Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

28 lip 2009, 09:07

no moja kolezanka dzis urodzila po 4ej w nocy chlopaka 3 kilo
ale cesarke miala bo o 2ej ja zlapaly bole i krwotoku dostala,bo lozysko sie odkleilo i ja pociachali,a trmin miala na 25 lipiec chyba
a tak pomyslalam,ze jak narazie zadna lipcowka sie nie przeterminowala,tylko kazda przed czasem urodzila wiec moze klatwa czarownic dziala i sie na sierpniowki przenioslo:)

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

28 lip 2009, 09:10

rybcia82, fajnie by bylo :-D Mnie to tam bylo obojetne w sumie ale teraz chce jak najszybciej urodzic, bo boje sie o malenstwo :ico_sorki: Nawet probuje do siebie nie dopuszczac mysli, ze moze mu cos jest ale na kazdym kroku ktos opowiada jakie to dziecie sie urodzilo u kogos z cukrzyca ciazowa :ico_zly:
Wlasnie dzisiaj mam zamiar zaczac strzelac do tych ludzi, bo udawalam twardziela i mowilam, ze jak dotad moje dziecie bylo zdrowe to i zdrowe sie urodzi ale glupie mysli wracaja jak bumerang :ico_puknij:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

28 lip 2009, 09:19

megi5566, ale u ciebie ta cukrzyca to pozno sie ujawni:)wiec nie martw sie....bedzie dobrze,ja to sie martwie o moje dzidzi ,bo moj M ma od roku ponad cukrzyce,a jest na insulinie,tez jest jakas niestety szansa ze dzidzia zachorowac moze(odpukac)
a ja o tym nie mysle -tylko ty mi przypomnialas :ico_oczko:
wiem,ze jest dobrze i tak tez bedzie:))))))))))))))

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 lip 2009, 09:23

dziewczyny nie nakręcajcie sie niepotrzebnie... ja sie nakręciłam przez tamto felerne usg i tylko nerwy przez trzy dni miałam zszargane i nie spałam po nocach :ico_puknij: i po co?

wszystko musi być dobrze :-D :-D :-D sierpniówki są silne baby i dadzą rade :ico_brawa_01:

jeszcze tydzień i ja chce rodzić :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: bo zaraz mi Mała pęcherz zdemontuje :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

28 lip 2009, 09:29

Ja się melduję,

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejne tygdnie

Lecę doprasować kilka rzeczy, i rożek i jak jutro przyjdą moje zakupy to się spakuję ^^

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

28 lip 2009, 10:09

żeby nie myśleć za dużo idę poodkurzać i pomyć podłogi... zrobię coś pożytecznego przynajmniej :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

28 lip 2009, 10:18

mam juz pelen komplecik w lozeczku powiesilam karuzele nalozylam nastawke na lozeczko w srodku wlozylam mlodemu misia by nie byl samotny :-)
zaraz ide sie przepakowac bo kurcze ciagle cos dokladam do torby do szpitala i wyszlo ze mam ich 2 -pewnie polowe rzeczy mam niepotrzebnych wiec po raz kolejny trzeba wszystko powyciagac i ostatecznie juz przygotowac torbe

[ Dodano: 2009-07-28, 10:34 ]
no i nie da sie nic zrobic z tymi torbami po prostu mam 2 torby mniejsze jedna z rzeczami moimi druga z mlodego plus moje kosmetyki

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 lip 2009, 10:43

ja sie chyba dzisiaj też spakuje do szpitala, zwinełam Przemka torbe, narazie on jej nie potrzebuje

a drugą torbę spakuje Małej :-D :-D :-D tzn tylko rzeczy do wyjscia bo reszte mają swoje w szpitalu :ico_oczko:

byłam z Hakerem na spacerku i w sklepie na zakupach, ale brzuch mi strasznie ciąży :ico_olaboga: ciagnie w dół strasznie jakby z ołowiu był :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

28 lip 2009, 11:16

A ja to się spakuję pewnie za tydzień :-)
Dzis ktg ok. niunia szalała, choć teraz o wiele bardziej :ico_sorki: jeszcze pod nami wprowadza sie nowy sąsiad i dziś nie dość, że drzwi wyrwali to zrywaja wszystkie płytki :ico_olaboga: :ico_zly: masakra jaki hałas. Żeby ich nie słyszeć to włącz6yłam sobie muzę na maxa, bo sama w domku siedzę :ico_puknij: i juz mi łepek pęka :ico_olaboga:
a co do ktg to lekarz zobaczył że się ruszała i powiedział to powodzenia :ico_szoking: ja oczy na niego , że nie mam po co przychodzić narazie, chyba, że lekarz prowadzący zaleci... :ico_noniewiem: zero skurczy :ico_noniewiem: no to sobie jeszcze pochodzimy w dwupaku :-D

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

28 lip 2009, 11:38

czesc dziewczyny ja tylko na chwile, nie mam czasu niestety was doczytac :( My dalej w jednopaku, i dalej na kartonach, wiec pewnie urodze dopiero jak się wprowadzimy. Bóle podbrzuza mam i wizyte w czwartek - wiec sie okaze czy cos sie szykuje:) chcialabym juz urodzic :))
Pozdrawiam wszytkie sierpniówki

[ Dodano: 2009-07-28, 11:39 ]
p. ja juz dawwwwwwwwwno spakowanaaaaa :):)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość