agacia32
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 maja 2007, 19:59

19 maja 2007, 12:48

ja cieszę się że chodzę i nie muszę leżeć w szpitalu.W poprzeniej ciąży 11 lat temu leżałam 100 dni plackiem od 5-mca.Teraz leżałam 12 dni w szpitalu i 3 tyg w domu.Za parę dni kończę 6mc i jesem caaaaaała happy że mogę sobie przy tak ładnej pogodzie trochę połazikować.Moja córcia jest przeszczęśliwa że będzie miała rodzeństwo.Agacia32

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

20 maja 2007, 01:38

Hej Cieżaróweczki, jak Wam mija weekend?
Po raz pierwszy od dluzszego czasu dzis wyszlam z domku i od razu kupiłam cos dla Kacperka. Nie mogłam zmarnowac takiej okazji!!! Kupiłam mu 2 reczniczki z kapturkami z Kubusiem Puchatkiem i smoczek. :-D
kasia1983, jak Ci poszły egzaminy?
Kasia3, jak tam łóżeczko dla dzidzi? juz u Ciebie w domku?
Spadam cos zjesc... Buziaki!!!

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

20 maja 2007, 15:42

Witam Dziewczynki :-D !!!
Fajny weekend....wczoraj nie musilam sprzatac bo mezus to zrobil :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , potem bylam z tesciami w sklepie ogladac ciuszki i inne gadzety :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , potem bylismy na balkonowym party u naszych znajomych :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .A dzis sie wyspalam, pouczylam sie troszki i siedzialam na laweczce przed blokiem zmezusiem i znajomymi.Hurra!!! Noi mezus robi obiad :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a moja Mamusia obiecala uszyc Nelci posciel(a jest w tym dobra), noi dostala miesiac urlopu zeby pomoc mi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Trzymajciesie cieplutko i jak juz dzis same brawa rozdaje to dla Was rowniez wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

20 maja 2007, 21:15

witajcie :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
Ja dzisiaj cały dzień byłam na działce nawet troszke się opaliłam :-D .
Mam pytanko co do smoczków uspakajaczy tez chciałam ostatnio kupić ,ale niemogłam się zdecydować czy taki okrągły z avent-u czy ten ścięty z nuk-a.Butelki mam z avent-u razem ze smoczkami to może uspakajacz też taki? :ico_olaboga:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

20 maja 2007, 23:56

agasco, ja kupiłam smoczki firmy mambaby. Nie wiem czy to jest firma znana w Polsce. Smoczki sa dostosowane do wieku malenstwa i specjalnie wyprofilowane tak jak sutek mamy. Przynajmniej tak pisza w opisie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

21 maja 2007, 08:53

Witam moje drogie
egzaminki poszły chyba całkiem nie źle ale na wyniki muszę poczekać do końca tygodnia.
Zły nastroj trochę minął bo dużo siedzałam na dworku i robiłam same przyjemne rzeczy no i w końcu bylam z mężem bo cały tydzień do późna pracował
Dzisiaj idziemy do lekarza i zobaczymy co tam u Łukaszka słychać :-D
Co do smoczków to jeszcze o tym nie myślałam wiec nawet nie wiem co jest w sklepach

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

21 maja 2007, 12:40

witajcie !!!
agasco ja czytalam ze smoczki najlepiej tej samej firmy co smoczki do karmienia poniewaz dzidzia moze sie przyzwyczaic do innego i nie chciec juz ssac butelki lub bedzie jej ciezko ...
ja kupilam wczoraj wózek graco travel system po bardzo niskiej cenie uzywany ale w bardzo dobrym stanie za 25f a nowy kosztuje 200f i mnustwo ciuszkow bo tu w Anglii sa targi ( car booty ) z uzywanymi rzeczami po bardzo niskich cenach tak wiec wczoraj zaszalalam :ico_brawa_01:
za kilka dni koncze prace i nareszczie dam odpoczac moim zmeczonym i spuchnietym nogom :-) a jak jest z wami czy nie bola was nogi??? bo ja ledwo chodze :ico_placzek:
pozdrwiam !!!!!

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

21 maja 2007, 12:51

ja pisałam na ciążowych dolegliwościach o moich biuednych nogach - nie dość że ciągle męczą mnie okrutne skurcze łydek to teraz zaczynają mi puchnąć jak balony wczxoraj nie moglam chodzić bo tak mnie bolały jak by mi ktoś igły wbijał dziś bolą troszkę mniej ale też nie jest fajnie a w dodatku stopy ledwo wchodzą do butów strasznie bolą a najgorsze jest to ze nie wiem co można zrobić żeby złagodzić ten ból

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

21 maja 2007, 14:46

Czesc Dziewczyny!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kurcze najlepiej byloby sie obejsc bez smoczka bo potem bywaja ciezkie pozegnania z nim no ale wiadomo ze nie zawsze sie da.Ja jeszcze nie myslalam o smoczkach ale ostatnio widzialam takie piekne z kubusiem puchatkiem :ico_haha_01: !
Swbasia jak bylam w anglii 10 miesiecy to tez szalalam na car bootach i jakbym wiedziala ze kilka miesiecy pozniej bede w ciazy to bym zrobila odpowiednie zakupy :-D !
Kasiu1983 mi tez puchna nogi, bola mniej.Ja mocze sobie nozki w ziemnej wodzie,smaruje kremikiem chlodzacym i nogi kłade wyzej(np na podnozku) i mi po godzince przechodzi.Jutro kolezanka przyniesie mi krem ktory dziala podobno rewelacyjnie na obolale nogi(stosuje sie go na noc) i wtedy napisze co to za kremik i czy warto :-D
Buziolki

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

21 maja 2007, 16:13

Hej :ico_ciezarowka: po weekendzie!!!
kasia1983, ja kupiłam sobie super zel do nóg. Opuchlizna po nim nie schodzi, ale ulga duza. To jest krem z musteli do zmeczonych nóg. Super chłodzi. Moje stopy tez juz sie nie mieszcza w buty, dlatego kupiłam sobie takie buciki na lato o nr wieksze niz zazwyczaj. A wogole to rece tez mi troche puchna...
swbasia, ale Cie dawno u nas nie było... Fajnie, ze juz konczysz prace, bedziesz miała więcej czasu zeby poplotkowac z nami na TT :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość