Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

26 maja 2011, 21:11

ja tylko z info.........czekamy na rozwój sytuacji brzuch nadal twardnieje.......skurcze nieregularne.....ciekawe co dalej....

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

26 maja 2011, 21:38

zoola27, to czekamy dalej, moze jednak w nocy lub nad ranem się rozkręci :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

27 maja 2011, 07:14

jestem nadal w dwupaku.......nadal w domu......o 23.00 usnełam
teraz znowu stawia mi sie brzuszek......zaczyna bolec podbrzusze.......dzis wizyta ciekawe co powie gin ???

musze was doczytac bo wczoraj jakos nie miałam głowy ........

a wiecie co zrobiła moja córa.......wczoraj otwieram torbe zeby włozyc kapcie i kosmetyki
a tam gryzaczek i grzechotka w srodku :-D

[ Dodano: 27-05-2011, 07:16 ]
no i skonczony 39 tydzień :ico_tort:

jeszcze tylko 7 dni do terminu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

27 maja 2011, 07:25

Witam się :-)

U mnie nocka spokojna, nic się nie działo tym razem. Mąż uważa że dziś urodze ale chyba się nie sprawdzi :ico_oczko: Bo ja raczej zacznę rodzić nocą lub nad ranem.

Na 12.10 KTG.

zoola27, też jestem ciekawa co Ci lekarz powie :-) Napewno poró się zbliża, może te skurcze ruszyły szyjkę.

[ Dodano: 27-05-2011, 07:35 ]
I :ico_brawa_01: za 39 tydzień :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

27 maja 2011, 08:04

doczytałam........

Markotka te pampersy co kupiłas sa na prawde cieniutkie.......testowalam je nas streetcomie tyle ze u nas sie nie sprawdzały w nocy bo przemakały tyle ze Tuska juz duza i ona bardzo duzo pije......u maluszka pewnie sie sprawdza :ico_oczko:
pampki z biedronki jednak sa grubsze :ico_oczko: chociaz do zwykłych pampersów bardzo zblizone....tak jak pisąła murchisan ponoc ten sam producent :ico_oczko:

motylek jak sie czuje dziewczyna Twojego brata ??? troche nie powazna.......

a jesli chodzi o problemy z karmienie powiem wam ze tego z natasza nie miałam od razu ładnie ciągła sutki mnie nie bolały.....tylko raz miał nawał pokarmu jak wyszłam ze szpitala i to tylko w lewej piersi ale odciągnełam i było ok :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

27 maja 2011, 08:46

czesc

zoola27, ooo jeszcze jestes :ico_oczko: czekamy dalej

ide robic sniadanko

co dzis macie na obiad?

milego dnia

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

27 maja 2011, 09:07

Zoola pokaż brzuszek na 39 tc :-D To może być ostatnia szansa :-)
A bratowa czuje się ogólnie dobrze tylko szkoda że bagatelizuje niepokojące objawy u maluszka :ico_sorki: :ico_olaboga:

emilia7895, ja jeszcze nie wiem co na obiadek ale napewno coś lekkiego bo ostatnio a to frytki a to pizza, schabowe i coś dla odmiany lekkiego bym zjadła.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

27 maja 2011, 09:11

Noc fatalna :ico_sorki: najpierw młody dał popis swoich umiejętności bokserskich i później całą noc podbrzusze mnie bolało :ico_noniewiem:
Stawiam :ico_tort: za 38tydz.

Zoola :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 39tydz. :ico_ciezarowka: no ciekawe co tam Twój gin powie :ico_oczko: czekamy na wieści :-D a Nataszka kochana :ico_brawa_01:

Motylek mam nadzieję, że dziewczynie Twojego brata i maluszkowi nic się nie stanie :ico_sorki: mój mąż reaguje na każde moje jęknięcie i od razu o wszystkim lekarzowi kabluje :ico_oczko: a co do wciągania wózka razem z dzieckiem, to nie telepie nim za bardzo w tym wózku? A wózek nie uszkadza się? W instrukcji mojego wózka producent coś wspomniał, żeby w ten sposób z wózkiem nie postępować :ico_noniewiem:

Emilia pomysłu na obiad nie mam, ale może zrobimy te dorsze, które mój mąż z nad morza przywiózł.

Koroneczka i jak po truskawkach, nic Maksiowi nie było? mówisz, że to drętwienie od wątroby? :ico_noniewiem:

Murchinson no tak, z tym Twoim sąsiadem nie wiadomo teraz :ico_sorki: ja jakoś na klatce też nie chcę zostawiać ze względu na tego pijaczka, bo też nie wiem co mu odwali, a bywało, że załatwiał swoje potrzeby na klatce :ico_puknij:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

27 maja 2011, 09:25

Zoola pokaż brzuszek na 39 tc :-D To może być ostatnia szansa :-)
to nie brzuszek a brzuchol :-D jest ogromny.........
no ale sie chyba skuszę na jedno zdjęcie :ico_oczko: zaraz zrobie

organizm sie całkowicie wyciszył..........

my z wnoszeniem wózka nie bedziemy miec problemu .uroki mieszkania w domu :ico_oczko:

ja wczoraj wmóciłam prawie kg truskawek tak sobie pomylałam ze to ostatnia chwila....

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

27 maja 2011, 09:36

witam się z rana :-)
[/b]zoola[/b],to czekamy na info co lekarz Ci powie :ico_haha_02: A już myślałam, że już na porodówce jesteś :-)
Koroneczka i jak po truskawkach, nic Maksiowi nie było? mówisz, że to drętwienie od wątroby? :ico_noniewiem:
Po truskawkach żadnych niepokojących objawów- więc pewnie mogę jeść :-) A co do tego drętwienia to podobno jak na wątrobe uciska to czuje się takie lekkie szczypanie i drętwienie po piersiami zwłaszcza z lewej strony. Ale to normalne jak brzuszek rośnie

Motylek22, oby dzidziuś Twojego brata urodził się zdrowiutki :ico_sorki:

Ja na obiad mam dzisiaj młode ziemniaczki z gziczkiem- od mamy dostałam pyszny wiejski biały serek i masło :-)

U nas nocka spokojna, standardowo dwie pobudki.
Przed chwilą mój Okruszek zasnął to ogarnę troszkę mieszkanko.
Jak się zawsze cieszyłam na upały tak się teraz strasznie cieszę, że troszkę chłodniej jest :ico_sorki:
U nas te cienkie pampersy premium care się sprawdzają, jeszcze nie przemokły :ico_sorki: ani razu, a biedronkowych spróbujemy jak będzie starszy!

[ Dodano: 27-05-2011, 09:37 ]
zwłaszcza z lewej strony
Sorry- zwłaszcza z prawej strony być miało!

[ Dodano: 27-05-2011, 09:38 ]
organizm sie całkowicie wyciszył..........
Cisza przed burzą- ja Ci mówię :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość