Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 cze 2008, 13:14

Mama_Kingi, czyli imprezka udana tylko to chorubsko niepotrzebne :ico_noniewiem:
a my jutro mamy urodzinki Gabi :-D ale skromnie,torta kupilam :ico_wstydzioch: bo piekarnik mam dziadowski.moze grila zrobimy jak bedzie pogoda,dzis tak nie bardzo,wieje i zimno.
justyna25, :ico_brawa_01: dla Adusi,teraz to ani sie nie obejżysz jak pieluchy pujdą w odstawkę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

20 cze 2008, 13:26

Jejku, jak ja Wam zazdroszczę tego, że dzieciaczki odstawiły pieluchy na bok. Chociaż i u nas jest postęp- Kinga coraz bardziej świadomie opróżnia pęcherz. Jak zrobi siku, to mówi "siusiu biłam". Ale na nocnik nie prosi.
zubelek, życzę udanej imprezki i słoneczka jutro.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 cze 2008, 14:34

Mama_Kingi, to jasne,że na nocnik nie prosi...trzeba jej pokazać,jeśli się boi nocnika,to na ubikację,Gabi np nie chciała na nocnik ale na ubikację siadła chętnie.Np jak zabierasz się za kompiel,rozbierz ja i posadź na wc,jak zrobi to bijcie brawo,chwalcie.rano jak tylko oczy otworzy to zaproponuj wc lub nocnik.później zdejmij pieluchę i nie zakladaj aż do drzemki czy do wieczora jesli nie spi w dzien.no albo do spaceru.osika się ze 30 razy :ico_haha_01: ale na drugi dzień juz tylko 25 bo 5 zawoła lub zdąży na nocnik.pytaj co chwile,co 5 min co minute czy chce siusiu.na 3 dzień osika się tylko 15 razy a po kilku dniach po prostu czasem jej się zdaży,to wymaga cierpliwości i dużej ilości ubrań :ico_haha_01: ale mówię ci jak nie będzie miala pieluchy szybko się nauczy bo jak z pieluchą ja pytasz,to nie powie za wczasu,wie ,że może pod siebie,bez pieluchy w końcu zacznie jej przeszkadzać ze ma mokro i że ciagle ją przebierasz.życzę powodzenia.to najleprzy czas,bo na jesien będzie zimno,będzie marzła ciągle osikana i więcej ciuchów pójdzie na przebieranie.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

20 cze 2008, 14:52

Witajcie :-)
Na poczatek dziekuje wam za milusie slowa :-) Szkoda ze sie tak stalo z moja mama,ze jest jak dziecko,ale jakby prowadzila inny tryb zycia i bardziej na siebie uwazala a nie lekcewazyla sobie wszystko byc moze nie dostala by tego wylewu no ale stalo sie i juz nie odstanie ;)
U mnie u nas wszystko super,nareszcie mamy ladne pogody powoli robi sie upal ale wolno,narazie jest tak u nas okolo 25 stopni i kazdego dnia jest cieplej ;) Takze ja tez za niedlugo bede uczyla moja Nicolinke na nocnik .. i czuje ze sie uda bo Nicole szybko lapie.. taka jest bystra i madra i wie o co chodzi ..
Nicole nadal jest lobuzem strasznym.. a przy tym wie ze robi zle i ze nie wolno ale mimo wszystko lubi i chce to dalej robic :-D
Teraz moje dzieci kochane sobie spia,jak przewaznie oboje w tym samym czasie a pozniej sie budza tez o tej samej prawie ze porze :ico_haha_02: Takze pozniej to mam ciekawie i czasami mysle ze jak by bylo fajnie sie sklonowac w takich sytuacjach.. ale radze sobie,najpierw przytule jedne a pozniej drugie a czasami i biore sobie oboje bobaskow i oba naraz przytulam :ico_oczko:
My weekend mamy troszke pracowity.. bo jutro(sobota) to troche porobimy w ogrodku a pozniej na zakupy jedziemy,a w niedziele to jedziemy na caly dzien po sniadaniu na camping nad jeziorko i obiadek zjemy w restauracjii juz sie ciesze :-)
A za niedlugo ma moj maz urodzinki a pozniej ma Nicolinka juz 2 latka... ja tez Tort kupie a tylko jakies ciasto jeszcze zrobie tak dodatkowo :ico_oczko: i pewnie jak pogoda dopisze to zrobimy grilla :ico_oczko: To niemozliwe ze ten czas tak szybko leci,moj Marcusek ma juz niedlugo 4 miesiace... a taki jest kochany i slodki ze szok,i nadal sobie duzo gaworzy i usmiecha sie pieknie ale ogulnie to jest spokojnusi i kochany tak jak Nicole tylko ze Nicolinka nie jest spokojna ona jest chocby jakis zywiol :ico_haha_01:
Milego dzionka wam zycze i urlopu i pogody buziaczki dla wszystkich´papa

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 cze 2008, 15:14

Kristi, jak dla mnie to taki najpiękniejszy czas kiedy dziecko takie małe...jeszcze tak pięknie pachnie,robi słodkie minki ,gaworzy a właśnie ten czas tak szybko leci,mija i nagle dziecko ma 2 lata,rozrabia i psoci.Każdy wiek dziecka jest wyjątkowy i cieszy ale ja najbardziej uwielbiam ten wiek do roku czasu.a noworodek to już wogóle.Mogłabym mieć dzieci co rok :ico_haha_01: żeby ciągle mieć noworodka,tylko nie wiem jak długo bym pociągła :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

20 cze 2008, 15:44

Zubelek ja dokladnie mysle tak samo jak Ty,ja widze po mojej Nicolci ze ona juz taka jest wieksza,i tylko w glowie jej psoty i rozrabianie a malutki Marcusek to calkiem inny jest spokojniusi,taki inny bo jest malusi jeszcze i masz racje ja tez zauwazylam ze ten czas jak dziecko jest takie malunie to piekny czas ale szybko , mija ,wiadomo jak powiedzialas kazdy wiek dziecka jest wyjatkowy i wiadomo ze czas nie stoi w miejscu tylko ucieka tak szybko .. Oh ja to bym tez mogla miec duzo dzieci .. ale czasami mysle ze dwojka mi wystarczy :ico_oczko: Pieknie ujelas to dokladnie identycznie mysle :ico_oczko: A i udanej imprezy Gabi jutro wam zycze buziaki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 cze 2008, 15:48

Kristi, dziękuję,mam nadzieję,że bedzie miło.Ja też bym chciała dużo dzieci ale tak rozsądnie myśląc,te już mi tak dają popalić,że nie chcę więcej :ico_haha_01: Poza tym one wymagają tyle opieki i uwagi,że jakbym miała jeszcze jedno,chyba nie potrafiłabym się roztroić :ico_oczko: a ja ty to mówisz,fajnie by było się zklonować :ico_oczko: ale dobrze i że nie ma takiej możliwości,bo jakby nam się sklonowały dzieci :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

20 cze 2008, 15:52

witajcie kochane
przepraszam ze nie zagladam ale mam tyle na glowie..studia, przeprowadzka..na nic nie ma czasu
wpadam tylko na chwile..nie doczytam wszystkiego!!!!!

zycze wszystkim maluszkom zdrowia i buziaki przesylam!!!!

justyna25, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Adusia za post epy w nocnikowaniu!!! ale macie fajnie

Mati mówi ze zrobił kupe i siusiu ale na nocnik nie chce..tzn posiedzi chwile ale dla niego to zabawa...mysle jednak ze niedlugo zrobi jakiś postęp

zubelek, witaj...dzieki za rady z tym nocnikowaniem......zeby to bylo tylko takie proste..ale mysle ze mati nie robi na nocnik przeze mnie...brak mi chyba konsekwencji.mysle...ale jestem dobrej mysli...niedlugo nam sie uda

Kristi, bardzo mi przykro ze tak sie stalo z twoją mamą..zycze jej duzo zdrówka i oby jak naszybciej tego zdrowia wróciła!!!!!

Aniu wszystkiego naj naj dla Kinguni!!!!!!!!!!! :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 cze 2008, 16:06

iza, no właśnie,to nie jest takie proste ale ja to przeszłam jakieś 3,4 miesiące temu i wiem,że da się tylko właśnie tej konsekwencji trzeba.
Ale na sówaczku widać jaką już masz dużą dzidzię w brzuszku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

21 cze 2008, 22:03

zubelek, no wlasnie....musze sie zebrac w sobie i byc stanowcza.i musze poswiecic temu czas........od stycznia mati idzie do przedszkola i musi byc bez pieluchy

a Julcia rosnie..i kopie tak cudnie..... :ico_haha_02:

milutkiej niedzieli

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości