asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

31 lip 2008, 21:07

. Ile ma ta dziewczynka??
we wrześniu skończy 3 lata

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

31 lip 2008, 22:43

asika82, fotki super a to jak karmisz w parku REWELACJA TAKA MATKA POLKA STRASZNIE SłODKO TO WYGLADA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
co do malej dziewczynki to tak zawsze jest ze te starsze dzieiaczki sie,,cofaja"jak maja pod noskiem maluszka :ico_haha_02: my dzis caly dzien spedzilismy w parku,dzieciaki mialy ubaw tzn mati a kacperek chyba tez wkoncu caly dzien na polu a przyjechal takie glodny ze mialam koncert wczasie kapieli i zjadl az 170 kleiku :ico_olaboga: biedne dziecko matka go wyglodziła:)ale teraz słodko spi:)

Awatar użytkownika
mama_Tosi
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 25 lip 2008, 08:09

01 sie 2008, 09:35

...
Ostatnio zmieniony 24 lut 2009, 18:47 przez mama_Tosi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

01 sie 2008, 09:50

A miałam taki piekny plan - karmić wyłącznie piersią przez minimum pół roczku. I co? I plany licho wzięło :ico_zly:
wiem co czujesz ja tez mialam takie wyzuty sumienia
witam w słoneczny poranek tak wogole :-D
fotka mojego malego smieszka
Obrazek

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

01 sie 2008, 15:55

REWELACJA TAKA MATKA POLKA STRASZNIE SłODKO TO WYGLADA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A dziękuję bardzo, dla mnie to tez jest cudny widok. Ja karmie wszędzie gdzie maluch chce jeść, nie krępuje mnie żadne miejsce.
Małgoska ja chyba nie potrafiłabym tak zadecydować,że przestaję karmić. Myślę,że bardzo bym to przeżywała, tak jak Ty teraz.

[ Dodano: 2008-08-01, 15:58 ]
Joanna poogladałam te stronki z chustami i chyba jednak to nie dla mnie. Ja jestem za mała na taką chustę, cała bym się owinęła i nie byłoby mnie wcale spod tych zwojów widac. Zastanawiałam się czy nie jest Wam strasznie gorąco w tych chustach?

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

01 sie 2008, 18:06

Witajcie kochane mamcie :-D :-D

asika82 zdjęcia śliczne, a to jak karmisz jest najpiękniejsze :-D
Chyba mam wyrzuty sumienia, że odstawiłam Tosię od cyca
nic się nie martw, przecież miłości jej nie brakuje. Ale jak czujesz, że ona tego potrzebuje to dawaj jej po jedzeniu choć na chwilę do takiego pociamkania, albo tylko w nocy. A wogule budzi się Tosieńka w nocy na jedzonko?

Ja na razie karmię jeszcze, ale czasem jak gdzieś idę sama, albo ktoś wpadnie do nas to daję Igorkowi wtedy butlę.
Dzisiaj w nocy przespał mi całą noc, wstawałm z przyzwyczajenia co parę godzin a on nic :-D :-D , ciekawe jak dzisiaj będzie.

O której kładziecie maluszki spać. Ja kładę trochę późno (tak mi się wydaje) bo ok 20.30 jest kąpany i o 21 ostatnie jedzonko. Chcieliśmy go w tym tygodniu przestawić na wcześniejsze spanie ale się nie dało. Obojętnie ile by zjadł to i tak się budził ok 21.30-22, dostawał drugi raz i dopiero wtedy zasypiał już na noc. W sumie mnie to pasuje bo ja i tak chodzę bardzo późno spać a wolę dłużej pospać w dzień i Igor chyba też tak chce. Chyba już na siłę nie będę go przestawiać.

myszka_ Damianek śliczny chłopczyk, na niektórych to nawet Igora mi przypomina :-D :-D .
Rzęsy Igor ma po M. ja też mam długie ale mój mąż ma dłuższe i Igor ma po nim.

edit53 Kacperek już Ci sam tak ładnie siedzi? Igor na razie się dźwiga ale ja go jeszcze nie sadzam.

Awatar użytkownika
mama_Tosi
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 25 lip 2008, 08:09

01 sie 2008, 22:43

...
Ostatnio zmieniony 24 lut 2009, 18:48 przez mama_Tosi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

02 sie 2008, 09:57

hejka
eVe80, kacper na oparciu juz sam chwilke posiedzi ale ja go na dugo nie chce sadzac choc on by juz chcial caly czas bo to mu najlepiej pasuje a ostatnio sie wycwanil i jak go trzymam za rece to sam sie dzwignie do siedzenia a potem odrazu na nogi sie odbija i sam wstaje i stoji tak twardo ze az w szoku jestem ale ja od razu go klade bo przeciez jeszcze za maly na takie stanie :ico_olaboga: łobuz jeden :ico_haha_02: dzis mi sie pierwszy raz przekrecil z pleckow na brzuszek ,tylko to chyba fartem mu sie udało :ico_brawa_01:
dziewczyny a jak u was z zabkami???bo mi sie kacper slini strasznie,wszystko wpycha na sile do buzi a cycka przy butli to wygryzie ile moze.zauwazylam ze jak mu posmaruje dziaselka zelem na zabki to jest spokojniejszy,moja chrzesna(dentystka) powiedziala zeby mu mocniej przycisnac dziasełka i zobaczyc czy robia sie biale jak tak to ida zabki,dzis bede sprawdzac :-D
A właśnie - czy jak są takie upały, to zmieniacie częściej pieluszki swoim dzieciom?
staram sie to robic czesciej a w miare mozliwosci nawet bez pieluchy mi w domu lezy i wietrzy pupke :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

02 sie 2008, 12:08

Czesc mamusie :-)
Pamietacie mnie jeszcze?
Nie moge sie napatrzec na wasze dzieciaczki-sa przesliczne i przeslodkie i jak urosly :ico_szoking:
Asiu zdjecie w parku cudowne :ico_brawa_01: juz sie stesknilam za tym malym robaczkiem :ico_placzek:

Buziaki dla Kwietniaczkow i dla mam pozdrowionka :-)

Awatar użytkownika
mama_Tosi
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 25 lip 2008, 08:09

02 sie 2008, 12:56

...
Ostatnio zmieniony 24 lut 2009, 18:49 przez mama_Tosi, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość