domu a kasa powoli sie konczy a na horyzoncie kiepskie propozycje u Rafała, jest jedna mała szansa na lepszą posdake, ale nie jest to zbyt pewne na razie...więc widzisz - punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, jak ktos chce sie posmucic zawsze znajdzie powód....ale z drugiej strony - kazdy ma przeciez prawo od czasu do czasu sobie posmęcić hihi więc Madziorka - myslę ze jeszcze kilka dni, oby jak najmniej i Ci powróci dawna forma.....
a tak w ogóle - zeby ku dobremu szło - trzeba poprzestawiać sobie w głowie na pozytywne myslenie......na początku może to byc wkurzajace i bez sensu...ale są efekty :-D

a u nas - haha - stare nudy /Madziorka uprzedzam z wyprzedzeniem :ico_oczko: /od rana na nogach, ostatnio Alek kiepsko z rana sypia, budzi sie juz o 7 i to z płaczem, bo chce na wybieg - musi zaliczyc wszystkie niedozwolone miejsca w chacie  i nie chce po mleczku spać, a zawsze jeszcze zasypiał i spał do 9, 10, a teraz chodzimy jak krety z Rafałem :-D i tak sie nudzilismy hihi do obiadu, po obiadku pojechalismy do znajomych, Alek poznał kumpla Jasia, prawie rówieśnicy, dwa różne typy, za bardzo sie z sobą nie bawili, ale wykazywali zainteresowanie sobą tyle ze na odległość :-D Jas mimo ze miesiac młodszy jest super sprawny, pieknie chodzi( ztym że on rozwijał sie szybciej niz rówiesnicy ze wzgledu na to ze od małego był rehabilitowany), wiec Jas biegał a Alek skakał z radosci jak widział, a co mnie dziwiło chodzic chciał tylko z mama albo z tata w towarzystwie - w sumie pewnie czuł sie nie na swoim terytorium :ico_haha_01:
co do tarczycy - nie dotyczy to mnie bezpośrednio, pytałam, bo niedawno sie dowiedziałam od rodziców ze moja siostra ma taki problem :ico_placzek: i nic wiecej nie mówili, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, dowiem sie czegos wiecej jak sie zobacze z siostra, bo jak na razie nic nie wiem

[ Dodano: 2008-06-15, 00:09 ]
jest już 15 czerwca :-) a zatem
:ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

[size=200]Marcinku - wszystkiego co najlepsze dla Ciebie!!!!dużo dużo zdrówka, samych beztroskich dni, wspaniałych zabaw i super kolegów i koleżanek w pisakownicy!!!![/size]
:ico_prezent:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

15 cze 2008, 09:47

Witam i ja Madziorka :ico_nienie: no no tego się po tobie nie spodziewałam.Zgadzam się w 100% z Alexandrowicz, każda coś pisze ciekawego a że teraz czasu brak no trudno zdarza się.Mam nadzieję że jak @ minie to i humorek wróci :ico_oczko:
A ja wczoraj w pracy cały dzień luzik a o godz.21:45 zeszli się na żarcie :ico_zly: cholera prawie do 24 siedziałam , no ale cóż taka praca :-) Kurka muszę się pożalic : od kąt mam ten zastrzyk to prawie cały czas plamię :ico_placzek: no i mam zawroty głowy , kurka nic nie pisało o tym na necie , wręcz przeciwnie pisało że mogę nie miec wcale @ .Sama jestem zła na siebie , no ale człowiek uczy się na błędach :ico_noniewiem:
Acha Alexandrowicz widzę że poszukiwania pracy nadal w toku , hmm nie wiem gdzie chcesz pracowac i ile zarabiac , ale mam nadzieję że już za nie długo znajdziesz pracę może nie tą wymarzoną ale chociaż trochę płatną

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 cze 2008, 10:13

piszac ze nudno nie mialam na mysli ze wy jestescie nudne.. :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: Aleksandrowicz opatrznie zinterpretowala a edyta poszla na łatwizne i zbytnio sie nie wysilała tylko powieliła tok myslenia

chyba same zauwazylyscie ze ostatnio nasz watek podupada
znaczy malo sie pisze
czyli niewiele czerwcowek wpadada tutaj
i dlatego nic sie dzieje
to mialam na mysli
piszac NUDNO

Marcinku i Krzysiu!!!!!!!!! STO LATEK!!!! USMIECHU, WESOLEJ RODZINKI, KOLOROWYCH SNOW , WIELU PRZYJACIOL I DUUUUUUUUZOOOOOO ZDROWKA!!!!!!!!
BUZIAKI OD CIOCI MADZIORKI I LELUSIA


P/S wpadne jak mi humor wroci na pisanie, bo nie cche sie wam znow narazić
papa

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

15 cze 2008, 11:27

Czesc laski!
Po pierwsze NAJSERDECZNIEJSZE ZYCZENIA DLA

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ORAZ

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ZYCZYMY DUZO ZDRÓWKA I RADOŚCI!!!!!!!!!!!!!

Kamilko super fotki, cieszę się, ze impreza się udała.

Edytko, no wreszcie nam się pokazałaś, kobieto :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aga Wiki jest słodka :ico_brawa_01:

Przyznam się, ze nie czytałam dokłądnie Waszych postów.. jakoś nie mam sił, energii ostatnio.... Stwardniałam, skamieniałam i zrobiłam się oschła jakoś.. wszystko mnie wkurza, denerwuje..czuję, ze jestem sama..kocur jakoś mało angazuje się w nasze (ja i Wańka) zycie... nie chce się nia zająć, kiedy chce pójsć do fryzjera czy na fitness, ba nawet nie chce zebyśmy chodziły na basen (to juz bez niego przeciez) co się dzieje?? tak mi z tym cięzko, czytam Wasze posty, chodzicie sobie gdzieś, do kolezanek, do fryzjerów, na solaria, potańcówki, ja zaś nie mam szans, dla mnie to dalekie i niemozliwe. Cieszcie się, ze macie mozliwość...nie będę Wam smęcić..mam nadzieję, ze mi szybko przejdzie, to się pojawię.

[ Dodano: 2008-06-15, 11:32 ]
ah a był tu temat samodzielnego jedzenia. Wanesska tez się rwie :)
Mam filmik nagrany jakiś czas temy=u, ale jak zwykle nie miałam czasu by Wam go pokazać, strasznie długo wgrywają się filmiki na youtube...
http://www.youtube.com/watch?v=0oAl4PWLt7I

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 cze 2008, 12:27

Witam Kochane :-D Ja jestem dalej u brata i rodzinki,ale dzis juz wracamy :ico_oczko: wczoraj bylismy na paradzie,prezentowaly sie rozne szkoly i dzieciaczki,mnostwo przebierancow normalnie odlot,Wiki zadowolona superowo bylo!A wieczorem poszlismy na stadion spiewala Monika Brodka i HEY ,wrocilismy do domku o 23 dzieciaczki padniete :ico_oczko:



MARCINKU I KRZYSIU Z OKAZJI ROCZKU :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :564: :509: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:



Madziorka dla Leosia :ico_tort: i zycze powrotu humorku wracaj szybko do nas z twoimi szalonymi postami,Uwielbiam cie czytac :-D


ALINKO KOchana ty tez zycze duzo sloneczka i radosci i wpadaj do nas,po to jestesmy zeby pomoc!!

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

15 cze 2008, 13:48

[size=150][glow=red]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MARCINKA
I STAWIAMY TORCICHO Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZIN NASZYCH CHLOPACZKOW!!!


OBY URODZINKI WYPADLY WESOLO, KOLOROWOI RADOSNIE
I KOLEJNE LATA PLYNELY W ZDROWIU , SZCZESCIU I BYLY PELNE SAMYCH PIEKNYCH, NIEZAPOMNIANYCH CHWIL!!!


CALUJEMY
[/glow][/size]

[ Dodano: 2008-06-15, 13:48 ]
I uciekamy teraz na garden party :): Zaprosilismy duuuzogosci, skonczylismy wlasnie pichcic i jedziemy doSopotu:-*

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 cze 2008, 16:06

JESTESMY JUZ W DOMKU :-D



EDYTKO a co to za zastrzyk antykoncepcyjny????



ALEKSANDROWICZ ja na temat tarczyce niestety nic niewiem!!



ALINKO super coreczka zajada :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-15, 22:24 ]
FOTKI Z WEEKENDU

WYJAZD 3 FURAMI HIHI
Obrazek



Obrazek


MILOSC KUZYNOWSKA HIHI
Obrazek


Obrazek


Obrazek


MUSZE DAC BUZI DOMINISIOWI
Obrazek


Z BRATOWA WESOLO BYLO :ico_oczko:
Obrazek


MODELKA ODPOCZYWA
Obrazek


Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość