agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

10 sty 2011, 12:50

witam.

Co u Was?

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

10 sty 2011, 12:56

u nas ok po swietach dopiero poszłysmy do przedszkola a tak wagarowałysmy ale tatus przyleciał i wolałam zeby dziewczynki troszke z nim pobyły. teraz my lecimy do niego na ferie więc znów troszke pobedziemy razem

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 sty 2011, 20:16

agusia22 witaj :-) widzę po suwaczku że Nikoś będzie :ico_brawa_01: a jak się czujesz?
eraz my lecimy do niego na ferie więc znów troszke pobedziemy razem
tzn gdzie polecicie? :-D

u nas wszystko ok,leci sobie do przodu,Hania jeszcze w domku ale po niedzieli mam nadzieję,że pójdzie już do pkola,tylko muszę się z siostrą A dogadać bo my jeszcze samochodu nie mamy żeby ją wozić :ico_sorki:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

11 sty 2011, 11:21

aniawlkp86 lecimy do irlandi bo tam mąz mój pracuje

ale nie wiem co z tym wyjazdem bedzie bo jestem na bezrobociu zarejestrowana i nie moge wiecej niż 10 dni miec wolnego oni sa wszyscy porypani .zarejestrowałam sie zebym mogła z dzieciakami na kase chorych do lekarza chodzić,zaceło sie dobrze bo pierwsze trzy miesiace bez oferty bo nie miałam płatnego a od stycznia maja zapłacic i od razu dostałam oferte do sklepu do którego dojazd autobusem zajmuje ponad godz. więc jak na 5,30 mam byc to o 4,30 musze wyjechac z domu a do młodej kogos bym musiała załatwic na 4 rano bo przedszkole od 6 wiec odmówiłam i chyba juz utrace bezrobocie mówie wam wiecej problemów niż to wszystko warte.
najgorsze jest to ze jak mnie wyrejestruja z bezrobocia to z dziewczynami do lekarza tylko prywatnie niewiem.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 sty 2011, 11:46

syla75 nie mogą cię od razu wypisać z bezrobocia :ico_sorki: masz prawo do 3 odrzuceń propozycji,z tym że po tym 3 już cię wypisują :ico_sorki: ja też miałąm propozycję na płatnym żeby iść do sklepu,ale musiałabym być na 6 w pracy,niestety z szefową nie mogłam się dogadać żebym była na 8 żeby dziecko do pkola zawieźć i się nie zgodziła to trudno,odmówiłam i tyle,i to samo w UP powiedziałam i spokój,potem miałam mieć propozycję robić w PKO tylko czekali na ofertę,ale ja już zaciążyłam i praca przepadła,choć gotowa byłam pójść pracować bo się dobrze czuję do tej pory,ale że kobieta w ciąży to nikt nie zatrudni :ico_sorki:
a czemu tylko 10 dni możesz mieć wolnego??nie rozumiem :ico_noniewiem: jesteś bezrobotna,to jakby nie patrzeć masz ciagle wolne i pojawiać się w wyznaczonym terminie na podpisach,a jak mają ofertę to dzwonią telefonicznie albo wysyłają pocztą to możesz nie odebrać tel a jak w domu cię nie będzie to i list z UP nie dojdzie :ico_noniewiem:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

11 sty 2011, 12:43

ja dostałam dopiero pierwsza oferte i jej nie przyjęłam i teraz termin mam na 4 lutego akurat w czasie ferii i chciałam ja przesunąc to nie mogę wczesniej tylko na dwa dni przed wyjazdem zgłaszam ze wyjeżdżam ale moge tylko na 10 dni tak mi powiedziała w urzedzie i teraz nie mozesz odrzucic oferty bo tracisz prawo także chyba sie wyrejestruje bo i tak nic nie zdziałam bo oferty nie przyjełam czyli i tak utrace juz bezrobocie tylko nie wiem co zrobić bo zostaniemy bez ubezpieczenia zdrowotnego ja i dzieci nie wiem czy jest cos gdzie mogłabym sie zgłosic i ubezpieczyc dzieci sama i mogłabym korzystac z kasy chorych chyba do nfz muszę się pytać zobaczę

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 sty 2011, 15:29

syla75 dziwne to jest,widać trochę się pozmieniało :ico_noniewiem: a z tym ubezpieczeniem to nie mam pojęcia :ico_sorki:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

11 sty 2011, 15:53

cos musze wymyslic najwyzej polecimy po 4 lutym i bedziemy krócej

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

11 sty 2011, 18:12

syla75, dziwne jakies przepisy maja w tym urzedzie.
A co do tej oferty to ja jak bylam w UP zarejestrowana i jakas oferta mi nie odpowiadala to szlam na rozmowe i dogadywalam sie z pracodawca zeby mi wypisal ze sie nie nadaje do tej pracy i wtedy tego nie traktuja jak odrzucenie oferty.
agusia22 witaj :-) widzę po suwaczku że Nikoś będzie :ico_brawa_01: a jak się czujesz?
tak bedzie chlopczyk Nikodem.Czuje sie dobrze.
A Ty wiesz juz co bedzie?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 sty 2011, 18:14

A Ty wiesz juz co bedzie?
dowiem się za tydzień mam nadzieję,o ile znowu się nie obróci :ico_sorki:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość