Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

05 cze 2007, 12:06

Raczkowanie :ico_olaboga: a co będzie jak zacznie chodzić :ico_olaboga: ? Moje maleństwo śpi od 2 godzin :ico_szoking: Nie wiem, o co chodzi?? Może odsypia wczorajszy dzień pełen wrażeń (goście)
elu, jedź do rodziców. Będziemy tęsknić, ale ty wypoczniesz. A wiesz, metody z "twojej" książki poskutkowały ale niestety od kiedy mały staje w łóżeczku, to jest tak podniecony że cały czas się podnosi.A zasypia jak się zmęczy tym wstawaniem. Muszę doczytać kolejne strony, może coś tam będzie w tym temacie :-D
asiu, i ty nas opuścisz. Ale pewnie na forum będą pustki, bo ciepełko idzie :ico_brawa_01: Dziwna ta twoja mama, przecież stale tam nie siedzicie?? Wygodna jest chyba :ico_oczko:
:ico_brawa: dla Joachima za ładnie przespaną nockę.
jagula, a co tam u was ze starankami??
Ostatnio zmieniony 05 cze 2007, 12:55 przez chloe2, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

05 cze 2007, 12:18

CZĘŚĆ

Ja miałam iść na spacer a mały się ululał :ico_noniewiem: od rana sprzatałam cała chata lśni jejku jak ja lubie mieć porządek, szkoda tylko, ze tak trudno go utrzymać :-)

Mosob-To spotkanko to mogłoby być w Krakowie, pisze się na nie :ico_haha_01: zdrówka dla Oli

Elu- ale Ci dobrze, ze znów jedziesz do mamy, ja też chce gdzieś jechać :ico_noniewiem:
Asiu- Ty też masz fajowo z tym wyjazdem, ja już w tym domu nie wyrabiam

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

05 cze 2007, 12:18

Chloe ciesze sie ze metidy skutkuja :)
Mery pytała też o te ksiazke - to nei jest Jezyk Niemowlat Tracy Hogg, jak chcesz to Ci podeśle...

Asiu, ja też bym chcętnie siedziała u rodziców jak najczęsciej, moi się z tego cieszą, Twoja mama dziwna, na pewno Was kocha, tylko się przyzwyczaiła do spokoju...
Moja mama pracuje ale tata już nie i siedzimy sobie z tatą, mój tata nie był dobrym tatą ale dziadkiem jest całkiem niezłym.

Anetko,gratuluję przespanej nocy, trzymam kciuki, żeby takich więcej było :-)

A mój Jaś codziennie pobudka o 5 :ico_olaboga: Ja podobno spałam tyle ile mama - mama do 9 to i ja, mama to 5, ja też, takie byłam dobre dziecko.

[ Dodano: 2007-06-05, 12:19 ]
i zapomiałam napisać czemu nie siedzę cały czas u rodziców - mąz tęskni, jak u Asi,
Mery - Ty też jedź do mamy :)

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

05 cze 2007, 12:27

Heloł babeczki

Dziś miałam noc z rpzygodami. Julka dwa razy budziłą się z przeraźliwym krzykiem, raz o 3 i raz o 5. Za pierwszym razem jak leciałam na złamanie karku do jej pokoju to wpadłam na róg stołu za stołu nadzialam się na krzeslo, a na koniec tak mną zawirowało. że wyrżnęlam orła i pieprznęłam szczęką o panele (całe szczęście zęby mam cale) :ico_haha_01: doberze, że mąż był w garażu i przygotowywał sprzęta na tor bo jakby to zobaczył to by miał ubaw do przyszłego roku. Jak już udało się dotrzeć do Julkowego pokoju okazało się, że to jest jakiś niezidentyfikowany płącz przez sen. Ale darła się tak jakby ją ktoś ze skóry obdzierał :ico_olaboga: Rozbudziałam ją i mocno poprzytulałam, dałam pić i zno poszła spać, ale o 5 rano miałam to samo :ico_olaboga: I teraz pytanie do doświadczonych mam: czy to te jeb*ne zęby?

Asiu - dziewna ta Twoja mama :ico_noniewiem: Jak coś to lepiej przyjedź do mnie, ja teraz będę przez 2 dni sama i przyda mi się towarzystwo :-) może nie mam domku w lesie, ale tuż za oknami ropościera mi się widok na Murckowski rezerwat przyrody Puszcze Pszczyńską :-)

Margo - też keidyś musialam się zarejestrować jako bezrobotna, doskonale Cię rozumie, bo poczułam się podobnie jak Ty :-?

Eluniu - znow nas chcesz opuscić? ale pewnie na Twoim miejscu zrobiłabym to samo :ico_oczko:

Mój męzunio zaraz pakuje moto do busa i jadą z kumplami na tor :ico_placzek: a ja tu taka sama i opuszczona będę....a jutro do pracy :ico_olaboga: ale jestem głupia, że się na takie coś zgodziłam :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

05 cze 2007, 12:28

Anetko :ico_brawa_01: dla Joachimka za nocke
Elu ja też z opiekunką bałabym się zostawić Jagode
Asiu czemu twoja mama nie chce :ico_szoking: przeciez Wiki to cudenko powinna non stop na spacerki z nią chodzić i chwalić się jaką ma śliczną wnuczkę
Chloe u nas staranka to chwilowo przyjemność bez zabespieczeń Jagoda chyba nie chce rodzeństwa bo niechce mi jeść innych potraw tylko cyc tzn. jak coś widzi toby oczami jadła ale jak daje to ble. Więc chwilowo tylko cyc zaspokaja głodomorka a wtedy prolaktyna się wytwarza i jajeczkowania nima :583: u mnie .
zobaczymy co gin powie jak pójde 19 na wityte :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

05 cze 2007, 12:38

No cóż u mojej mamy to chyba nadmiar pracy. Ale lubię z tata usiąśc w kuchni przy otwartych dzwiach na taras wypić kawkę :)
A mama faktycznie przyzwyczaiła się do tego, że jest sama, tylko pracuje, a tata też ma swoje hobby. Ale połazimy polesie będzie fajowo :)
Gosiuniu dla Ciebie buziaczki bo same z Julą jesteście, jak mała podrośnie to musimy się kiedyś spotkać :) A co do pobudek Julci, kurcze moja tez czasem zapłacze przez sen, ale nie budzi się, dostaje piciu i śpi dalej, może jakiś zły sen miała bidulka albo faktycznie to te zęby :ico_zly:
A co do porządków, no u mnie bałagan przed wyjazdem, jak zawsze. Tyle z dzidzą do zabrania jest

[ Dodano: 2007-06-05, 12:41 ]
A ja stosuję najlepsze zabezpiecenie - brak seksu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

05 cze 2007, 12:49

Witajcie kochane :ico_haha_02:

Gosiu chłopcy wycałowani i pozdrowieni.ŻAdko zaglądam ,to prwda,ale mam czas tak wyliczony,że nie zawsze mi go starcza na wszystko :ico_placzek: .Ja taki warjatuńcio jestem ,muszę mieć wszystko po swojemu zrobione i ...tu czaem jwest problem :ico_olaboga: .W każdym razie chociaż z czytaniem jestem na bieżąco.

Bartek teraz śpi,obiad zrobiłam, :ico_duzepranko: , :ico_pranko: i mogę chwilkę odsapnąć.No i jeszcze upiekłam ciasto mojemu starszemu dziecku,bo niebawem (o godz. 14.05)skończy 9lat :ico_szoking: Jutro muszę jeszcze jakiegoś torta zrobić,bo też wyjeżdzam do rodziców i Dominiś chce u nich wyprawić urodzinki.

Dzięki za fotki Maritkowego brzusia-ciężko się go dopatrzeć :ico_oczko: -maleńki,ale niebawem...

Dziś pogoda a mi się tak strasznie nie chce iść na spacer,wczoraj dostałam@,kiepsko się czuję.Po południu pewnie choć na chwilkę się wybierzemy.

Margo- :ico_pocieszyciel: -napewno znajdziesz dużo ciekawszą pracę ,a póki co masz Kubusia i ciesz się jego osiągnięciami,bo to cenniejsze.

OOOO Bartek się obudził,uciekam do niego

[ Dodano: 2007-06-05, 12:54 ]
Śpi dalej,kochane moje maleństwo.

Asiu zwykle babcie to chciałyby mięć wnuki na wyłączność.Moja mama to by chciała,żeby się do nich przeprowadzić ,to miałaby nas na codzień.Moi rodzice bardzo się cieszą jak u nich jesteśmy. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

05 cze 2007, 13:00

Sto lat dla Dominka 9 lat ho ho :ico_prezent:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

05 cze 2007, 13:03

iwciu, współczuję @ Ja ostatnio też fatalnie przechodziłam. Nawet wzięłam tabletkę, a wcześniej mi się nie zdarzało.
Dla Dominika z okazji 9 urodzin :ico_tort: :ico_buziaczki_big:
Popieram iwciu: moja mama uwielbia Macieja, ale mieszkać z nami by nie chciała :ico_haha_01: . Ciągle pracuje a to siedzenie w cyferkach męczy
Maciuś też popłakuje nieraz przez sen. Ok. Kończę, idziemy na spacer, bo mały wypił mleczko

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

05 cze 2007, 13:19

Dla Dominika sto lat :ico_tort: xc
AAAAle masz duze dziecki, Iwciu!

Gosiu, to na pewno je..ne zęby :ico_zly:
Ale biegłaś - normalnie akrobatka z Cibie - pzrez te stoły krzesła :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-06-05, 13:20 ]
A jak mi Jaś zaczął ładnei i długo spać w łóżeczku - a na spacerze pół godz to nie chce mi się na spacery chodzić, chodze po drzemce a wtedy sie długo nei da chodzić z marudnikiem

[ Dodano: 2007-06-05, 13:21 ]
Jaś sie dorwał do klawiatury i napisał KAŁ :ico_haha_01: a teraz siedzi i stęka przez ten kał :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość