ona .

29 mar 2012, 14:07

Witajcie! Ja tylko tak dorywczo, bo dzieci jeszcze nie posiadam. ;)
My chyba sobie dzisiaj spacer odpuścimy, bo wiatrzysko takie, że głowe chce urwac ponoc. Mnie w ogóle dzisiaj cały dzien cos głowa ćmi :ico_noniewiem:
Oj wieje dziś koszmarnie. Mnie już jakieś przeziębienie dorwało.

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

29 mar 2012, 15:30

hej

Kaja boski uśmiech Kubusia :ico_brawa_01:

Mad.
u nas w kupce też taki twarożek jest i to jak najbardziej normalne

co do rozmiaru moja niunia jeszcze w 62 bryka ale zaczynają jej sie rekawki skracać wiec zaraz 68 bedziemy nosic
Oj wieje dziś koszmarnie. Mnie już jakieś przeziębienie dorwało.
zdrówka :ico_oczko:

u nas tez piździ :ico_szoking: :ico_oczko: byłam w sklepie i jak wysiadałam z auta to mi drzwi wyrwało myślałam ,że palce połamie :ico_zly:

[ Dodano: 29-03-2012, 15:32 ]
hmm miałam cos jeszcze napisac i nie pamietam co :ico_puknij:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

29 mar 2012, 15:36

My juz po usg bioderek. Bylysmy pierwsze i ekspresowo poszlo. Wszystko ok. Pan doktor pokazal jak mam mala nosic i jak najczesciej na brzuszku ukladac. Kontrola za 2 miesiace.

Strasznie tam zimno i ten lodowaty wiatr :ico_chory: brrr

Martyna śmiga w 62 ale wyrasta i w niektorych 68... tak samo niektore 3-6 też jej zakładam :-)

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

29 mar 2012, 16:25

no u nas to samo z pogodą wietrzysko jak szalone wiało cały dzień teraz się dopiero uspokoiło ale za to mzy co jakiś czas

ale poprasowałam trochę i teraz już nic mi się nie chce

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

29 mar 2012, 16:29

ale poprasowałam trochę i teraz już nic mi się nie chce
ja też mam dziś lenia zawiozłam teściową do fryzjera a jak wracałam to kupiłam pyzy z miesem na obiad i jest git nie mam siły gotowac o reszcie nie wspomnę :ico_wstydzioch:

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

29 mar 2012, 16:53

Kurde dziewczyny,chyba dostalam okres, znaczy sie narazie jest to takie lekkie plamienie ale brzuch boli jak na okres, zobaczymy jak sie akcja rozwinie. No i teraz nie wiem co zrobic z jutrzejsza wizyta u ginki, iśc czy odwolać? Kurna no w kropce teraz jestem :ico_zly:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

29 mar 2012, 17:52

witam!
Dziewczyny śliczne zdjecia, a jeszcze śliczniejsze dzieciaki na nich! :ico_brawa_01:
Jestem pod wrażeniem wagi waszych maluchów- moja Ola tez rośni ale na razie waży 4620 a jej główka ma 35,5 cm. ubranka mamy dopiero na 62cm.
Aga22 - ja miałm zamrażana nadżerkę, nic strasznego.
Dziewczyny przerażacie mnie z ta miesiaczką, ja miałam nadzije, ze póki bede karmić , odpocznę sobie od bóli i krwawień , które były u mnie dość obfite i bolesne. Przy starszych dzieciakach nawet do roku miałam przerwę.
Mad- u Ciebie był wczoraj kryzys, u mnie też tylko z przegięciem w druga stronę, miłam nawał pokarmu.
Strasznie boję sie niedzilei, bo mam zjazd na studiach, musze mała zostawić na 12 godzin, na ściaganie mało czasu miedzy zajeciami, chyba mi cycki porozrywa :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

29 mar 2012, 18:03

oo Mad. super że z bioderkami Martynki ok :ico_sorki:

agaa22, kurde nie wiem co ci doradzic ,może przed wizytą zadzwoń i spytaj jeśli możesz :ico_noniewiem:

właśnie któraś pytała o @ ja jeszcze też nie miałam ,pamiętam po Mai bardzo szybko dostałam @ Julką też mimo,że karmiłam piersią to około miesiąca po połogu zaczęłam miesiączkować ,strasznie zła byłam bo wszędzie czytałam ,że karmienie opóźnia @ a tu klops ,ale teraz jakoś czuje ,że może dłużej bez @ będzie :ico_noniewiem: oby :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

29 mar 2012, 18:13

no u mnie @ jeszcze dość chwilę nie powinna się pojawić bo na USG jak miałam robione na przeglądzie to widać było że cisza i spokój tam jest :-D przy dziewczynach miałam tak ok pół roku spokój i teraz mam nadzieję ze też min tyle będzie

agaa22, ja bym poszła do gina mimo plamienia

ja szukam jakiegoś ciucha na chrzciny i nie mam jakoś pomysła co by kupić :ico_noniewiem:

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

29 mar 2012, 18:23

agaa22, kurde nie wiem co ci doradzic ,może przed wizytą zadzwoń i spytaj jeśli możesz
No wlasnie jak dostane do jutra normalny okres to zadzwonie i sie zapytam czy mam przyjechac czy poczekac. Bo jak bede plamic tak jak teraz to normalnie pojade

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości