Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

08 maja 2007, 19:45

Hekkate Ja kupiłam sobie po przyjściu z porodówki Prenatal, łykałam go w ciąży, ale już mi się skończył jakiś czas temu i teraz nic nie biorę!

Zaraz kąpiel ...!

Mi nie wypadają włosy ale mojej siostrze przy pierwszym dziecku bardzo.

W czerwcu moja siostra i szwagierka rodzić będą ... Dziś siostra mojego Tomka poprosiła mnie czy będę jej towarzyszyć podczas porodu ... :-D Przyznam się, że poczułam się wyróżniona!

Już nie mogę się doczekać tych dwóch pociech!

Ach ... czasami powracam myślami do ciąży ... mimo, że leżałam 3 miesiące i potem ten koszmarny tydzień na porodówce ... wrrr ... ale sam poród super- pierwsza klasa...!
Jak oglądam zdjątka z brzusiem to ogarnia mnie błogi nastrój!

WAGA Wrciłam do wagi z przed ciąży, no ale brzuś jeszcze jest!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

08 maja 2007, 21:36

Witam,

a mi tez wlosy zaczeli wypadac, choc i nie karmie.

Własnie Iza tez tak sie zastanawiam mojemu maluchu podawac, a ja zrozumialam ze jak pisze 4 miesiac, to dopiero jak skonczy 4 . ale tu chyba wczesniej mozna :ico_noniewiem: Narazie tylko lyzeczke podac na probe, pare dni odczekac i znow troszeczki.

Madzia Hehe , ja jeszcze jestem grubaska :ico_oczko: mam teraz 74 kilo czyli schudlam 21 kilo :ico_brawa_01: , jeszcze musze dyche zrzuczyc i bede miala wage sprzed ciazy

Hekkate, mi niby brzuch juz nie wystaje jak stoje, a jak siedze to tą skóre mozna na kolana zaciagnac :ico_haha_01: A na powaznie to musi ta skora jeszcze sciagnac sie
Musze juz w koncu cwiczenia Weidera zacząc robic , ale zawsze niema czasu

Iza moze tez sobie kupie te tabletki, a efekt jojo nie bedzie?

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

08 maja 2007, 21:53

lulu81 pisze:jak siedze to tą skóre mozna na kolana zaciagnac :ico_haha_01:


Ale mnie rozbawiłaś tym tekstem! :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-05-08, 21:56 ]
Hekkate Nie zostałaś kochana ... Mi też brzuś został ...

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

09 maja 2007, 09:06

Mi też włosy wypadają garściami. A wogóle muszę coś z nimi zrobić (najlepiej iść do fryzjera :-D ) strasznie mi ostatnio urosły. Chyba wybiorę się w sobotę....

Co do wagi - to nie jest źle, brzusia już nie mam (specjalnie nawet nie ćwiczyłam - jedyne ćwiczenia to latanie do łóżeczka by podać smoka - czasami nawet ze 100 razy). mieszczę się we wszystkie ubrania. Tylko skora na brzuchu jest inna - taka trochę rozciągnięta, ale z każdym dniem jest lepiej.

Co do produktów od 4 miesiąca - to są kleiki, i kaszki z bobovity, soczki itp. Jak będę jutro u pediatry to zapytam się czy mogę już podawać - Tobiasz 13 maja ma 3 miesiące, a więc zaczyna 4 (więc chyba można.....) - głupie te oznaczenia.

[ Dodano: 2007-05-09, 09:11 ]
dziewczyny - pomyliłam się te z bobovity są po 4 miesiącu..... więc chyba nici z nich :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

09 maja 2007, 09:58

Hekkate, ja poprzednio na włosy brałam h-pantoten a teraz mi nie wypadaja przeasadnie - biore witaminki dla ciężarnych i karmiących.

Ale witaminy zaczęłam brać bo Ninusi wyszły złe badania krwi (przy okazji zapalenia ucha) i mam jej podawać żelazo i kiwas foliowy to staram się tez dostarczyć sobie te składniki żeby mleczko było bardziej wartościowe :-)

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

09 maja 2007, 09:59

hekkatePo tej masce włosy sie wcale szybciej nie przetłuszczają bo ją si nakłada na 20 minut i spłukuje ( ach i nie można używać szamponów z odżywką i odżywek bez spłukiwania bo są ciżkie i obciążają włosy i jeszcze gorzej wypadają - tak mi powiedział mój fryzjer). Ja lykam prenatal i mam łykać póki karmię bo tam sporo żelaza jest.
MadziaJa mam brzuszek taki flaczek coś jakby na 2-3 miesiąc wygląda i myśl że już tylko ćwiczenia pomóc mogą. Ja nie wróciłam do starej wagi wciąż +5 kg no ale poszło mi w uda i cycki ( normalnie w spodnie si mieszcze ale w bluzk niestety żadną :ico_placzek: )
elenar my si badaliśmy i gronkowca nie mamy. Bactroban stosowaliśmy 14 dni katar sie zmniejszył, nawet przez chwilke myślałam, że znikł a jednak nie............ Teraz antybiotyk i jest znacznie lepiej niestet dalej jest ale już tylko po nocy.
LUTÓWKI Karmiąc piersią nie wolno łykać wyciągu ze skrzypu polnego. Z tym specyfikiem radzę wogóle uważać bo niektóre osoby żle go tolerują i można się nabawić anemii ( tak miała właśnie moja siostra).

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

09 maja 2007, 10:27

Obrazek

elenar
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 11 mar 2007, 00:06

09 maja 2007, 11:13

No to mam chwilke spokoju - starsza na spacerze, młodsza śpi. Co do brzuszka to i ja ma jeszcze taki 3 miesięczny ale większość to skóra rozciągnięta bo maiłam spory brzuszek- wyglądałam jak z bliżniakami. Po ubraniu wiem że był większy niż przy Karolinie, ale mniej mi weszło w uda i ramiona, i kilogramowo szybciej doszłam do siebie: waże mniej niż przed ciąża, ale to się nie liczy bo wtedy miałam trochę za dużo (63kg :ico_olaboga: ). teraz mam 58 kg i chcę zjechać do min.55 kg. Wczoraj podjadłam taki pyszny sosik i mała koncertowała pol wieczora- dziś lekka zupka.
Asiam_26 my sie nie badaliśmy na gronkowca ale chyba to zrobimy. Mam tylko pytanie - też robiliście wymazy z nosa i gardła czy jakieś inne badanie, i mieliście skierowanie czy prywatnie??

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

09 maja 2007, 11:32

dziewczyny a ile wasze dzieci waza ?bo mi sie wydaje ze lena cos slabo przybiera na wadze jak sie urodzila wazyla 3,800 a teraz wazy 5,120
Co do włosów to ja nie mam problemu

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

09 maja 2007, 11:44

Karolas świetne zdjęcia super wyszły na nich twoje dzieciaczki.
Hekate ja nie łykałam w ciąży witamin bo nasilały mi mdłości teraz łykam centrum.

Lulu no właśnie może być efekt jojo po odstawieniu bo jeśli zaczniesz normalnie jesc to waga wróci ale ta moja kuzynka mówi ze sa tez takie tabletki które pozwalają wychodzić z diety i nie przytyć przez jakis czas Sie je łyka Az się wszystko unormuje.
Moja Mirelka wazy 6,5kg

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość