Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

30 cze 2008, 21:51

Gabi dziekuje ;-) To prawda ten czas szybko leci,Marcus rosnie niemozliwie szybko a i Nicolcia zasnela w swoim pokoiku i az sama jestem w szoku ale ciesze sie i juz jestem ciekawa czy przyjdzie w nocy do nas albo ladnie cala noc w pokoiku zobaczymy ale udalo sie i malutka spi sobie spokojnie sama :ico_oczko: :ico_brawa_01: Zycze ci powodzenia jesli chodzi o nocniczek :-) Napewno Emilka za niedlugo bedzie robila do nocniczka trzymam kciuki :ico_haha_02:

No jak powiedzialam Nicolcia juz sobie spi sama w swoim pokoju,a Marcusek juz w swoim lozeczku tez spijusia pierwszy raz od dluzszego czasu mamy taki "wolniejszy " wieczor bo dzieci spia wczesniej i kazdy w swoim lozeczku :ico_haha_02: :ico_brawa_01:
No to milej nocki wam zycze buziaki papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 lip 2008, 11:00

cześć kobitki kochane :-D
Juz jestem w domciu, nareszcie, wszędzie dobrze ale w domu najlepiej, musze tylko troszkę chałupke odgruzować i bedzie całkiem cudownie :ico_haha_01:
Wiecie jk to jest jak facet zostnaie na gospodarstwie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Teraz nie dam rady WAS doczytać ale zrobię to wkrótce
Bużka kochane .

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

01 lip 2008, 14:33

Dzien doberek ;)
U nas nocka ok,Nicole ladnie spala w swoim pokoiku az do 5 00 a pozniej przydreptala do nas i tak juz spala w lozku u nas do 8 10 ;)
A teraz to moje dzieci spia sobie :) Niedawno Marcusek zasnal a Nicole juz sobie spi okolo 1 godzinki i mamy niesamowity upal..!! W domu juz mi jest goraco!! No ale lepiej jak mi jest goraco niz jak pada deszcz :ico_haha_02:
Bylismy juz na malym spacerku dzisiaj,moze jeszcze pojdziemy na spacerek jak nie bedzie tak przypiekac jak teraz :ico_oczko:

Gabi super masz z tym spankiem Emilki,ze ci juz sama pokiwie na pozegnanie ze masz juz isc bo mala chce spac normalnie Zuch dziewczynka z twojej corci :ico_brawa_01: moja Nicole to tylko potrzebuje mame do snu,przytulam ja i bujam i wtedy dopiero zasypia i do tego bawi sie caly czas moimi wlosami a tak zeby mi pokiwala ze mam sobie isc bo ona chce sama spac to o tym to ja moge pomarzyc :-) No ale bede uczyla i tulmaczyla malej Nicolince ze powinna sama spac ale to jak bedzie starsza jak bedzie miala tak 3-3,5 latek to mysle ze wtedy bedzie lepszy czas na taka nauke samodzielnego spania .. bo wydaje mi sie ze dzieci w tym wieku rozumia wiecej niz teraz jak Nicole ma za niecaly miesiac 2 latka :ico_oczko: Buziaczki dla was i ciesze sie ze tak fajnie ci Emilka sama zasypia :ico_brawa_01:

Maggie fajnie ze wrocilas i czekamy na relacje i foteczki buziaki

Milego dzionka wam zycze i do wieczorka papa

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

01 lip 2008, 15:21

Gabi tak mozna tak powiedziec ze jak na pierwsza nocke od dluzszego czasu Nicolka ladnie przespala noc w swoim pokoju bo jednak do tej 5 00 u siebie w lozeczku wytrzymala ;-)
Masz racje wszystko w swoim czasie bedzie,tylko mi tej cierpliwosci czasami tez brakuje ale moze nie jesli chodzi o spanie ale o inne rzeczy,jak np.sie Nicolinka nie slucha mnie co mowie,albo jak jej cos tulmacze 5 razy a ona i tak po swojemu zrobi.. to wtedy juz ta cierpliwosc trace ale nie bije malej :ico_nienie: czasami dostanie klapsa w pupe i a tak to sie staram tulmaczyc i za bardzo nie krzyczec.. :ico_wstydzioch: Sa dni ze jest ok,a czasami to chocby diabelek w Nicole wstapi i wtedy jej nie poznaje ;)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

01 lip 2008, 22:30

Maggie, Skarbie ... dobrze że jesteś .... bo nam wątek przymierał....

[ Dodano: 2008-07-01, 22:38 ]
ja o samodzielnym spaniu i zasypianiu Malwinki mogę póki co pomarzyć .... w nocy potrafi się budzić po kilkanaście kilkadziesiąt razy by pić.... nie wiem jak ja tego oduczyć .... jak nie dam jej pić to wyje całą noc .... może jak bede na urlopie to poświęcę kilka nocy pod rząd i przetrzymamy ja bez picia ... a z zasypianiem to jest tak ...MUSI BYĆ TATUŚ !!! I koniec kropka .... choć dziś usnęła mi w krzesełku do karmienia jedząc jakecznicę .... :ico_szoking: to drugi raz w życiu się coś takiego zdarzyło .... zresztą co ja tu będę dużo się "wymądrzałą" jak od może roku Kacper śpi w swoim pokoju i to śpi ze mną .... a przynajmniej zasypia :ico_wstydzioch:

zresztą w ciągu dnia mam dzieci tak mało że cieszę się że mam je w nocy .... :-D

[ Dodano: 2008-07-01, 22:39 ]
ja o samodzielnym spaniu i zasypianiu Malwinki mogę póki co pomarzyć .... w nocy potrafi się budzić po kilkanaście kilkadziesiąt razy by pić.... nie wiem jak ja tego oduczyć .... jak nie dam jej pić to wyje całą noc .... może jak bede na urlopie to poświęcę kilka nocy pod rząd i przetrzymamy ja bez picia ... a z zasypianiem to jest tak ...MUSI BYĆ TATUŚ !!! I koniec kropka .... choć dziś usnęła mi w krzesełku do karmienia jedząc jakecznicę .... :ico_szoking: to drugi raz w życiu się coś takiego zdarzyło .... zresztą co ja tu będę dużo się "wymądrzałą" jak od może roku Kacper śpi w swoim pokoju i to śpi ze mną .... a przynajmniej zasypia :ico_wstydzioch:

zresztą w ciągu dnia mam dzieci tak mało że cieszę się że mam je w nocy .... :-D

[ Dodano: 2008-07-01, 22:41 ]
dobrej nocy życzymy i przywołujemy inne mamuśki do klikania :ico_nienie: nie zaniedbywać TT !!! :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

02 lip 2008, 21:53

Hej wam wieczorkiem :-)
Dzisiaj dzien minal nam szybko,bylismy dzisiaj u lekarza z dziecmi bo moj Marcusek dostal ostatnia szczepionke i nastepna dopiero jak bedzie mial roczek ;-) A Nicolinka miala dzisiaj taki juz bilans dwulatka :-) I wyobrazcie sobie ze mala ma 92 cm wrostu i wazy 16 kg i wszystko jest ok,rozwija sie ladnie i zabki ma tez w porzaku i musimy tylko zrobic termin do okulisty z malej wzrokiem wszystko w porzadku tylko tak profilaktycznie trzeba tam isc i zbadac dokladnie niewiem po co?? Tak podobno wszystkie dzieci 2 letnie maja :ico_oczko: Ale jak trzeba to trzeba i moze dobrze .. niewiem.. w kazdym razie mala Nicolinka widzi i reaguje dobrze lekarz nazwal ja ze jest Orginalna .. a smiac mi sie chcialo bo ten lekarz jak Nicole badal to ona plakala strasznie a pozniej jak juz skonczyl mala badac to dal Nicolince zelke a ona odrazu sie uspokoila i przestala plakac,a pozniej troche siedzielismy tam i gadalismy dalej z lekarzem i mala Nicole tak patrzyla na tego lekarza i w koncu zebrala sie na odwage i podeszla do lekarza i wyciagnela reke po nastepna zelke :ico_oczko: :-D a jak jej dal to szybko przyszla spowrotem mi na kolanka :) I na pozegnanie dala reke lekarzowi ale musialybyscie widziec jak?? Stanela bokiem i tak niesmialo chocby ze strachem tak delikatnie podala mu reke chyba tylko dlatego ze jej zelki dal :-D a lekarz na zakonczenie nazwal Nicolinke " Madam " :ico_brawa_01: :-D :ico_haha_01:
A za to Moj Slodziutki Marcusek to taki dzielny i grzeczny chlopczyk ze plakal przy szczepionce tylko jak poczul ukucie i odrazu sie uspokoil jak juz nie czul ze go cos kluje,on jest taki calkowicie inny jak Nicolka a taki kochany i spokojniusi.. Ja mam i zywe i spokojne dzieci w domu ;) I to podoba mi sie bo wyszaleje sie z Nicole i odpoczywam przy moim Marcusku a wtedy Nicolinka szaleje z tata albo spi :ico_oczko: :ico_haha_02:
Ok juz was nie zanudzam ogulnie dzien minal szybko i fajnie :-)
Milej nocki papa

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

03 lip 2008, 14:29

Witajcie :-)
U nas dzisiaj upal i siedzimy w domku.. ale moze wybierzemy sie na spacerek jak sie moje skarbusie obudza bo Nicole juz spia od 12 00 a Marcusek niedawno znowu zasnal :ico_oczko:

Gabi dzieki :-) Masz racje Nicole to naprawde duza jest jak na swoj wiek i to wszyscy mowia na okolo i ze ma wiecej kilo to tez wiadomo ale moze to dlatego ze jest tez wieksza i wiecej potrzebuje.. w kazdym razie mysle ze teraz jak lato jest bedzie jej latwiej troche zrzucic i tak juz mniej je bo cieplo jest i niechce jej sie jesc.. :ico_noniewiem: ale je wszystko tylko mniej :-)
Jak tak czytam o twojej Emi ze w domu mowi ciocia Ana a tak przy niej to niee to mi sie przypomina moja Nicolinka,jak tam jestesmy u tesciowej to zamiast na babcie wolac Oma,albo Baba,to nazywa ja czasami Mama,co mnie drazni leciutkoo ale tesciowa zawsze mowi Nicole ja zreszta tez ze tesciowa jest Oma a nie Mama :-) I jak ledwo jestesmy w domu to mala zaczyna wolac Oma,Oma,I do okna wystaje i wola Baba Baba :-D :ico_oczko: Tego tez nie rozumiem czemu tak jest.. owszem czasami sie zdarzy Nicole u babci powiedziec Oma ale nie za czesto.. woli Mama bo tak jest jej wygodniej pewnie.. no ale pracujemy nad tym :ico_oczko: :ico_haha_02:

Milego dzionka wam zycze,a i juz w sobote moi tesciowie wracaja z urlopu takze beda w domu jakos po polodniu a tak mi bylo fajnie bez nich.. :ico_wstydzioch: :ico_oczko: :ico_haha_02: Ale przywioza ze soba gosci takze beda mieli zajecie .. :ico_oczko: :-D :ico_brawa_01:
A i moj mezulek ma urodzinki w niedziele i juz mam do niego prezencik :-)
Pozdrowionka papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 lip 2008, 20:14

wyobrazcie sobie ze mala ma 92 cm wrostu i wazy 16 kg i wszystko jest ok
No kawałek kobietki, rzeczywiście...
Mój Antek waży 12 kilo choc niewiem dokładnie ile mierzy ale ubranka kupujemy własnie na 92 cm.

troszkę sie odzwyczaiłam od tt...i jakos tak cięzko mi się skupic i doczytać wszystko, ale obiecuje że to zmienię...postaram się :one:

Teraz mam duzo problemów na głowie ( znowu ojciec :ico_olaboga: )
A ten wyjazd to mnie strasznie zestresował.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

03 lip 2008, 22:08

Gabi to nie jest tajemnica jaki mam prezent dla mojego meza ;-) Kupilam mu Jagermeister (to jest taka ziolowa herbata z dodatkiem alkoholu) i mojemu mezowi to smakuje bardzo i dlatego mu kupilam a do tego jeszcze dostanie odemnie ladna karte urodzinowa z milusim wierszykiem,a zadnych wiekszych prezentow niechcial odemnie bo kupilismy sobie Playstation 3 ta nowa jakas wersja i teraz sobie oboje gramy najbardziej lubie grac w mecze przeciwko sobie :ico_oczko: i wlasnie ta Playstation 3 to kupilismy i to jest taki prezent na urodziny mojego meza :))

Maggie nie martw sie jakos wszystko wroci do normy ;)

A moje dzieci juz sobie spia i ja tez juz uciekam do mezusia bo chcemy jeszcze sobie zagrac w playstation mecza :) Moze sie uda mi chociaz raz wygrac bo ostatnio to moj maz wygrywa.. ale ja sie ladnie bronie :ico_haha_02: :ico_brawa_01:
Dobrej nocki i do juterka papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

04 lip 2008, 16:11

Witam mnie tez smutno strasznie :ico_placzek:
co sie stało Gabi?
Teścik???? :ico_noniewiem:

Ja już troche lepiej, dzisiaj miałam aktywny dzień a to jeszcze bardziej mnie do wszystkiego mobilizuje... :-D

Z tego wszystkiego zapomniałam o złożeniu zyczeń naszemu Piotrusiowi Iwonki.
Sto lat kochany, wszystkiego najlepszego. :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości