Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

28 kwie 2009, 20:55

Fajnie Maziu,że wreszcie ok,oby jak najdłuzej :-) .U nas plany wakacyjne też marne,jakieś drobne wypady kilkudniowe,bo mąż urlop zaplanował na jesień :-/ .Znalazł jakąś dodatkową pracę i z tego tytułu będzie odpoczywał od jednej pracy w innej pracy :ico_szoking: .Ja pewnie jak zawsze do rodziców na troszke wyskoczę :-D

Chloe-Dominik jedzie na tydzień ,ale taki szkolny-5 dniowy w Pieniny .Prewnie ,że pani ich tam dopilnuje :ico_nienie: ,a niech spróbuje nie :ico_nienie:

Edulitko brawa dla Nikolci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,odważna dziewczynka,a Ty się nie ociągaj tylko dawaj fotki,bo strasznie ciekawa jestem :ico_haha_01: .11 Maj ważny dzień w waszym życiu :-)

ja też czasem tylko czytam,bo nie wiem co mam napisać,taka cisza u nas na wątku panuje :ico_placzek:

buziaki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

29 kwie 2009, 21:11

Hej!
iwciu, to piękna wycieczka. Pieniny... byłam tam na obozie (nie mylić z "w obozie" :ico_haha_01: ). 5 dni, to naprawdę długo, podziwiam odwagę nauczycieli, dla mnie by to znaczyło = 5 bezsennych nocy :ico_szoking: ). Każda wycieczka, to zabawa dla dzieci, ale stres dla n-li.
A jak obstawiamy w sprawie edulitkowego brzuszka??
Mnie się wydaje, że Niki będzie miała siostrzyczkę :ico_oczko: a wam? Edulitko, a tobie?? masz już jakieś typy odnośnie imion?? Chyba się nie gniewasz na mnie za te typy ;-)
Ostatnio zmieniony 01 maja 2009, 15:10 przez chloee, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

30 kwie 2009, 14:20

Witam,

chloe ja myślę,że 10-11-latkom nie zdaza się jeszcze picie alkoholu i palenie,czy może jestem w błędzie :ico_noniewiem: .To prawda,że nauczyciele nie odpoczywają na takich wyjazdach,ale cóż najpiekniejsze wycieczki to zwykle te szkolne :ico_oczko: .Mam nadzieję,że nasze dzieciaki nie przysporzą wielu kłopotów :-D

Co do Edulitki to czekam na zdjęcia,zobaczę brzuszek możę coś więcej wyczuję,ale wydaje mi sie ,że będzie parka :-) ,wszysko się okaże :ico_noniewiem:

zmykam szykować obiad :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

01 maja 2009, 15:12

Witam w pierwszy dzień majówki.
iwciu, broń Boże, alkohol to jeszcze nie :ico_nienie: Po prostu trzeba być czujnym, dbać o bezpieczeństwo i tyle. Parka u edulity?? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Lina
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 129
Rejestracja: 04 maja 2009, 11:55

04 maja 2009, 12:56

Wita was mama Maliny -małego diabełka z października (19-ty) 2006 :ico_oczko:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

04 maja 2009, 14:30

Cześć!
Witajcie po weekendzie.
Cześć, Lina!
Co u was? Wypoczęte? Mój maluch znowu przeziębiony, tata się nim opiekował przez 2 dni i mi malucha... przegrzał :ico_noniewiem: Efektem jest przeziębienie :ico_placzek: Kurcze, byle nie czekać znów w poczekalni u lekarza... Na razie od czwartku sama go leczę.
Już niedługo 11, edulitko czekamy...

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

04 maja 2009, 17:02

Witam również po weekendzie :-) NO impreza się udała, wszyscy wybawieni chyba najbardziej dzieciaczki. Matyldzia dzis spała do 9.30 :-) A mnie chyba znowu przewiało bo zatoki mi nawalają i cierpie :ico_olaboga: Ale na szczeście dziciaki zdrowe i szaleją znowu.Chloee przyjedz do mnie z małym moje własnie bawią sie w szpital to go przebadają :-) Lina witaj i pisz coś o swojej małej. :-)

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

04 maja 2009, 17:18

No to i ja sie melduje po majowce,pogoda dopisala wiec troche sobie pojezdzilysmy po Florencji i foteczki popstrykalysmy.Olcia wlasnie sie zajela puzzlami wiec mam chwilke dla siebie,juz wode gotuje na kawke wiec jak ktoras chetna na kawusie to zapraszam :-D No ciekawe kto tam siedzi w brzuszku Edulitki,ja obstawiam kolejna ksiezniczke :-D do jedenastego nie daleko,a my czekamy do 18 na wyniki przyjec do przedszkola,jak sie nie myle to chyba sie mnie kiedys Mazia pytala czy ja nie ze Slaska jestem,ale nie my jestesmy z nad morza a dokladniej z Gdyni :-D

Witaj Lino :-)

No mamuski meldowac sie majowka sie skonczyla :569:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

05 maja 2009, 10:45

Witam i na poranną kawe zapraszam :-) Ja oczywiście tez obstawiam dziewczynke u Edulitki :-) My też musimy czekac do 18 maja na wyniki przyjęcia do przedszkola, już nie moge się doczekac. No jak się niedostanie to będzie wożona do babci na cały dzień. U nas dziś zimno mała strasznie marudzi od paru dni :ico_olaboga:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

05 maja 2009, 12:17

Oj chyba troszke sie spoznilam na ta kawke.Maziu dobrze ze masz jakas inna alternatywe jak malej do przedszkola nie przyjma.Ja niestety nie mam nikogo takiego przy sobie kto mogl by zajac sie mala,a do pracy musze isc bo juz nie wyrabiam w domu.No ale jestem dobrej mysli,i mam nadzieje ze moja Olcia od wrzesnia pomaszeruje do przedszkola.U nas dzis jest sloneczko ale wieje taki zimny wiatr ze az sie wyjsc nie chce,a musze jechac do zlotnika bo mala zerwala swoja bransoletke i musze ja odebrac,ale tak mi sie nie chce ze szkoda gadac,dobra ja uciekam na kawusie milego dzionka :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość