Awatar użytkownika
angaa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 05 cze 2008, 15:25

05 cze 2008, 15:32

Witam

Dziś znalazłam to forum i bardzo mi się spodobało,więc sie zarejestrowałam :-) .Też mam córeczke urodzoną letnią porą a dokladniej 4 lipca.Jeśli można to chętnie bym do Was dołączyla i popisała na wspólne tematy. Bo kto może lepiej doradzić niż mamusie mające dzieciaczki w tym samym wieku.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

05 cze 2008, 16:07

angaa, witaj u nas! :ico_haha_01:
Pisz o sobie i córci. Jak ma na imię? Wklej jakieś zdjęcie córeczki.Jaka jest?

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

05 cze 2008, 21:47

angaa, witaj u nas :ico_haha_02: . Moze napisz cos wiecej o coreczce, jak ma naimie? No i czekamy na zdjecie i suwaczek :-)
Ja sie martwie bo Emi zrobiła sie taka dziwna wysypka. Takie maleńkie krosteczki, nie ejst tego jakos duzo, tylko na jednym posladku, nie wiem czy to mozliwe żeby od pampersa.
Gabi mojej Asi wyskoczyla podobna wysypka na policzkach, juz ma mniejsza, ale tez nie mam pojecia od czego, nic nowego jej nie wprowadzalam do jedzenia... :ico_noniewiem:
narazie nie oduczam Niicolci od smoczka bo ona i tak go uzywa tylko do spania a tak to go nie potrzebuje ;)
Asia tez używa smoczka tylko do spanie na szczescie

Aniu, Dopiero teraz zauwazylam, ze Patryczek niedlugo skonczy miesiac, jak ten czas leci :ico_olaboga:

Maggie, czy u Was tez jest cos takiego jak: "bilans dwulatka"? Pytam tak z ciekawosci :-)


Jak tam u Was dziewczynki z nocnikowaniem? U nas koszmar :ico_olaboga:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 cze 2008, 22:45

Cześć dziewczynki, ja juz w PL.
Lot był milutki, z duzym wyprzzezeniem czasowym.
Mój Tosiek jest przeszczesliwy ze spotkał sie z babcią, choc bardzo zmęczony, wstalismy o 3 rano... :ico_oczko:

Witaj angaau nas, no i pisz wiecej o maluszku :one: czekamy.
Gabrysiu, byc może te krosteczki sa od pieluszki, wiesz jest teraz ciepło, może dłuszej pochodziła w pieluszce i wysypka gotowa.Może posmaruj sudokremem.
Basiu, nieiwem czy u nas jest bilans dwulatka, ale u nas tak generalnie badają co pół roku, więc się nie marwtię.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

05 cze 2008, 22:53

Cześć dziewczynki, ja juz w PL.
to super :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
angaa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 05 cze 2008, 15:25

06 cze 2008, 00:10

Dziękuje za miłe powitanie :-) . Mam na imię Agnieszka i wraz z mężem i dziećmi mieszkam w Krakowie. Starsza córeczka ma prawie 9 lat i była w tym roku do Pierwszej Komunii a młodsza urodziła się dokładnie w moje 29 urodziny, czyli 4 lipca. Odrazu mówie że nic nie było planowane, tylko sama zdecydowała się zrobić mi taki dość męczący prezent urodzinowy :-D . Po starszej córeczce to nie wiedziałam co to jest poród i bóle bo ledwo zdążyłam do szpitala, a Natalka pokazała na co ja stać i wymęczyła 12 h i na dodatek urodziła się trzy tygodnie wcześniej i tym sposobem jej pierwsze obywatelstwo to Niemieckie. Niestety byliśmy wtedy we Frankfurcie gdzie często jeździmy i poznałam tam porodówkę.

A teraz przedstawiam Wam Natalke i Angelike.

Obrazek[Obrazek
]ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Mam nadzieje że nie przesadziłam z ilością zdjęć i jak nie usnę to uda mi się zrobić jeszcze suwaczki.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

06 cze 2008, 07:46

angaa, witaj wśród mam letnia porą ....

Masz cudowne dziewczynki .... no a Angelika to przypuszczalnie moją synową mogłaby zostać ...

Choć musze Wam się przyznać że Kapik w klasie ma wielbicielkę .... wczoraj gdy wybierałam Kacperka Pani mnie pytała czy Kacperek nie narzeka na Natalkę ...bo jk to Pani określiła ... aż jej szdoda kacperka bo Natalka go tak molestuje .... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: dodam że Natalka to jesyna dziewczynka w ich 7 osobowej klasie :-D

Malwinkę mam chorą :ico_chory: właśnie Tomek będzie wybierał się z nią do lekarza ... bo ja juz z pracy klikam ... zobaczymy co to - mi się wydaje że to gardło ... ma ogromny katar ...
Obiecane zdjęcia zakolczykowanej Malwinki wkleję z domu :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

06 cze 2008, 08:13

mama-emilki, dziękujemy ...

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

06 cze 2008, 09:26

angaa, Agnieszko- śliczne córeczki. A fotki wklejaj w każdej ilości :ico_haha_02: Chętnie oglądamy nasze maluchy. Przecież są takie rozkoszne...
mama-emilki, a może to uczulenie na chusteczki do pupy? Mojej szwagierki synkowi "wylazło" to, kiedy skończył roczek. A może już dzisiaj wszystko ok?
Maggie, dobrze, że już jesteście na miejscu i że Antoś szczęśliwy, że zobaczył Babcię. Odpoczywajcie teraz.
Aginka, widzę, że dzieci, te starsze- Twój Kacperek, i te młodsze- Emilka Gabrysi, mają swoich wielbicieli... :ico_haha_01: Napisz, jak z Malwinką. Zdróweczka jej życzę.

Kinga wstała w świetnym humorku. I dopiero przed 8 :ico_szoking: . Ostatnio nie chce spać w dzień. Myślę, że jeszcze powinna. A jak jest u Was ze spaniem w ciągu dnia? Śpią maluchy?
Nicole Kristi, śpi pięknie. Aż jej zazdroszczę...
Patryk ciągle przy cycu... Ale coś mu chyba nie pasuje- może ma na coś uczulenie- bo później mocno ulewa albo nawet wymiotuje. A może za dużo je? Już sama nie wiem...

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

06 cze 2008, 09:41

Gabrysiu, truskawki często uczulają. Ale super, że dziś już jest lepiej. A napisałam o tych chusteczkach, bo szwagierka stale używała pampersów (od urodzenia Kacperka) i dopiero teraz się uczulił.. Ale lekarka kazała teraz przemywać pupę przy zmianie pieluszki zwykłą wodą, ewentualnie z mydełkiem i przeszło.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość